Editörler : cihan27E.Kayı Han
22 Nisan 2024 11:10

Amir yıllık izni ne için kullanacağını sorabilir mi?

Arkadaşlar amirden senelik izin aldığımız zaman, amir ne için alacağımızı sorabilir mi?

Karizmaunl
Daire Başkanı
22 Nisan 2024 11:15

İzni geçireceğin adresi bildirmek zorundasın ama ne için izin aldığını amir bilmek zorunda değil. Aynı tarihlerde birden fazla memur izin talebinde bulunursa işlerin aksamaması için kime öncelik vereceğini bilmesi açısından izinlerde ne yapılacağını bilmek isteyebilir

murat_326
Şube Müdürü
22 Nisan 2024 12:00

Katılıyorum

Karizmaunl, 1 ay önce

İzni geçireceğin adresi bildirmek zorundasın ama ne için izin aldığını amir bilmek zorunda değil. Aynı tarihlerde birden fazla memur izin talebinde bulunursa işlerin aksamaması için kime öncelik vereceğini bilmesi açısından izinlerde ne yapılacağını bilmek isteyebilir

Son5yil
Memur
22 Nisan 2024 13:22

Egosunu tatmin etmemişse sorar.... Amirlere çok takılmayın, "he he" deyip geçin...

ExpertE
Genel Müdür
23 Nisan 2024 02:50

Soramaz da sorana da ihtiyaca binaen, ailevi mesele, kafa toplanacak, dinleneceğim vs kısa cevaplar vererek geçin amircilik oynadığını sansın kendisi..

üçbuçukali
Müsteşar Yardımcısı
23 Nisan 2024 10:27

soramaz soran olursa da

bekarsaniz zamparalik yapcam, findik kircam deyin

bir amirim vardi kadin merak edip soruyordu

ben oyle diyordum :))

bravebey
Aday Memur
23 Nisan 2024 16:58

bazı meslekler dışında izni geçireceğin yeri bildirme 2011de kalktı.

ama isterlerse yaz bi il geç.ben genelde il dışı yazıyorum ki. iş olduğunda gel diyemesin.

zamanında müdürün yerine bile çok işle uğraştık kıymeti olmadı.

esneyenlere salla pati iş yapanlar gözde oldu.

Karizmaunl, 1 ay önce

Happy new
Daire Başkanı
23 Nisan 2024 21:15

Yillik izin ne ki, daha ne sorular soran ciddiyetsiz amirler gördük biz

bunudagormedik
Genel Müdür
29 Nisan 2024 16:34

merhaba siz iibf liydiniz sanırım mülakatlı uzmanlık kovalıyordunuz son durumunuz nedir

Happy new, 1 ay önce

Yillik izin ne ki, daha ne sorular soran ciddiyetsiz amirler gördük biz

baygörev06
Aday Memur
30 Nisan 2024 11:56

Sormaması lazım normalde :) sorarsa da bunalımdayım de geç :)

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
30 Nisan 2024 15:53

Karizmaunl, 1 ay önce

emrahüzülmez
Aday Memur
30 Nisan 2024 16:44

sormaması gerekir

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi