Editörler : cihan27E.Kayı Han
22 Mayıs 2024 19:15

Maaş eksik almak

Merhaba arkadaslar calistigim kamu kurumunda şuursuz borclanmadan dolayi maalesef memur isci dahil herkes maasinin 70 alabilmektedir. Bu surec 1 yili bulacak belki daha fazla bu durumda biz calisanlar ne yapabilir.

trsalgado
Daire Başkanı
23 Mayıs 2024 06:46

biraz açıklayıcı şekilde yazarsanız,

syasin
Aday Memur
23 Mayıs 2024 07:14

39.000+4500(sds) lira secimden once maas aliyorken nisan ayi dahil suan aldigimiz maas 28.000 lira ve bu sekilde 1 yil surecek .

trsalgado, 1 ay önce

biraz açıklayıcı şekilde yazarsanız,

murat_326
Şube Müdürü
23 Mayıs 2024 08:50

Şuursuz borçlanma ne demek...

maske505
Aday Memur
23 Mayıs 2024 08:54

belediyeler demek

murat_326, 1 ay önce

Şuursuz borçlanma ne demek...

murat_326
Şube Müdürü
23 Mayıs 2024 09:33

Çok ilginç geldi bana bu durum, neyse yeni bir şey daha öğrenmiş olduk

23 Mayıs 2024 16:13

valla deletin memuru 39 maaş almıyor .. üstüne bir de sds alıyorrmuşsun.. 1 yıl değil 11 yıl sürer inşallh.

23 Mayıs 2024 17:41

Sen alamıyorsun ya kimse almasın. klasik zihniyet.
kerten.kele, 1 ay önce

valla deletin memuru 39 maaş almıyor .. üstüne bir de sds alıyorrmuşsun.. 1 yıl değil 11 yıl sürer inşallh.

23 Mayıs 2024 18:15

ben almıyorsam kimse almasın kardeşim.

furyschopen, 1 ay önce
Sen alamıyorsun ya kimse almasın. klasik zihniyet.
23 Mayıs 2024 18:22

git kübada yaşa o zaman. burası sosyalist komünist bir ülke değil. Sen bu kafayla hiçbir yere varamazsın. ömür boyu sabit maaşa çalışırsın. git ders çalış kurum değiş ama yok kim uğraşacak değil mi?
kerten.kele, 1 ay önce

23 Mayıs 2024 18:30

senin ne özelliğin var da fazladan maaş alıyorusn ki..

furyschopen, 1 ay önce
git kübada yaşa o zaman. burası sosyalist komünist bir ülke değil. Sen bu kafayla hiçbir yere varamazsın. ömür boyu sabit maaşa çalışırsın. git ders çalış kurum değiş ama yok kim uğraşacak değil mi?
23 Mayıs 2024 18:45

yaptığım işin mahiyeti seninkinden daha önemli, seninkinden daha zor sınavlarla ulaşıyorum, senin yaptığından daha fazla puan yapıyorum, işin riski senin işin riskinden daha fazla, işi yapan kisi sayısı senin işi yapan kişi sayısından daha az. maaşı hesaplamak için 1 değil 10 tane kriter vardır. Ben mesleğime ulaşmak adına senden daha fazla emek verdim ayrıca ben bir daha sınava girdim, senin gibi oturduğum yerden "tamam işte hepimiz memuruz aynı maaşı alalim" demedim. şikayet etmek yerine çabaladım. daha fazlası varsa oraya gitmeye çalışabilirsin. Sana resmen şu an hayatı öğretiyorum. şu yaşına kadar çoktan öğrenmen gereken bakış açısını öğretiyorum ama anlamayacağını biliyorum.
kerten.kele, 1 ay önce

senin ne özelliğin var da fazladan maaş alıyorusn ki..

Kpsbirincisi
Genel Müdür
23 Mayıs 2024 21:44

Fazladan izahat, lisanen kabahattir. Boşuna uğraşıyorsun, dikkate alınacak insan yerine konulacak tipler değil bunlar.

furyschopen, 1 ay önce
yaptığım işin mahiyeti seninkinden daha önemli, seninkinden daha zor sınavlarla ulaşıyorum, senin yaptığından daha fazla puan yapıyorum, işin riski senin işin riskinden daha fazla, işi yapan kisi sayısı senin işi yapan kişi sayısından daha az. maaşı hesaplamak için 1 değil 10 tane kriter vardır. Ben mesleğime ulaşmak adına senden daha fazla emek verdim ayrıca ben bir daha sınava girdim, senin gibi oturduğum yerden "tamam işte hepimiz memuruz aynı maaşı alalim" demedim. şikayet etmek yerine çabaladım. daha fazlası varsa oraya gitmeye çalışabilirsin. Sana resmen şu an hayatı öğretiyorum. şu yaşına kadar çoktan öğrenmen gereken bakış açısını öğretiyorum ama anlamayacağını biliyorum.
23 Mayıs 2024 22:07

kesinlikle hocam bende suç. Bu tipler anca haset eder. asla koşullarını değiştirmek için çabalamaz. bende suç yani.
Kpsbirincisi, 1 ay önce

Fazladan izahat, lisanen kabahattir. Boşuna uğraşıyorsun, dikkate alınacak insan yerine konulacak tipler değil bunlar.

786786
Aday Memur
25 Mayıs 2024 13:20

sen çalış ben yiyeyim ve herkes aç olsun ben tok olayım banane dememek lazım

kerten.kele, 1 ay önce

25 Mayıs 2024 17:14

şu an gerçekten hak ettiğin parayı alıyorsun işte daha ne?

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi