Editörler : swat3410

cimbom6028
Şef
21 Mayıs 2024 12:05

Bakın benim söylediğim konu farklı senin iddia dediğin konu farklı sen mahkeme sureclerinden bahsediyorsun ben SGK nin vazife malullgunden bahsedoyorum konuyu açan arkadaş idari polisligi soruyor idari polislik için d dilimi rapor ve olay tutanaklari yeterli olayın görevin sebeb ve tesiri ile olması gerekir.Diger gazilik konusu başka bir konu her vazife malulu idari polis gazi değildir gazi olması için asayiş vb.yönünden 2330 terör gazisi için 3713 sayılı kanuna girmen gerek SGK tam burda vermiyor uğraştırıyor
Alclkk, 1 ay önce
sizde yanlış bilgilendirme yapıyorusnız 2008 öncesi olup idare mahkemesi baktığı için kolay alınıyor 2008 sonrası oldu mu iş mahkemesi nizamname de olmayan maddeyi d dilim alsanda vermiyor

cimbom6028
Şef
21 Mayıs 2024 12:09

ayrıca konuyu açan arkasimiz c diliminden bahsetmiyor d dilimi c dilimi olsaydı iş mahkemesi idare mahkemesi farklı olurdu evet ama d dilimi raporu var arkadsin SGK sağlık kurulu malul olduğuna karar verir olay tutanaklari da incelenir herşey usulüne uygunsa maluliyeti vazi malulü şeklinde olur sonrada ilgili şahsa sorulur gihmi istersin idari polismi arkada secimini yapar genel müdürlüğün onayı alınarak seçimine gore çalıştırılır sin.
Alclkk, 1 ay önce
sizde yanlış bilgilendirme yapıyorusnız 2008 öncesi olup idare mahkemesi baktığı için kolay alınıyor 2008 sonrası oldu mu iş mahkemesi nizamname de olmayan maddeyi d dilim alsanda vermiyor

Serkan097
Aday Memur
21 Mayıs 2024 16:14

eyvallah kral teşekkürler
cimbom6028, 1 ay önce
ayrıca konuyu açan arkasimiz c diliminden bahsetmiyor d dilimi c dilimi olsaydı iş mahkemesi idare mahkemesi farklı olurdu evet ama d dilimi raporu var arkadsin SGK sağlık kurulu malul olduğuna karar verir olay tutanaklari da incelenir herşey usulüne uygunsa maluliyeti vazi malulü şeklinde olur sonrada ilgili şahsa sorulur gihmi istersin idari polismi arkada secimini yapar genel müdürlüğün onayı alınarak seçimine gore çalıştırılır sin.

Cnknnn
Aday Memur
26 Mayıs 2024 01:07

Abi peki aynı durum c dilimi olursa ne olacak evraklarım da eksik benim

Cnknnn
Aday Memur
26 Mayıs 2024 01:10

Görev de düştüm acilde doktor röntgen çekti çatlak var dedi yolladı rapor uzatmaya gidince emarda bileğimin kırıldığı ameliyat olmam gerektiğini söyledi doktor 2 defa ameliyat oldum bileğim de platin vida var şuan

cimbom6028, 1 ay önce
26 Mayıs 2024 01:33

yaralanmanın görev başındaki olaya ilişkin olduğuna dair karar verilirse sgk tarafından idari polis olursun

Serkan097
Aday Memur
26 Mayıs 2024 11:25

bana özelden yaz yardımcı olmaya çalışayım bende benzer sıkıntılar yaşadım özellikle evrak tamamlamada
Cnknnn, 4 hafta önce

Görev de düştüm acilde doktor röntgen çekti çatlak var dedi yolladı rapor uzatmaya gidince emarda bileğimin kırıldığı ameliyat olmam gerektiğini söyledi doktor 2 defa ameliyat oldum bileğim de platin vida var şuan

Eksen-7
Aday Memur
26 Mayıs 2024 11:58

İdari polislik diye bir kavram yok, ya c dilimi alırsın polis olarak devam edersin, ek görevlerırsi.

Cnknnn
Aday Memur
27 Mayıs 2024 20:55

27.03 bu yana evraklarım sğk da sonuçlan madı süreç normal mı işliyor yoksa geç mi kaldı işlemler

Cnknnn
Aday Memur
27 Mayıs 2024 20:57

Evraklar sgk ya geçtik ten sonra ne kadar sürede sonuçla nıyor acaba tarihi olarak ne kadar sürüyor

Cnknnn, 4 hafta önce

27.03 bu yana evraklarım sğk da sonuçlan madı süreç normal mı işliyor yoksa geç mi kaldı işlemler

Serkan097
Aday Memur
28 Mayıs 2024 12:40

ortalama 6 ay
Cnknnn, 4 hafta önce

Evraklar sgk ya geçtik ten sonra ne kadar sürede sonuçla nıyor acaba tarihi olarak ne kadar sürüyor

Cnknnn
Aday Memur
28 Mayıs 2024 15:31

Abi vazife malullüğü için demi sgk 6 ay da sonuçlanıyor red veya kabul aşamasında incelenen dosya için

Serkan097, 4 hafta önce
ortalama 6 ay

Cnknnn
Aday Memur
28 Mayıs 2024 15:34

Olay gününe ati görev belgem var doktorun hastaneye gittiğim zaman verdiği iş kazası raporu bunlar yeterli mi acaba

dolphinss06, 4 hafta önce
yaralanmanın görev başındaki olaya ilişkin olduğuna dair karar verilirse sgk tarafından idari polis olursun

Serkan097
Aday Memur
28 Mayıs 2024 15:34

konuya daha hakim arkadaşlar vardır elbet benim araştırdığım kadarıyla bu süre
Cnknnn, 4 hafta önce

Abi vazife malullüğü için demi sgk 6 ay da sonuçlanıyor red veya kabul aşamasında incelenen dosya için

Cnknnn
Aday Memur
02 Haziran 2024 09:46

Buna cevap verecek olan tecrübeli abilerimiz var ise çok memnun olurum

Cnknnn, 4 hafta önce

26342
Aday Memur
02 Haziran 2024 13:02

evraklar sgk ya geçtikten sonra 4-6 ay arasında neticelenebiliyor
Cnknnn, 3 hafta önce

Serkan097
Aday Memur
02 Haziran 2024 13:08

emniyette kaç ay bekledi evrak sağlık şube ve personel dairede
Cnknnn, 3 hafta önce