Editörler : Pangaea

kullaniciadimmm
Aday Memur
01 Haziran 2024 23:45

Keşke üç beş kişi olsa hocam. Maalesef ki çoğu öyle. Eğitim sistemiyle ilgili olduğundan fakülteler kapansın dedim zaten.
elektronik49, 3 hafta önce

Sen önce genelleme yapma.acaba sen üniversiteyi bitirdiğinde neyi ne kadar analiyordun da şimdi de elestirme hakkını kendinde buluyorsun

Senin o dediğin eğitim sistemiyle alakalı. Diğer bölümlerin durumu çok mu iyi yani.cok mu nitelik kazandiniz mezun olunca

02 Haziran 2024 11:28

O kadar doğru konuştun ki hocam .. hemşireler iğne yapmayı bilmiyor ,, doktorların iyileri yurt dışına gitmiş hastaneler yeni mezun doktor dolu , bı bktan anladıkları yok ilaç yazıp gönderiyorlar sürekli yanlış teşhis ihmalden kaç insanı öldürdüler bizim burda .. matematik öğretmeni kpss 'ye giriyor 15 mat netini zor yapıyor .. O bayıla bayıla izlediğiniz kpss hocalarının HİÇ BİRİSİ kendi testini fulleyemiyor ,, İİBF mezunlari ünv hayatı boyunca yata yata onun bunun evinde seks partileri düzenleyerek mezun oluyor 75'i alan kendini Türkiye derecesi yapmış zannediyor , masa başında otura otura memurluk yapıyorlar kamu kurumlarında ....

Pardon da siz neyi elestiriyorsunuz !!!

Nice zeki mühendisler, eğitim sisteminin saçmalığı yüzünden hayat içinde harcanıp gidiyor.

Bu forum , hayattan haberi olmayan hayal aleminde gezen yeni mezun çoluk çocukla dolu , ağzı olan bişeyi elestiriyor da , siz ne yapıyorsunuz acaba? 90 alıp da atanmayı bile beceremiyor burda millete ahkam kesiyorsunuz !! Hadi ordan ..

elektronik49, 3 hafta önce

Sen önce genelleme yapma.acaba sen üniversiteyi bitirdiğinde neyi ne kadar analiyordun da şimdi de elestirme hakkını kendinde buluyorsun

Senin o dediğin eğitim sistemiyle alakalı. Diğer bölümlerin durumu çok mu iyi yani.cok mu nitelik kazandiniz mezun olunca

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi