Editörler : E.Kayı Han
05 Mayıs 2024 00:44

IBAN değişikliği
arkadaşlar esnek hesaba yüklü miktarda borcum var ve banka her geçen gün eksiye kesiyor maaş alamıyorum IBAN değişikliği yapabilir miyim? değişiklik yapınca da kesebilir mi? teşekkürler

rmznx
Yasaklı
05 Mayıs 2024 01:05

Vakifbak

rmznx
Yasaklı
05 Mayıs 2024 01:07

Vakıfbank için yeni ek hesap açın oraya para aktarın bakalım nolacak.

Boşkurt
Aday Memur
05 Mayıs 2024 01:23

Vakıfbank da yeni vadesiz hesap açıp maaşımın oraya yatmasını istiyorum sadece yoksa banka icraya vermiyor bu duruma düşmek istemezdim ama deprem mahvetti bizi.
rmznx, 3 ay önce

Boşkurt
Aday Memur
05 Mayıs 2024 01:25

para aktarmak için hesapta para olması gerekiyor lakin banka -35.000 yapınca maaş direkt kayboluyor umarım yanlış anlamadım söylediğinizi
rmznx, 3 ay önce

Günahkar06
Aday Memur
05 Mayıs 2024 09:36

Aynı durumdayız ben bu ay ibani değiştim bakalım.ne olacak

Boşkurt, 3 ay önce
para aktarmak için hesapta para olması gerekiyor lakin banka -35.000 yapınca maaş direkt kayboluyor umarım yanlış anlamadım söylediğinizi

police77
Aday Memur
01 Haziran 2024 11:01

Iban degisikligi ise yaradimi ne gibi sonuc aldiniz, bende ayni durumdayim

Günahkar06, 3 ay önce

Aynı durumdayız ben bu ay ibani değiştim bakalım.ne olacak

uzman0642
Yasaklı
02 Haziran 2024 04:26

iban değişikliği ise yarıyor sa buraya yazarmisiniz
police77, 2 ay önce

Günahkar06
Aday Memur
20 Haziran 2024 01:11

Arkadaşlar IBAN değişikliği ek hesabı alamıyor kredi kartı da kredileri yine otomatik kesiyor onunda yolu var dilekçe veriyor sunuz şubeye maaşım borcuma kesilmiş tır gecinemiyorum 4.1 alınarak geri kalanını tarafıma iade edilmesini rica ederim die

police77, 2 ay önce

Son Samurai67
Aday Memur
20 Haziran 2024 01:21

hiçbirşey olmaz böyle. ya senet takibi başlat yalandan kendine maaşına tam muvafakat ver. banka 3 ay sonra takibe koyar. sonra takipten vazgeçilir
Günahkar06, 1 ay önce

Arkadaşlar IBAN değişikliği ek hesabı alamıyor kredi kartı da kredileri yine otomatik kesiyor onunda yolu var dilekçe veriyor sunuz şubeye maaşım borcuma kesilmiş tır gecinemiyorum 4.1 alınarak geri kalanını tarafıma iade edilmesini rica ederim die

Günahkar06
Aday Memur
20 Haziran 2024 01:22

Böyle de oluyor

Son Samurai67, 1 ay önce
hiçbirşey olmaz böyle. ya senet takibi başlat yalandan kendine maaşına tam muvafakat ver. banka 3 ay sonra takibe koyar. sonra takipten vazgeçilir
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi