Editörler : "eskiyara"Pangaea
22 Mayıs 2024 09:39

Seminer Haftası

canlar merhaba, ben kendi okulumda seminer alacağım, sanırım herhangi bir başvuru yapılmayacak demi kendi okulunda alacak olanların birley yapmasına gerek var mı ?

bulaşşıkk
Memur
22 Mayıs 2024 11:22

İlçe milli eğitim müdürlüğünden kayıt yaptırmak gerekiyor. Hemen git yoksa başka okula verirler.

didaof
Memur
22 Mayıs 2024 11:31

İlden değil miydi ;)

bulaşşıkk, 1 ay önce

İlçe milli eğitim müdürlüğünden kayıt yaptırmak gerekiyor. Hemen git yoksa başka okula verirler.

Soner Eraslan
Aday Memur
22 Mayıs 2024 11:33

hallettim teşekkür ederim :)
bulaşşıkk, 1 ay önce

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
22 Mayıs 2024 11:40

o da yetmiyor. e devletten bir form dolduruluyor. ne olur beni başka okula vermeyin seminer dönemi için şeklinde. yoksa olmaz.
bulaşşıkk, 1 ay önce

Soner Eraslan
Aday Memur
22 Mayıs 2024 11:45

işsiz :)
şaşkın tarihçi, 1 ay önce
o da yetmiyor. e devletten bir form dolduruluyor. ne olur beni başka okula vermeyin seminer dönemi için şeklinde. yoksa olmaz.

Gezgingiller
Aday Memur
22 Mayıs 2024 14:56

Arkadaşlar merhaba umarım mesajımı görürsünüz ve bilginiz vardır.Şuan ücretsiz izindeyim Almanya dayım. Eşimin işi sebebiyle yaza kadar burada kalacaktık. Seminerler online olur düşüncesiyle 15 haziran a kadar izin aldım fakat yüzyüze olacağı açıklndı. Ben de hemen kızımla kendime bilet aldım.Ama madem bayram diye memleketimde alırım semineri dedim. Fakat sistem şöyle bir uyarı verdi. Şuan görevde olmadığınız için hizmetiçi başvuruda bulunamazsınız.Ne yapmalıyım ?

bulaşşıkk, 1 ay önce

fotoburak
Aday Memur
22 Mayıs 2024 19:47

Nasıl hallettiniz paylaşır mısınız aynı şeyi bende merak ediyorum

Soner Eraslan, 1 ay önce
hallettim teşekkür ederim :)

lutt
Şube Müdürü
22 Mayıs 2024 20:07

Sistemsel(yersen) sıkıntı

bulaşşıkk, 1 ay önce

Soner Eraslan
Aday Memur
22 Mayıs 2024 20:13

Herhangi bir şey yapmaya gerek yok hocam
fotoburak, 1 ay önce

Nasıl hallettiniz paylaşır mısınız aynı şeyi bende merak ediyorum

fotoburak
Aday Memur
22 Mayıs 2024 21:16

Peki Soner bey istanbulda çalışıyorum ama farklı ilçede seminer alabilir miyim

Soner Eraslan, 1 ay önce
Herhangi bir şey yapmaya gerek yok hocam