Editörler : Pangaea

miss.yatgın
Aday Memur
07 Mayıs 2024 16:17

e devlete İçişleri Bakanlığı Aday Profil Düzenleme ve Sınav Başvuru yazılacak ve çıkan linke tıklanacak arkadaşlar. Sonra başvurularımdan bakabilirsiniz. Eğer sıralamaya girdiyseniz o il yeşil renk olmuştur.

avukat0808
Aday Memur
07 Mayıs 2024 16:20

Ben bakamadım maalesef. Siz hangi illere başvuru yaptınız

tugbasoy, 2 hafta önce

Avukat kaça düşmüş acaba, bilginiz var mı

07 Mayıs 2024 16:30

bütün başvurduğum iller 77 ile kapatmış

Hrzemin
Aday Memur
07 Mayıs 2024 16:36

Telefondan bakanlar için söylüyorum; telefonu yan çevirin veya ayarlardan masaüstü görünüme geçin

umutlu3467
Aday Memur
07 Mayıs 2024 19:28

Sonuçlara bakabildim , bilgi veren herkese teşekkürler.

Benim tercih ettiğim yerler

İzmir 79

Aydın78

İstanbul 77 ile kapatmış

Puanım 75,76 olduğu için ben sıralamaya giremedim

umutlu3467
Aday Memur
07 Mayıs 2024 19:30

Sıralamaya giren herkese mülakatta başarılar arkadaşlar

historival
Aday Memur
07 Mayıs 2024 19:59

izmir 79 la kapattı

atanamayanliseli
Aday Memur
07 Mayıs 2024 20:49

mülakata ne zaman çağırırlar ve tam olarak iş başı ne zaman yapılır?bu konuda uzman birisi varsa cevap yazabilir mi?

umutlu3467
Aday Memur
07 Mayıs 2024 21:15

İzmir 79,59

Aydın 78,66

İstanbul 77,21

Kapatmış, küsüratlarıyla yazayım dedim. En düşük neresi kaç puanla kapattı acaba ?

historival, 2 hafta önce
izmir 79 la kapattı

umutlu3467
Aday Memur
07 Mayıs 2024 21:58

Arkadaşlar evet ben sıralamaya giremedim. Mülakata girecek arkadaşlar, iç işleri için belirtilen konulara göre çalışın , ben sadece örnek olarak yazıyorum. YouTube da daha önce iç işlerinin mülakatına giren bir kızın videosunu izlemiştim.

Söyledikleri özet olarak şöyleydi,

Birincisi , Tarihten tarih bile sorulabiliyormuş ayrıntı vermemiş videoda anlatırken ama sizler çalışırken tarihlere göre çalışın.

İkinci olarak güncel soru sorulmuş dünya geneli hemde ülkemizden de örnek vermiş videoyu yayınlayan kişi

3.olarak kurum kuruluşlardan sorulmuş , Avrupa Birliği üyeleri gibi örneğin , videoyu yayınlayan kişi tam net söylememiş, sadece sorulan kurumun 30 üyesi varmış demiş

Çok yüzeysel anlatmış videoda , sizde YouTube den biraz araştırın , sıkı çalışın , mülakatta başarılı olun inşallah mülakatlarınız güzel geçer.

Küçükte olsa faydam olursa ne mutlu , herkese başarılar.

atanamayanliseli, 2 hafta önce
mülakata ne zaman çağırırlar ve tam olarak iş başı ne zaman yapılır?bu konuda uzman birisi varsa cevap yazabilir mi?

avukat0808
Aday Memur
07 Mayıs 2024 22:19

Bunu nerden gördünüz acaba ben bulamıyorum

umutlu3467, 2 hafta önce

İzmir 79,59

Aydın 78,66

İstanbul 77,21

Kapatmış, küsüratlarıyla yazayım dedim. En düşük neresi kaç puanla kapattı acaba ?

umutlu3467
Aday Memur
07 Mayıs 2024 23:29

Bu benim kendi tercihlerimdi puanlar yanında yazıyor , sıralamaya giremediğim için , bu şekilde yazmışlar sistemde

Ama genel olarak tüm illerin taban ve tavan puanlarını bende bulamadım.

avukat0808, 2 hafta önce

Bunu nerden gördünüz acaba ben bulamıyorum

umutlu3467
Aday Memur
08 Mayıs 2024 01:11

Avukat0808 Eğer hala tercihlerinizin de karşısındaki puanları göremiyorsanız arkadaşın dediği gibi teli yan çevirin , ya da ekran döndürmenizi açın . Ya da en güzeli bilgisayardan bakın , tercihlerinizin karşındaki puanları görürsünüz.

Size de teşekkürler , bende telden bakıp görememiştim, yazdığınız bilgi sayesinde gördüm.

Hrzemin, 2 hafta önce

Telefondan bakanlar için söylüyorum; telefonu yan çevirin veya ayarlardan masaüstü görünüme geçin

umutlu3467
Aday Memur
08 Mayıs 2024 07:10

Güncel

Svdaaaa
Memur
08 Mayıs 2024 14:36

Arkdaslar benm 3.terchim tunceliydi yedekte kalmışım ana sanrim yedekleri budefa aratracaklarmiss olumlu olumsz doneceklermis bilemiyorun sistem nasıl işliyor zaten kaçıncı yedek oldgumda yazmıyor Tunceli kaç ksii alıyordu unutmuşum inanın okdar umutszca yazmistimkii 76.67ile yedeğe kalmışım ama mülakat oldgu için yine umudum yokk zerre

umutlu3467
Aday Memur
08 Mayıs 2024 17:11

Yedekte olsanız bence mülakata hazırlanın şimdiden , inşallah güzel dönüşler alırsınız.Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Svdaaaa, 2 hafta önce

Arkdaslar benm 3.terchim tunceliydi yedekte kalmışım ana sanrim yedekleri budefa aratracaklarmiss olumlu olumsz doneceklermis bilemiyorun sistem nasıl işliyor zaten kaçıncı yedek oldgumda yazmıyor Tunceli kaç ksii alıyordu unutmuşum inanın okdar umutszca yazmistimkii 76.67ile yedeğe kalmışım ama mülakat oldgu için yine umudum yokk zerre

mkursadk
Aday Memur
08 Mayıs 2024 17:32

buraya bakmayı deneyin bir de ;

Adaylar başvurularına ait durumunu; E-devlet üzerinden ?İçişleri Bakanlığı/e-Devlet Kapısı Üzerinden Sunulan Hizmetler? başlığı altında yer alan ?İçişleri Bakanlığı Aday Profil Bilgileri Düzenleme ve Sınav Başvuru? linki aracılığı ile açılan uygulamadaki ?Başvurularım? sekmesinden takip edebileceklerdir. Sınav ile ilgili bilgilendirmeler için adaylara herhangi bir yazılı bildirim yapılmayacaktır.

avukat0808, 2 hafta önce

Kaçla kapattığını da siteden mi gördünüz ben göremedim de

avukat0808
Aday Memur
08 Mayıs 2024 18:02

Galiba 4 katı adayın içine girenlerde kaçla kapattığı gözükmüyor

mkursadk, 2 hafta önce

buraya bakmayı deneyin bir de ;

Adaylar başvurularına ait durumunu; E-devlet üzerinden ?İçişleri Bakanlığı/e-Devlet Kapısı Üzerinden Sunulan Hizmetler? başlığı altında yer alan ?İçişleri Bakanlığı Aday Profil Bilgileri Düzenleme ve Sınav Başvuru? linki aracılığı ile açılan uygulamadaki ?Başvurularım? sekmesinden takip edebileceklerdir. Sınav ile ilgili bilgilendirmeler için adaylara herhangi bir yazılı bildirim yapılmayacaktır.

yunusemre38
Aday Memur
08 Mayıs 2024 19:01

Kayseri 81 Nevşehir 80 Niğde 80 İle kapatmış

cepgoz
Aday Memur
09 Mayıs 2024 12:46

Osmaniye kaçla kapatmış

Toplam 100 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler