Editörler : cihan27E.Kayı Han
22 Nisan 2024 15:46

Tarım ve Orman Bakanlığı Uzman Yardımcılığı

Tarım ve Orman Bakanlığı Uzman Yardımcıları ne kadar maaş alıyor(Veteriner Hekim)? Hali hazırda Veteriner Hekim olarak bir kamu kurumunda çalışıyorum ve 45bin civarı maaş alıyorum. Bakanlığın açtığı sınava katılmaya hak kazandım ancak kimseden net bir bilgi alamadım. Uğraşmaya değip değmeyeceği konusunda fikir edinmeye çalışıyorum.

orman05
Şef
23 Nisan 2024 00:51

uzman yardımcısı iken şuan ki maasinizla hemen hemen aynı alırsınız. uzman olduğunuzda 55 56 bandında olur şuan

ExpertE
Genel Müdür
23 Nisan 2024 02:44

Kariyer meslekler veteriner maaşına dek düşmüş demek ki

orman05
Şef
23 Nisan 2024 12:14

düşmüş mü? hep öyledi zaten. hatta 666 khk öncesi daha düşüktü eşit işe eşit ücret diye bu khk ile esitlediler. öle abartmayın. alt tarafı dil puanı var ekstra. tez ve yeterlik sınavı zaten herkes yapiyo geciyo.
ExpertE, 1 ay önce

Kariyer meslekler veteriner maaşına dek düşmüş demek ki

Happy new
Daire Başkanı
23 Nisan 2024 21:14

Uzman yardımcısı da 45.500 TL alır bes kesintisiyle. Uzmanlıga geçince daha fazla alınıyor kıdeme göre. Ancak uzmanlığa geçiş için en az 70 yds, tez ve yeterlilik sınavı şartları var.

ExpertE
Genel Müdür
23 Nisan 2024 22:02

Lütfen sen de gir de geç yaran var ki kötüleme peşindesin her mesajında. Gerek giriş gerek yükselme yeterlik gerek çalışma şartları üst düzeydir merkez kariyer personelin. Tez çalışması savunması yeterlilik yazılısı sözlüsü yabancı dil bunlar bir cümleye sığıyor da bunlardan geçemeyip düz memurluğa düşene sor. Uzaktan giremeyip saçmalayanlar, o zorluğu mücadeleyi küçümseyenleri, herkese açık olan kpss ve eğer iyi puan alış sıralamaya girerlerse kurum sınavları ile mülakatlarına bekliyoruz.

orman05, 1 ay önce
düşmüş mü? hep öyledi zaten. hatta 666 khk öncesi daha düşüktü eşit işe eşit ücret diye bu khk ile esitlediler. öle abartmayın. alt tarafı dil puanı var ekstra. tez ve yeterlik sınavı zaten herkes yapiyo geciyo.

umury
Aday Memur
24 Nisan 2024 09:42

Çok düşükmüş yazılı sınavı, mülakatı dil puanı o kadar şey istiyor il ilçe tarımda çalışandan daha düşük alıyor. Ankara'da yaşayıp merkezi teşkilat yükü de çabası girmesem mi acaba

Happy new, 1 ay önce

Uzman yardımcısı da 45.500 TL alır bes kesintisiyle. Uzmanlıga geçince daha fazla alınıyor kıdeme göre. Ancak uzmanlığa geçiş için en az 70 yds, tez ve yeterlilik sınavı şartları var.

ExpertE
Genel Müdür
24 Nisan 2024 12:08

Ankara'ya taşınacaksanız küçük ev ise 15-20 büyük ise 25-30 gözden çıkarın kira olarak. Keza taşradaki gibi ne istediğinizi de giyemeyeceğinizden sadece takım ayakkabı vs vereceğiniz para dudak uçuklatır. Uzman olunca da derecenize göre %20-25 artış yaşarsınız. Maalesef çok düşük kaldı kariyer meslek mensubu maaşları, tekrar gözden geçirilecek unvanlarda ilk sıralarda bakalım, umarız her durumda üst düzey emekle girilen ve çalışılan omurga durumundaki bu kişiler gözetilir ciddi bir iyileştirme gelir. Ama ek göstergesi makam hizmet tazminatları, yönetici adaylıkları ve saygınlığı ile Ankara'da yerleşik kalacak iseniz yoğun çalışma temposu, tez yazım savunma, yeterlilikleri yazılı ve sözlü geçme ile yabancı dil kabiliyetinize güveniyor iseniz değerlendirmenizi yoksa uzak durmanızı öneririm.

umury, 1 ay önce

Çok düşükmüş yazılı sınavı, mülakatı dil puanı o kadar şey istiyor il ilçe tarımda çalışandan daha düşük alıyor. Ankara'da yaşayıp merkezi teşkilat yükü de çabası girmesem mi acaba

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi