Editörler : oto-danisman-expert

18.Bayezid
Aday Memur
25 Mayıs 2024 10:03

6 ay askerliği bile zar zor yapan adam gelmiş meslek olarak 7/24 bu işi yapana gözü doymaz diyor. 6 aylık maaşını verse git suriyede bilmem nerde çatışmanın içinde 1 hafta geçir dese kalp krizinden mefta olursunuz. Hak arayana laf edeceğine sen de hak ara kardeşim, ne yapıyorsan karşılığını tam al
Kerem06061, 1 ay önce

Geçinemeyen şu arkadaşı şöyle özel sektöre alalım.İnsanoğlu gözü doymaz diyorum ve susuyorum.

16 Haziran 2024 14:31

Yeni askerlikten geldim 8 5 düz memurlardı çay kahve muhabbet başka bir şey yaptıkları yoktu bir de askerlere onu getir bunu götür galerici Askeri çağırın bana ucuz araba ayarlasın öbür Askeri çağırın bana ucuz koltuk takımı ayarlasın yaptıkları bunlardı :)

LoNeyLMaaN
Aday Memur
16 Haziran 2024 17:04

İşin ne yapacaksın

Tarihhçiiiiii, 1 hafta önce
Yeni askerlikten geldim 8 5 düz memurlardı çay kahve muhabbet başka bir şey yaptıkları yoktu bir de askerlere onu getir bunu götür galerici Askeri çağırın bana ucuz araba ayarlasın öbür Askeri çağırın bana ucuz koltuk takımı ayarlasın yaptıkları bunlardı :)

Hatay31king
Aday Memur
17 Haziran 2024 11:15

çok konuşma tarihçi çay ları tazele

fatihler2000
Şube Müdürü
18 Haziran 2024 12:10

Elbetteki herkes maaşını hak ediyor. Lakin canını mesleğe adayan TSK, Jandarma ve Emniyet Personelinin maaşları iyi seviyede değil. Geçenlerde gümrükteki muhafaza memuru ile konuştum en düşük maaş 45 bin civarı, büyük gümrüklerde döner sermaye ile birlikte 100 bine kadar çıktığını söyledi.

Sailor060606
Aday Memur
18 Haziran 2024 15:54

Biz de Ankara'da 45000 alalım 20000 de kira istesinler. Doğalgaz, su elektrik .. Geri kalan parayı da harca harca bitiremiyoruz :) Askerler çok para alıyor evet :) !!!
fatihler2000, 5 gün önce

Elbetteki herkes maaşını hak ediyor. Lakin canını mesleğe adayan TSK, Jandarma ve Emniyet Personelinin maaşları iyi seviyede değil. Geçenlerde gümrükteki muhafaza memuru ile konuştum en düşük maaş 45 bin civarı, büyük gümrüklerde döner sermaye ile birlikte 100 bine kadar çıktığını söyledi.

18 Haziran 2024 16:10

Dızo?
Hatay31king, 6 gün önce
18 Haziran 2024 17:40

ee bizde üniversite okuduk :)
Kerem06061, 1 ay önce

Fazla maaş verdikleri için şımarmayı anlıyorum da sahada mühendis olup bi sürü ter döken insanların hakkından fazlasını alıyorsun.Hem de 2 katı.Adam 4 sene üniversite okuyor.Sen ne yaptın?

serserkan
Memur
21 Haziran 2024 00:18

aferin
Kerem06061, 1 ay önce

1 sene yaptım ;) Senin gibi sabah akşam nöbette yatmadım.Birliğin her yerinde her işi yaptım.

serserkan
Memur
21 Haziran 2024 00:22

askerle mühendisi bir tutuyorsan otur da bi düşün, neden saçmalıyorum diye... ayrıca bir sorum olacak. neden bu sayfadasın???
Kerem06061, 1 ay önce

Fazla maaş verdikleri için şımarmayı anlıyorum da sahada mühendis olup bi sürü ter döken insanların hakkından fazlasını alıyorsun.Hem de 2 katı.Adam 4 sene üniversite okuyor.Sen ne yaptın?

Turanlar0071
Memur
21 Haziran 2024 00:31

maraba sende hoş geldin harranlı :)))

baha3454
Şef
21 Haziran 2024 08:32

5 sene de iyi olmaz yok 3 senede iyi olmaz ne zaman iyi olucak kardeşim
mratanamayan, 1 ay önce

hayır memurum ve şükür ediyorum evet maaşlar az ama şuan bunu konuşmanın hiçbir anlamı yok çünkü 5 sene maaşların güzel bir seviyesine gelmesini beklemek doğru değil mevcut duruma şükür etmekte fayda var çünkü bunu bekleyen milyonlarca insan var

baha3454
Şef
21 Haziran 2024 08:34

beğenmiyorsan başka kapıya diyen zevat bu işi senmi bana verdin insanın hakkettiği ücreti istemeye hakkı yokmu gelip burda abuk subuk konuşuyorsun. anladim zamanında asker olmak istemişsin büyük ihtimalle psikolojik sorunlarından dolayı mesleğe girememissin sende buraya gelip bunun acısını çıkarmaya çalışıyorsun sen git iş bırakan öğretmene sağlıkçılara soyle
mratanamayan, 1 ay önce

beğenmiyorsan ltd şti kur ticaret yap kazanacağın paraya sen karar ver bakalım 2 kilo makarna satabilecek kabiliyetin varmı

baha3454
Şef
21 Haziran 2024 08:37

askerlik yapmaya totolari yemeyen gelmiş burda askere laf ediyor gel yüreğin yetiyorsa gir mesleğe diyorsun adam diyorki kuaförde randevum var kaşlarımı aldiricam Bi gidin bebeler counter oynamaya devam edin

baha3454
Şef
21 Haziran 2024 08:40

yaw burda hakkını isteyen askerleri görüşte zoruna giden tayfa işiniz gücünüz olmadığı havadan para kazandığımız için konuşacak konunun yoktur gün boyu zam yapılsın diye dedikodu ediyorsunuzdur
22 Haziran 2024 21:08

tsk nın hali bu mu yazık bundan utanmanız lazım hadsizler çok beklersiniz tsk da seviye buysa çok beklersiniz iyileştirmeyi
Hatay31king, 6 gün önce

NormalAdam
Aday Memur
22 Haziran 2024 21:42

İşin daha kötü tarafı ne biliyormusun üstad bizi burada bu konuları tartistirip böyle ciğeri 3 5 kuruş bile etmez kişilerin ağzına sakız yapmaları...

baha3454, 2 gün önce
yaw burda hakkını isteyen askerleri görüşte zoruna giden tayfa işiniz gücünüz olmadığı havadan para kazandığımız için konuşacak konunun yoktur gün boyu zam yapılsın diye dedikodu ediyorsunuzdur
Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi