Editörler : swat3410

bravebey
Aday Memur
16 Mayıs 2024 18:10

biz ailecek işyerine ödenek olmayan veya verilemeyen ancak işyerinde ihtiyaç olan tüketim malzemelerine ve fakir öğrenciye veriyoruz.

bankadan almazsan banka daha da güçlenmez mi,

veya

kendi bankamızı seçsek de kamu veya katılım bankalarını seçsek daha masum olmaz mı..?

tsubasa17, 2 hafta önce
Promosyon dinen sıkıntılı bir konu. Maaşımız yaklaşık 1 hafta kadar önce bankaya verilmiyor mu, bu parayla kazandıkları faizden bize de promosyon adı altında para veriliyor diye biliyorum. Tek farki bizim bunu englememiz mümkün değil fakat bu parayı kullanmamak elimizde. Lütfen beni direk eleştirmek yerine bu sistemi iyice araştırın. Benim tuzum kuru bu para beni zengin de yapmaz fakir de yapmaz. Sadece bu şekilde uzun yazmamın sebebi bir kardeşimizin uyanışına sebep olmak.

cimbom6028
Şef
16 Mayıs 2024 22:40

toplantı yapılmış emniyet genel müdürlüğünde Nisan ayı toplantısı bütün illere toplantı sonuçları gonderildi personel deki arkadaşlara sorabilirsiniz toplantının ana maddelerinden bir tanesi promosyon konusu toplantıda promosyonun guncellenmeyecegi 2025 yılında yeni anlasma yapılacağı sekkinde açıklama yapılmış kesin bilgi arkadaşlar isteyen personel şubenize sorabilir.

cimbom6028
Şef
16 Mayıs 2024 22:41

toplantı tutanağı ebys ile tüm illere gönderildi ben bizzat baktım sadece promosyon yok başka maddelerde var dediğim gibi personel şubedeki arkadaşlara sorabilirsiniz

butterfly345
Aday Memur
16 Mayıs 2024 23:05

önemli işe yarar madde var mı bizim için
cimbom6028, 1 hafta önce
toplantı tutanağı ebys ile tüm illere gönderildi ben bizzat baktım sadece promosyon yok başka maddelerde var dediğim gibi personel şubedeki arkadaşlara sorabilirsiniz

cimbom6028
Şef
16 Mayıs 2024 23:09

birden fazla madde var konu başlıkları önemli bizim için ama verilen cevaplar hep kaçamak cevap cevaplar çözüm amaçlı değil günü kurtarmak amaçlı

secret.lifee
Daire Başkanı
16 Mayıs 2024 23:24

14 kasım 2022 de 3 yıl süre ile 27 peşn ödeme yapılmış prompsyonun enf dan etkielnmesi önlenmiş, piyasa şaretlarına göre en yüzksek fiyat, orantılşı ve hakkaniyetli bir anlaşma yapılmış, promısyonun peşin ödenmesinden dolayı protokolün revize yada tek tarflı feshini gerektirecek bi durum yok.

Bnka demişti biz parayı peşin verdik siz de o zmn bu fiyata razı oldunuz 2025 kadr bizden bişi beklemeyin işiniz gücünüz rast gitsin :)

cimbom6028
Şef
17 Mayıs 2024 00:28

tam olarak bu yazıyor toplantı tutanağında
secret.lifee, 1 hafta önce

14 kasım 2022 de 3 yıl süre ile 27 peşn ödeme yapılmış prompsyonun enf dan etkielnmesi önlenmiş, piyasa şaretlarına göre en yüzksek fiyat, orantılşı ve hakkaniyetli bir anlaşma yapılmış, promısyonun peşin ödenmesinden dolayı protokolün revize yada tek tarflı feshini gerektirecek bi durum yok.

Bnka demişti biz parayı peşin verdik siz de o zmn bu fiyata razı oldunuz 2025 kadr bizden bişi beklemeyin işiniz gücünüz rast gitsin :)

tsubasa17
Aday Memur
17 Mayıs 2024 07:08

Bankadan alma demiyorum al o parayı bankaya bırakma ama kendin kullanma ihtiyacı olan birine ver ve hiçbir hayırda bekleme
bravebey, 1 hafta önce

biz ailecek işyerine ödenek olmayan veya verilemeyen ancak işyerinde ihtiyaç olan tüketim malzemelerine ve fakir öğrenciye veriyoruz.

bankadan almazsan banka daha da güçlenmez mi,

veya

kendi bankamızı seçsek de kamu veya katılım bankalarını seçsek daha masum olmaz mı..?

bravebey
Aday Memur
17 Mayıs 2024 16:30

tamamdır. biz öyle yapıyoruz zaten. ama bankalar yılda en az 10 bin promosyon vermeli. parayı havale edene kadar kullanıyor

tsubasa17, 6 gün önce
Bankadan alma demiyorum al o parayı bankaya bırakma ama kendin kullanma ihtiyacı olan birine ver ve hiçbir hayırda bekleme
17 Mayıs 2024 18:15

bugün bir haber okudum. bakanın birinin aracı 2012 modelmis bozulmus yolda kalmista kendine tasarruf tedbiri kapsamında promosyondan araç aldırmış. demek ki önceden promosyonlar nereye gidiyordu görüyorsunuz. şimdi ise tasarruf tedbiri bahanesi ile onları da hazineye aktarırlar. memet bekliyor pusuda

entropimen
Şef
17 Mayıs 2024 20:30

adalet bakanlığı yazmış yazıyı bankadan cevap gelmemiş bir daha yaşmışlar muhtemelen onların ki güncellenecek Vakıfbank heralde bankalarıda bizimkini etkiler diye düşünüyorum
Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi