Editörler : E.Kayı Han
22 Nisan 2024 18:01

promosyon güncellemesi
promosyon güncellemesi yalan oldu herhalde bayram sonu oldu halen ses Seda yok net duyum alan var mı son durum nedir ?

dca23
Şef
22 Nisan 2024 18:06

bir milyonuncu konu falan oldu promosyonla ilgili sanırım. Vakıftan cevap yok kardeş. Bu durum bana çok saçma geliyor. Bakanlık 35 gün önce bankaya müzekkere yazacak, banka 35 gün cevapsız bekletecek. ilginç. bu işte bir iş var

Johny Sins
Aday Memur
22 Nisan 2024 19:17

Kax yasindasiniz ,hangi komisyon sizi aldı torpillemi girdiniz anlamadım gitti.50 kere ayni konu açılmış herkez saçma sapan seyler yazmis bende dahil , bir bak net kesin bir sey varmi yok olmayan bir sey ivin baslik açıyorsunuz ne bekliyorsunuz anlamadim gitti.Ha bu beni ilgilendirmiyor ama kardesim burda yazılan sacmaliklar dedikodu seklinde yayiliyor kurumlarda polemige gerek oluyor, ve sizler yuzunden gunde 50 kisiye yok oyle bir sey inanmayin diye xevap vermek zorunda kaliyorum.

FikiFiki
Memur
22 Nisan 2024 23:50

cevap verme sen de o zaman, sorun ortadan kalksın :D
Johny Sins, 1 ay önce

Kax yasindasiniz ,hangi komisyon sizi aldı torpillemi girdiniz anlamadım gitti.50 kere ayni konu açılmış herkez saçma sapan seyler yazmis bende dahil , bir bak net kesin bir sey varmi yok olmayan bir sey ivin baslik açıyorsunuz ne bekliyorsunuz anlamadim gitti.Ha bu beni ilgilendirmiyor ama kardesim burda yazılan sacmaliklar dedikodu seklinde yayiliyor kurumlarda polemige gerek oluyor, ve sizler yuzunden gunde 50 kisiye yok oyle bir sey inanmayin diye xevap vermek zorunda kaliyorum.

Adrian26
Memur
22 Nisan 2024 23:58

En azından promosyon güncellenmesi olucak mi olmucak mi söyleseler millet umudu kesecek bir açıklama yapılması lazım

Adliyeci
Şef
26 Nisan 2024 10:18

bakanlığın banka genel müdürlüğüne gönderdiği bir yazı var ama bankanın verdiği herhangi bir cevap yok, banka cevap bile vermemiş, hele hele sendikacıların dediklerine hiç inanmam, kendim malum sendikadan olmama rağmen sendikalardan iyice tiksinmiş durumdayım, sendikacılar şu an cebimizden parayı götürüyorlar, her ay eksik maaş alıyoruz, ellerinde tutmak için sanki promosyon konusunda bişey yapıyorlarmış gibi yalan atıp duruyorlar, banka bakanlığın yazdığı yazıyı kaale bile almadı ve cevap bile vermedi, şu anki durum bu, millete yalanlar sıkıp da sanki bişey yapıyormuş görüntüsü vermesin sendikalar

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi