Editörler : E.Kayı Han

checkvizor
Şef
19 Mayıs 2024 09:22

Adliye personelinin esnek çalışması demek normalin 3 katı fazla çalışması demek.


Devir Kötü
Şube Müdürü
19 Mayıs 2024 16:11

Kamuda esnek çalışmayı neden herkes daha az çalışmak diye algılıyor?


Kartal -Yuvası
Aday Memur
19 Mayıs 2024 18:46

İstisnalar (gorev bilinci ve devlet ahlaki tam olan) haric zaten kurumlardaki pek cok arkadas esnek calisiyor. Gorev bilincinde ve devlet ahlakinda eksiklik olan kisilere hangi calisma modelini getirirsen getir olmazzzz.

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
20 Mayıs 2024 11:05

Adliyede esnek çalışma şöyle olabilir. Ön bürolarda çalışan bir personel olabilir. Mesai saatlerinde işten izin alıpta adliyeye gelemeyen vatandaşların taleplerini, dilekçelerini almak için akşam 10'a kadar çalışma olabilir. Savcılıkta da bir personel çalışabilir, acil işler, mevcutlu işler, yakalamalı işler akşam 10'a kadar yapılabilir. Ama personeli kim denetleyecek, başında amir yoksa işin yürümesi zor. Adliyeye esnek çalışma gelmez.


memurisen
Aday Memur
22 Mayıs 2024 00:38

artık online olarak her yere baglanilabilen, her alisverisin online dan yapılabildiği, hatta başka gezegenlerden arsa alinabildigi bir çağda online duruşma da mümkündür, online otopsi de... kimbilir? sonuçta tüm icatlar bir devirde hayal ürünunden ibaretti, kendimizi aşalım artık dünya bir köy ki Bi süre sonra katiplik diye bir meslek bile tarih olabilir
Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi