Editörler : F16 Gökçen
«6789101112131415161718

Rick11
Aday Memur
14 Haziran 2024 17:02

Mektup bölümünde başka kimsede cevap yoksa hayripotere özel cevap verilmiş ya da salliyor o da :)

AkGenclik34
Aday Memur
14 Haziran 2024 23:10

Bankadaki mevcut müfettiş yardımcıları terfilerini aldılar. Yerlerinize siz geçeceksiniz. Bayram bitiminin ilk haftası başarılı olanlara bilgilendirme yapılacak. Şimdiden tebrik ederim. Başkanımızın bizzat kurup takip ettiği ve değer verdiği bir kuruluşta müfettiş ve denetçi yardımcısı olmak bir ayrıcalık. Geleceği çok parlak bir banka. Bu başlık çok fazla ilgi gördü ve okunma sayısına ulaştı ardından asılsız yazılar yazıldı. Bunun üzerine araştırma yaptım. Sonucunda ise tamamen süreçle alakası olmayan kişilerin ortalığı karıştırma amacı olduğunu gördük. Hayırlı olsun.

HayriPoter
Aday Memur
15 Haziran 2024 12:35

Sen kimsin dayı

AkGenclik34, 1 hafta önce

Bankadaki mevcut müfettiş yardımcıları terfilerini aldılar. Yerlerinize siz geçeceksiniz. Bayram bitiminin ilk haftası başarılı olanlara bilgilendirme yapılacak. Şimdiden tebrik ederim. Başkanımızın bizzat kurup takip ettiği ve değer verdiği bir kuruluşta müfettiş ve denetçi yardımcısı olmak bir ayrıcalık. Geleceği çok parlak bir banka. Bu başlık çok fazla ilgi gördü ve okunma sayısına ulaştı ardından asılsız yazılar yazıldı. Bunun üzerine araştırma yaptım. Sonucunda ise tamamen süreçle alakası olmayan kişilerin ortalığı karıştırma amacı olduğunu gördük. Hayırlı olsun.

meryem99
Aday Memur
18 Haziran 2024 23:55

Arkadaşlar süreçle ilgili gelişme var mı?

Hamlet7721
Aday Memur
19 Haziran 2024 00:00

Bizim bakkalcı Rüstem bile kapalı. Bayramda ne gelişmesi olabilir.

meryem99, 3 gün önce

Arkadaşlar süreçle ilgili gelişme var mı?

Rick11
Aday Memur
20 Haziran 2024 10:53

Bugün çalışıyorlar mı

ankaralibirisi
Aday Memur
20 Haziran 2024 13:38

Evet

Rick11, Dün

Bugün çalışıyorlar mı

Sigma2677
Aday Memur
20 Haziran 2024 14:57

Bayram tatilinden gelir gelmez ne yapalım ne yapalım diye uzun uzun münakaşa ettikten sonra sonuçları açıklamaya karar vermişler :);(₺*₺;₺=;==

Rick11
Aday Memur
20 Haziran 2024 15:01

Belgelerini iyi hazırlayabildin mi

Sigma2677, Dün

Bayram tatilinden gelir gelmez ne yapalım ne yapalım diye uzun uzun münakaşa ettikten sonra sonuçları açıklamaya karar vermişler :);(₺*₺;₺=;==

Sigma2677
Aday Memur
20 Haziran 2024 15:03

Size niye aciyorum biliyor musunuz ?

Çünkü süreç bitti teklifler yapıldı ve siz hala bekliyorsunuz. 2 tane müfettiş yardımcısı 2 tane denetçi yardımcısı ve bir kaç kişiye de başka pozisyonlar için teklif yapıldı süreç bitti. Ben 1 temmuzda iş başı yapıyorum. Linkedinde görürsünüz zaten.

Rick11, Dün

Belgelerini iyi hazırlayabildin mi

Rick11
Aday Memur
20 Haziran 2024 15:06

Bu başlıkla işim bitti demiştin neden burada zıplıyorsun sürekli?

Sigma2677, Dün

Size niye aciyorum biliyor musunuz ?

Çünkü süreç bitti teklifler yapıldı ve siz hala bekliyorsunuz. 2 tane müfettiş yardımcısı 2 tane denetçi yardımcısı ve bir kaç kişiye de başka pozisyonlar için teklif yapıldı süreç bitti. Ben 1 temmuzda iş başı yapıyorum. Linkedinde görürsünüz zaten.

Sigma2677
Aday Memur
20 Haziran 2024 15:10

Çünkü size gerçekten çok üzülüyorum. Samimi bir şekilde diyorum. Olumsuzluzlara daha sonra mail ile dönüş yapılır. Bu olayın canlı tanığı olarak söylüyorum ki teklif yapıldı ve bitti. Siz heyecanla bekleyince benim de içim kötü oluyor

Rick11, Dün

Bu başlıkla işim bitti demiştin neden burada zıplıyorsun sürekli?

meryem99
Aday Memur
20 Haziran 2024 17:29

Sizde üslup sorunu var. Acınacak ya da üzülünecek halde değiliz. Onay almak sizi bize acıyacak konuma getirmez. Emek verdik elimizden geleni yaptık bitti. Olursa olur olmazsa olmaz . Şu kafa yapısına söylenecek sözde yok zaten. Süreç hakkında dönüş almayı beklememiz size neden dert oldu anlamıyorum. Pozisyon için teklif aldıysanız keyfini çıkarın.

Sigma2677, Dün

Çünkü size gerçekten çok üzülüyorum. Samimi bir şekilde diyorum. Olumsuzluzlara daha sonra mail ile dönüş yapılır. Bu olayın canlı tanığı olarak söylüyorum ki teklif yapıldı ve bitti. Siz heyecanla bekleyince benim de içim kötü oluyor

Sigma2677
Aday Memur
20 Haziran 2024 17:41

Telegramın varsa sana aldığım teklifi yollayım da sen bir rahatla.

meryem99, Dün

Sizde üslup sorunu var. Acınacak ya da üzülünecek halde değiliz. Onay almak sizi bize acıyacak konuma getirmez. Emek verdik elimizden geleni yaptık bitti. Olursa olur olmazsa olmaz . Şu kafa yapısına söylenecek sözde yok zaten. Süreç hakkında dönüş almayı beklememiz size neden dert oldu anlamıyorum. Pozisyon için teklif aldıysanız keyfini çıkarın.

meryem99
Aday Memur
20 Haziran 2024 17:51

Teklif almadığınızı düşünmüyorum zaten yalan söylemek için bir nedeniniz olduğunu da sanmıyorum fakat bunu yansıtma biçiminizden duyduğum rahatsızlığı dile getirdim!

Sigma2677, Dün

OfBideİsimBull
Aday Memur
20 Haziran 2024 20:02

moruq sen sağlam trolsün süreç bitmedi devam ediyor canın çok sıkılıyo burda heyecan yaratıon değişik bi uşaksın eylenmene devam

Sigma2677, Dün

Sigma2677
Aday Memur
20 Haziran 2024 20:20

Müfettiş yardımcısı olarak bir dağ kekosuyla muhatap olamayacağım

OfBideİsimBull, 12 saat önce

moruq sen sağlam trolsün süreç bitmedi devam ediyor canın çok sıkılıyo burda heyecan yaratıon değişik bi uşaksın eylenmene devam

CaptainBlack0318
Aday Memur
20 Haziran 2024 21:04

Arkadaşlar merhaba. Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Ayın 13?ünde ik yı aradım ve süreç hakkında bilgi istedim. Listelerin daha yeni hazırlandığını söyledi ve bayramdan sonra yöneticilerimizle listelerimizi paylaşacağız bir toplantı yapacağız ve daha sonra sizlere olumlu olumsuz geri dönüşler sağlayacağız dedi. Sanıyorum ki bayramdan sonraki haftayı bulur bu durum. Burada görüyorum ki farklı hesaplardan aynı kişi provakasyon yapmaya çalışıyor. Tavsiyem sizlerin de benim gibi beklemesidir. Herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah. Lütfen herkes yaşını bilerek davransın. Oyun parkındaymış gibi saçma sapan cevaplarla insanların aklını bulandırmayın. Yaşınızın insanı olun, edepli, saygılı olun. Herkes burada şu an iş bulma derdinde sizin beş yaşınızdaki saçma tavırlarınızla kimse uğraşmak zorunda değil. Ya susun ya da insan gibi cevap verin. Allah herkesin yolunu açık etsin. Ben ik ile görüştüm içim rahat beklemedeyim. Herkese iyi akşamlar.

Toplam 358 mesaj
«6789101112131415161718

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi