Editörler : swat3410
22 Nisan 2024 08:42

C dilimi sağlık raporu
Herkese hayırlı haftalar dilerim sağlık durum bildirir raporu aldım göğüs hastalıkları ağır osas uyku apnesinden c dilimi verdi nöbet için uygun değildir ibaresi yazdı raporum sağlık daire ye gidecek ne cevap verilir ortalama ne kadar sürüyor başına gelen meslektaşlarım var ise bu konuda bilgi verebilirlermi (ömür boyu kullanmam gereken bir cihaz yazdılar tarafıma)

26342
Aday Memur
22 Nisan 2024 14:41

yaklaşık 3 ay önce c dilimi raporum sağlık daire tarafından onaylandı 3 ay gibi bi sürede onaylandı cihazı yaklaşık bir senedir kullanıyorum sağlık dairenin vermiş olduğu cevapta emniyet hizmetlerinde çalışmasında sakınca yoktur şeklinde yazdı ve sadece il dışına gittiği zaman cihaz açısından sıkıntı olacağından il dışına görevlendirilmemesi şeklinde yazmış senin anlayacağın pek bir işe yaramıyor alınan c dilimi

Producer34
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:06

anladım devrem tamam teşekkür ederim
26342, 1 ay önce
yaklaşık 3 ay önce c dilimi raporum sağlık daire tarafından onaylandı 3 ay gibi bi sürede onaylandı cihazı yaklaşık bir senedir kullanıyorum sağlık dairenin vermiş olduğu cevapta emniyet hizmetlerinde çalışmasında sakınca yoktur şeklinde yazdı ve sadece il dışına gittiği zaman cihaz açısından sıkıntı olacağından il dışına görevlendirilmemesi şeklinde yazmış senin anlayacağın pek bir işe yaramıyor alınan c dilimi

Producer34
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:15

bu arada devrem peki dr ibraresinin bi önemi yok mu gece nöbet tutması uygun değildir kararında
26342, 1 ay önce

26342
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:26

o konuya yorumda bulunamayacağım eğer önemi var ise de bunu senin raporunla öğreneceğiz
Producer34, 1 ay önce
bu arada devrem peki dr ibraresinin bi önemi yok mu gece nöbet tutması uygun değildir kararında

Producer34
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:27

aynen bakalım 2 ay sonra sonucu yazarım burdan
26342, 1 ay önce
o konuya yorumda bulunamayacağım eğer önemi var ise de bunu senin raporunla öğreneceğiz

26342
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:28

aynen çok iyi olur tşkler
Producer34, 1 ay önce
aynen bakalım 2 ay sonra sonucu yazarım burdan

Producer34
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:28

ben teşekkür ederim
26342, 1 ay önce
aynen çok iyi olur tşkler

berthlove
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:43

Bende ağır uyku apnesi çıktı cpap cihazı testi basınç ayarı yapılacakmış . Uyku apnesinin tedavisi yok diyorlar . D dilimi ne girmiyormu bu hastalık cihaz kaç ay kullandıktan sonra heyet karar veriyorki

Producer34
Aday Memur
23 Nisan 2024 09:03

cihaz tedavisini vucudün kabul etmezse giriyor diye biliyorum
berthlove, 1 ay önce

Bende ağır uyku apnesi çıktı cpap cihazı testi basınç ayarı yapılacakmış . Uyku apnesinin tedavisi yok diyorlar . D dilimi ne girmiyormu bu hastalık cihaz kaç ay kullandıktan sonra heyet karar veriyorki

26342
Aday Memur
23 Nisan 2024 11:28

aynen ikinci defa uykuya yattığınızda aslında kullanmış olduğunuz cihazın basınç değeri ölçülüyor daha sonra doktor ona göre size kaç basınç cihaz kullanacağınızı belirliyor daha sonra bir süre bu bir ayda olabilir daha az daha kısa olabilir ( benimki bir aydı ) cihaz kullanımdaki değerlerinize bakıyor eğer cihaz uyku apne sayınızı düşürdüyse işe yarıyor demek, yok düşmeyip aynı kaldıysa o zaman cihazın bir işe yaramadığı tespit edilir ve doktor buna istinaden etşsy yönetmeliğinde belirtilen d diliminde belirtilmiş olan cihazla kontrol altına alınamadığından hakkınızda D dilimi verilebilir. umarım yardımcı olabilmişimdir. geçmiş olsun
berthlove, 1 ay önce

Cnknnn
Aday Memur
24 Nisan 2024 00:07

C dilimi rapor artık hiç bir şeye yaramıyor emniyet sadece d dilimine girene yardımcı oluyor

zalimkalemdar
Aday Memur
24 Nisan 2024 13:05

peki neden devrem emniyet C dilimine yardımcı olmuyor Emniyet Teşkilatı sağlık şartları yönetmeliği sabit değil mi yoksa yönetmelik mi değiştirdiler
Cnknnn, 1 ay önce

C dilimi rapor artık hiç bir şeye yaramıyor emniyet sadece d dilimine girene yardımcı oluyor

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi