Editörler : E.Kayı Han
22 Mayıs 2024 23:00

Destek Personeli ( Temizlik Görevlisi)

Arkadaslar , Bakanlığa yeni atandık destek personeli temizlik görevlisi olarak ama 1 aydır duvar kırma , moloz taşıma , boya , sıva , fayans döşeme , tamirat , tesisat her bir şeyi yapıyoruz , temizlikçi diye girdik temizliği arar olduk. Bizim temizlik hariç böyle işleri yapmamız normal mi ? Normal değilse ne yapmalıyız ?

E.Kayı Han
Editor
22 Mayıs 2024 23:19

Destek personeli adı üstünde nerede ihtiyaç varsa oraya görevlendirileceksiniz. Sorunuzun cevabı evet normal.

Ryox
Şef
22 Mayıs 2024 23:22

Parantez içerisinde temizlik görevlisi diye belirtmişler ama ?

E.Kayı Han, 4 hafta önce

Destek personeli adı üstünde nerede ihtiyaç varsa oraya görevlendirileceksiniz. Sorunuzun cevabı evet normal.

arkeomania
Şube Müdürü
22 Mayıs 2024 23:36

normal kardeşim müsteşar kadrosuna atanmadın.

Ryox
Şef
22 Mayıs 2024 23:56

Yazdıklarıma nasıl bir anlam yüklediniz bilmiyorum ama görev tanımında temizlik yazıyor ağır inşaat işi yapmayı pek mantıklı bulmadım . Sorma amacımda, eğer anormal bir durum ise hakkımızı bilelim diye . Neyse ustalığımı geliştirir ,istifa eder inşaatlarda ayda 100 bin kazanırız artık :)

arkeomania, 4 hafta önce
normal kardeşim müsteşar kadrosuna atanmadın.

arkeomania
Şube Müdürü
23 Mayıs 2024 00:01

Kardeşim askerde ben de inşaatta çalıştım. Köpek baktım. Boya badana yaptım. Devletin işi bu öyle düşün stres yapma.
Ryox, 4 hafta önce

Yazdıklarıma nasıl bir anlam yüklediniz bilmiyorum ama görev tanımında temizlik yazıyor ağır inşaat işi yapmayı pek mantıklı bulmadım . Sorma amacımda, eğer anormal bir durum ise hakkımızı bilelim diye . Neyse ustalığımı geliştirir ,istifa eder inşaatlarda ayda 100 bin kazanırız artık :)

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi