Editörler : Pangaea
21 Mayıs 2024 01:14

Üniversite personeli olmanın avantajı var mı?
Üniversitede veya diğer kurumlarda öğle yemeğini memur cebinden mi ödüyor yoksa bir miktarını devlet mi ödüyor? bilgisi olan var mı?

hsnd
Başbakan Müsteşarı
21 Mayıs 2024 08:47

Bir miktarını devlet karşılar. Örneğin bizim kurumda 19 TL yemek ancak maliyeti 19 TL değil üstünü devlet karşılıyor. İlla ki bir miktar para vererek yersiniz.

Kerem06061
Memur
21 Mayıs 2024 11:03

Üni personeli olarak çalışan kaldı mı ya.

hsnd, 1 ay önce

Bir miktarını devlet karşılar. Örneğin bizim kurumda 19 TL yemek ancak maliyeti 19 TL değil üstünü devlet karşılıyor. İlla ki bir miktar para vererek yersiniz.

Kerem06061
Memur
21 Mayıs 2024 11:06

En fazla 4-5 TL indirim olur.Bunlar hem memura hem lisansçılara gün yüzü göstermiyor bu hayatta.

hsnd, 1 ay önce

kurumumuseviyorum
Aday Memur
21 Mayıs 2024 12:32

ee kimse çalışmasa orda ne olacak? lafa bak
Kerem06061, 1 ay önce

Üni personeli olarak çalışan kaldı mı ya.

Kerem06061
Memur
21 Mayıs 2024 14:01

Çalışanlar hayatından memnun değil ki.Bende bıraktığı izlere baksana

Bir hafta boyunca yemek turnikesi 10 kez kartımdan fazladan para çekti.İtiraza gittim.Bi ton azar işittim.Paramı da geri vermediler.Ben de hakkım haram olsun dedim bu kez de bozuk para çıkarıp vermeye kalktılar.Sadakanız sizin olsun öğrenciyi anlamazsınız siz dedim.

Kaydın ilk günü yine bi ton fırça attılar.Yok şöyle dur yok bu evrakın nerde adam gibi muamele etmediler.Bu arada tüm bölüm arkadaşlarına yaptılar bu muameleyi.

Bi gün de saat tam 12 olacak.Araya çıkar çıkmaz koştum öğrenci işlerine acil evrak işim vardı.Adam kapadı vezne gibi yerin kapağını.Konuşmadı bile.Yemeğe gitti.Adam robot gibi öğrenci evrakı,bilgisi girmekten kafasını kaldıramıyordu.Bi de bütün iş bunun üzerinde.Tabi her üni aynı mı bilmiyorum ama çıkarken çok beddua ettiydim.Hatta dekan bak gidiyorsun korkmadan söyle zaten çıktın.Üniversitemiz hakkında ne düşünüyorsun dediydi.İçimden bi ton küfür ettiydim.Ömür boyu aynı yerde çalışmaktan kafayı sıyırmışlar.Sürekli aynı iş aynı şeyi görmekten.Onlara da hak veriyorum bi yandan tonla öğrenci var.Askerde bile sert muamele var baş edebilmek için.Eee hiçbi iş kolay değil.

kurumumuseviyorum, 1 ay önce
ee kimse çalışmasa orda ne olacak? lafa bak

zireaell
Aday Memur
21 Mayıs 2024 17:40

cebinden öder ama dışarıya göre ucuz olur bir kısmını devlet karşılıyor

maresca0
Aday Memur
21 Mayıs 2024 21:44

sen ne anlatıyon?

Kerem06061, 1 ay önce

Çalışanlar hayatından memnun değil ki.Bende bıraktığı izlere baksana

Bir hafta boyunca yemek turnikesi 10 kez kartımdan fazladan para çekti.İtiraza gittim.Bi ton azar işittim.Paramı da geri vermediler.Ben de hakkım haram olsun dedim bu kez de bozuk para çıkarıp vermeye kalktılar.Sadakanız sizin olsun öğrenciyi anlamazsınız siz dedim.

Kaydın ilk günü yine bi ton fırça attılar.Yok şöyle dur yok bu evrakın nerde adam gibi muamele etmediler.Bu arada tüm bölüm arkadaşlarına yaptılar bu muameleyi.

Bi gün de saat tam 12 olacak.Araya çıkar çıkmaz koştum öğrenci işlerine acil evrak işim vardı.Adam kapadı vezne gibi yerin kapağını.Konuşmadı bile.Yemeğe gitti.Adam robot gibi öğrenci evrakı,bilgisi girmekten kafasını kaldıramıyordu.Bi de bütün iş bunun üzerinde.Tabi her üni aynı mı bilmiyorum ama çıkarken çok beddua ettiydim.Hatta dekan bak gidiyorsun korkmadan söyle zaten çıktın.Üniversitemiz hakkında ne düşünüyorsun dediydi.İçimden bi ton küfür ettiydim.Ömür boyu aynı yerde çalışmaktan kafayı sıyırmışlar.Sürekli aynı iş aynı şeyi görmekten.Onlara da hak veriyorum bi yandan tonla öğrenci var.Askerde bile sert muamele var baş edebilmek için.Eee hiçbi iş kolay değil.

Kerem06061
Memur
21 Mayıs 2024 23:17

Senlik bişey yok uza

maresca0, 1 ay önce

sen ne anlatıyon?

maresca0
Aday Memur
21 Mayıs 2024 23:29

tamam abi

Kerem06061, 1 ay önce

Senlik bişey yok uza

excels
Memur
21 Mayıs 2024 23:38

üni personeli olarak çalışmanın en büyük avantajı üni personeli olmaktır

21 Mayıs 2024 23:59

yok.

Kerem06061
Memur
22 Mayıs 2024 11:08

Hahahaaah çok açıklayıcı oldu.Yok üni personeli olanın altına lüks araç veriyorlarmış.Koruma ve şoför de.:))2 bin öğrenciyle uğraşmak kolay mi Allah aşkına ya.Hepsinin ayrı sorunu ayrı notu giriliyor.Gördüğüm en dandik memurluk.Zaten hepsinin suratı mahkeme duvarı gibi adam 30 sene geçmiş meslekte fosil gibi hala orda durmaktan millete saldırıyor.Tek eğlencesi bu olmuş

excels, 1 ay önce

üni personeli olarak çalışmanın en büyük avantajı üni personeli olmaktır

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi