Editörler : E.Kayı Han
17 Mayıs 2024 21:54

sağlık beyanı
atama evraklarında tam teşekküllü hastaneden rapor alıncak yazmıyor sadece yazılı beyan diyor ne yapmam gerek sizce

koftekmek
Aday Memur
18 Mayıs 2024 11:11

evraklarınızı teslim edeceğiniz veri giriş ve hazırlama görevlisi size boş bir şablon verecek, oraya tek cümle ile beyan vereceksiniz işimi yapmaya engel bir sağlık durumum yoktur şeklinde ve imza atacaksınız. sona bıraksanız da olur, boş a4 kağıdına siz yapsanız da olur. onlar yazıcıdan çıkartılmış şablonlarda verir daha nizami durur.

koftekmek
Aday Memur
18 Mayıs 2024 11:12

ayrıca atamanız için tebrikler, sizlerle ilgilenecek olan kişi sizi telefonla arayıp bir whatsapp grubuna falan dahil edip süreç hakkında bilgilendirme ya da yönlendirme yapacaktır. ya da sizi elbet arayacaklardır, o arayan numaraya sorabilirsiniz her şeyi. aklınıza takılan bir şey olursa mesaj kutum açık

oguzalp.0
Aday Memur
18 Mayıs 2024 13:55

teşekkürler. sadece imzalı sağlık beyanı yazıyor ve parantez içinde kurumda imzalatılcaktır yazıyor. hastane raporu istemiyorlar sanırım. mağdur da olmak istemiyorum
koftekmek, 1 ay önce

ayrıca atamanız için tebrikler, sizlerle ilgilenecek olan kişi sizi telefonla arayıp bir whatsapp grubuna falan dahil edip süreç hakkında bilgilendirme ya da yönlendirme yapacaktır. ya da sizi elbet arayacaklardır, o arayan numaraya sorabilirsiniz her şeyi. aklınıza takılan bir şey olursa mesaj kutum açık

koftekmek
Aday Memur
18 Mayıs 2024 14:16

hayır istenmiyor, siz beyan ediyorsunuz.

oguzalp.0, 1 ay önce
teşekkürler. sadece imzalı sağlık beyanı yazıyor ve parantez içinde kurumda imzalatılcaktır yazıyor. hastane raporu istemiyorlar sanırım. mağdur da olmak istemiyorum

oguzalp.0
Aday Memur
18 Mayıs 2024 14:28

onlarda hazır evrak vardır o zaman
koftekmek, 1 ay önce

hayır istenmiyor, siz beyan ediyorsunuz.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi