Editörler : "eskiyara"Pangaea

lutt
Şube Müdürü
24 Mayıs 2024 17:43

haftayaymış diyola

Kumrukardelen
Yasaklı
24 Mayıs 2024 18:39

Bunların hepsi tevatür sadece. Ne zaman geleceğini kimse bilmiyor.

lutt, 1 ay önce

haftayaymış diyola

Uzman-karacalı
Şube Müdürü
25 Mayıs 2024 09:09

Maliye bakanlığı süreler konusunda onay verir mi bilinmez

black1923
Aday Memur
25 Mayıs 2024 18:12

Rotasyon çıkarsa hak kaybı olur.

darkodark
Genel Müdür
25 Mayıs 2024 18:15

rotasyon 12 yıl olarak çıktı deniyor bazı memur sitelerinde.

black1923, 4 hafta önce

Rotasyon çıkarsa hak kaybı olur.

Krblt21
Memur
25 Mayıs 2024 20:51

Ömk de ki maddeler memurlar.net sitesinin genel müdürünün tweterden paylastigi maddeler bir bir onaylaniyor bakanlık tarafından.Uzman öğretmenlik 8 yıl başöğretmenlik 8 yıl uzman bekleme dedi ve buda çıkacak.haftata kesin meclise gelip haziranın ilk haftasına kadar yasalaşır.

mıcheal owen
Şube Müdürü
25 Mayıs 2024 21:07

Hocam tek soru işareti maliyeden onay çıkması. Şu ana kadar kesinleşenlerin ucunda para olmayınca geçmesi kolay oldu ama uzman ve başöğretmenlik süresi ne olur bilinmez. Tek umutlandırıcı yan bu maddelere "maliyeden onay çımadı " tarzında bir haber yapılmaması.

Krblt21, 4 hafta önce

Ömk de ki maddeler memurlar.net sitesinin genel müdürünün tweterden paylastigi maddeler bir bir onaylaniyor bakanlık tarafından.Uzman öğretmenlik 8 yıl başöğretmenlik 8 yıl uzman bekleme dedi ve buda çıkacak.haftata kesin meclise gelip haziranın ilk haftasına kadar yasalaşır.

Esraafad
Aday Memur
25 Mayıs 2024 21:44

Maalesef bugün paylaşılan bilgilerden uzmanlık 8 yıl baş öğretmenlik 16 yıl baş öğretmenlik ( 8 yıl uzman öğretmen olmak şartı ile) diye paylaşımlar yapıldığını gördüm. Sendikalardan da ses soluk yok hepsi Allahlık .... benim meslekte 22. yılım bu şekilde olursa 28. yılımda baş öğretmen olabiliyorum.

25 Mayıs 2024 22:33

Öğretmenler mutlu olmadıkca degil Maarif Yüzyılı müfredat vb gibi uygulamalar başarılı olmaz Bu bakan atanan veya atama bekleyen tüm öğretmenleri mutsuz etmektedir.

Esraafad, 4 hafta önce

Maalesef bugün paylaşılan bilgilerden uzmanlık 8 yıl baş öğretmenlik 16 yıl baş öğretmenlik ( 8 yıl uzman öğretmen olmak şartı ile) diye paylaşımlar yapıldığını gördüm. Sendikalardan da ses soluk yok hepsi Allahlık .... benim meslekte 22. yılım bu şekilde olursa 28. yılımda baş öğretmen olabiliyorum.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi