Editörler : swat3410
15 Mayıs 2024 21:29

Green card ve meslekten istifa etmek

Abiler bana greencard çıktı . işlemleri başlatacağım . istifamı işlemlerim sonuçlanınca vereceğim bu süreçte sıkıntı olur mu ?

15 Mayıs 2024 22:53

Hayırlı Olsun . Orada hangi mesleği yapmayı planlıyorsunuz öğrenebilir miyim?

ey34
Aday Memur
15 Mayıs 2024 23:07

bir tır şirketi ile görüştüm ehliyet kalacak yer ve iş konusunda sponsor oluyorlar. şöförlük yapacağım .
memuraday-y, 1 ay önce

Hayırlı Olsun . Orada hangi mesleği yapmayı planlıyorsunuz öğrenebilir miyim?

kaptan34m
Daire Başkanı
16 Mayıs 2024 00:19

yabanci Dil cok iyi istiyorlar mi devrem yoksa hic Dil bilmeyene de cikabilir mi greed card nasil basvuru yapiliyor
ey34, 1 ay önce
bir tır şirketi ile görüştüm ehliyet kalacak yer ve iş konusunda sponsor oluyorlar. şöförlük yapacağım .

ey34
Aday Memur
16 Mayıs 2024 00:21

Başvuruda dil zorunluluğu yok ama hak kazanırsan ve sponsorun dil şartı istiyorum derse zorunlu olabilir abi . Ekim Kasım ayı gibi başvuru oluyor mayısta açıklanıyor . meslek dil gibi konuların önemi yok herkes başvurabilir . önceden pasaportu olanlar başvuruyordu geçen sene oda kalktı 3. başvurumda çıktı bana .
kaptan34m, 1 ay önce
yabanci Dil cok iyi istiyorlar mi devrem yoksa hic Dil bilmeyene de cikabilir mi greed card nasil basvuru yapiliyor

EL CHAPO
Genel Müdür
16 Mayıs 2024 00:53

hayirli olsun . pasaporta vizeyi almadan birakma ..

doktor raporu ivir ziviri bol .

bir de dosya numaran kac??? 5 bin 10 binlerdeyse sira gelmeyebiliyor.

ve d 260 formunu acil yolla gonder ...ilk gonderenler konsolosluktan mulakata cabuk cagrilabiliyor.

zaten ilk etapta pasaporta basili vize ile gideceksin ...

amerikaya ayak basip green card icin bi adres gosterip green card i aldiktan sonra turkiyeye donebilirsin... islerini halledip green card ile cikis yaparsin . 6 ayi gecirmeden ... yilda 6 aydan fazla abd de kalman sart

olur da dikis tutturamadin orda green card ini iptal ettirip geri donecem dersen de abd pasaporta 10 yillik turist vizesi verip gonderiyor seni. zaten ehliyetin vs varsa orda cevirtip istedigin gibi calisirsin . uber soforu getir gotur vs ...

Cancan001
Aday Memur
16 Mayıs 2024 17:44

İkinci başvuruda da çıkmadı iyi o zaman umudu kaybetmeyelim seneye inşallah

ey34
Aday Memur
16 Mayıs 2024 17:48

abim benim öncelikle değerli bilgilerin için çok sağol . formu doldurdum sponsor ile görüştüm ama başka ülkeden yaparsan faha hızlı gelir dediler mesela ummandan felan . geri gelme gibi düşüncem şuan yok . sponsoru ayarladım . zaten 6 - 1 yıl sürer sıram 2782 bu arada .
EL CHAPO, 1 ay önce

hayirli olsun . pasaporta vizeyi almadan birakma ..

doktor raporu ivir ziviri bol .

bir de dosya numaran kac??? 5 bin 10 binlerdeyse sira gelmeyebiliyor.

ve d 260 formunu acil yolla gonder ...ilk gonderenler konsolosluktan mulakata cabuk cagrilabiliyor.

zaten ilk etapta pasaporta basili vize ile gideceksin ...

amerikaya ayak basip green card icin bi adres gosterip green card i aldiktan sonra turkiyeye donebilirsin... islerini halledip green card ile cikis yaparsin . 6 ayi gecirmeden ... yilda 6 aydan fazla abd de kalman sart

olur da dikis tutturamadin orda green card ini iptal ettirip geri donecem dersen de abd pasaporta 10 yillik turist vizesi verip gonderiyor seni. zaten ehliyetin vs varsa orda cevirtip istedigin gibi calisirsin . uber soforu getir gotur vs ...

ey34
Aday Memur
16 Mayıs 2024 17:50

3.başvurumda çıktı abi bakalım . inşallah çıkar sanada
Cancan001, 1 ay önce

İkinci başvuruda da çıkmadı iyi o zaman umudu kaybetmeyelim seneye inşallah

16 Mayıs 2024 20:35

Başvururken mesleğine polisliği seçmiş miydin? Ben de 2 dir başvuruyorum ama çıkmıyor. Kimileri polisleri çok fazla almak istemiyorlar demişti. Eğer öyle birşey varsa biz de belirtmeyelim bir dahakine.

17 Mayıs 2024 01:59

Bu başvuruyu nasıl yapıyoruz sponsor dediğiniz ne daha açıklayıcı olur musunuz

secret.lifee
Daire Başkanı
17 Mayıs 2024 02:08

Gardaş netten kendin takip edeceksin. yılın belli zamnlarında netten başvuru olur. ABD büyükelçiliğinin dsayfasından yapılır. Genelde Ekim kasım aylarında olur hersene mayısta açıklanır sonuçlar. Bunlar alakalı forum sayfalrı var takip et detayları öğrenirsin

zek2172, 1 ay önce

Bu başvuruyu nasıl yapıyoruz sponsor dediğiniz ne daha açıklayıcı olur musunuz

Erenist
Aday Memur
17 Mayıs 2024 05:02

tebrik ederim ben de geçen yıl kazanmıştım ama gitmek nasip olmadı dosya numaramız da çok benziyor 2500 lerdeydi benim de. hakkında hayırlısı olsun herşeyi enine boyuna iyice düşün öyle karar ver

save001
Daire Başkanı
17 Mayıs 2024 23:42

her mesleğin puanı var yanlış hayırlamıyorsam 7< olmalı puan ve polislik 7 den küçüktü
KingDrummer, 1 ay önce

Başvururken mesleğine polisliği seçmiş miydin? Ben de 2 dir başvuruyorum ama çıkmıyor. Kimileri polisleri çok fazla almak istemiyorlar demişti. Eğer öyle birşey varsa biz de belirtmeyelim bir dahakine.

Fedaral03
Aday Memur
17 Mayıs 2024 23:48

Alakası yok dostum , öyle bi kıyaslama puanı yok.

save001, 1 ay önce
her mesleğin puanı var yanlış hayırlamıyorsam 7< olmalı puan ve polislik 7 den küçüktü
Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi