Editörler : "eskiyara"Pangaea
24 Mayıs 2024 18:07

Torpil değil de ne?

okulumuz müdürü 1 yıl içerisinde bakanlık soruşturması sonucu; değişik suçlardan dolayı 4 kademe ilerleme durdurulması cezası, 2 maaş kesimi cezası, görevi kötüye kullanma ve gerçeğe aykırı belge düzenlemekten dolayı hakkında savcılığa sıç duyurusu, alanı dışında kendine dyk kursu açtığından dolayı maaş kesim cezası ve aldığı ücretin yasal faizi ile geri ödemesine ve müdürlük görevinin üstünden alınması teklifleri getitils. soruşturma raporunun ilimize gelmesine 2 ay oldu ve okul müdürü hala müdürlük görevine devam ediyor:)) sizce bunun bir gerekçesi veya anlamı var mı? Doğrusu ben bir anlam veremedim..

Sempatikbiri95
Aday Memur
24 Mayıs 2024 18:18

Soruşturma süreci tamamlanmamistir.Hemen okuldaki görevden alınması için tedbirin okul değişikliği teklif edilmesi gerekir.

dgzshmt
Aday Memur
24 Mayıs 2024 18:20

soruşturma raporunda; müdürlük görevinin üstünden alınması ve durumuna uygun bir okula yerleştirilmesi var
Sempatikbiri95, 1 ay önce

Soruşturma süreci tamamlanmamistir.Hemen okuldaki görevden alınması için tedbirin okul değişikliği teklif edilmesi gerekir.

dgzshmt
Aday Memur
24 Mayıs 2024 20:41

getirilen tekliflerin uygulanması ile ilgili yönetmelik vs var mı? yoksa keyfiyet üzerine mi uygulanıyor

Sempatikbiri95
Aday Memur
24 Mayıs 2024 20:41

Tedbiren ivedilikle başka bir okula görevlendirilmesi yazması gerekir.Onu da çoğunlukla.tercih etmezler eğitim öğretim aksamasın aklanır belki diye.

dgzshmt, 1 ay önce
soruşturma raporunda; müdürlük görevinin üstünden alınması ve durumuna uygun bir okula yerleştirilmesi var

dgzshmt
Aday Memur
24 Mayıs 2024 20:43

hocam soruşturma bitti. rapor milli eğitime geldi. uygulanmama gibi bir keyfiyet olabilir mi?

Tedbiren ivedilikle başka bir okula görevlendirilmesi yazması gerekir.Onu da çoğunlukla.tercih etmezler eğitim öğretim aksamasın aklanır belki diye.

FATİH0606
Memur
24 Mayıs 2024 21:56

siz bu soruşturma dosyası bilgilerine nerden ulaştınız. verilen cezaları nerden öğrendiniz.

bahçesaray
Memur
24 Mayıs 2024 23:09

çünkü yazan kişi ,soruşturma geçiren müdür ;) ya da kaynı

Sempatikbiri95
Aday Memur
25 Mayıs 2024 01:30

Bitti ve Ceza aldıysa normalde hemen uygulanır.Demek ki ülkemiz normali bi durum var.

dgzshmt, 1 ay önce
hocam soruşturma bitti. rapor milli eğitime geldi. uygulanmama gibi bir keyfiyet olabilir mi?

dgzshmt
Aday Memur
25 Mayıs 2024 09:20

sizce bu kadar getirilen tekliflerin uygulamama gibi bir keyfi bir davranış olabilir m?
Sempatikbiri95, 4 hafta önce

Bitti ve Ceza aldıysa normalde hemen uygulanır.Demek ki ülkemiz normali bi durum var.

majesteleri7
Şube Müdürü
25 Mayıs 2024 09:28

Gitmezse yandı çıranız belli olmaz hazır olun

dgzshmt
Aday Memur
25 Mayıs 2024 11:53

ilde herkes tarafından konuşuluyor hocam
FATİH0606, 1 ay önce
siz bu soruşturma dosyası bilgilerine nerden ulaştınız. verilen cezaları nerden öğrendiniz.

dgzshmt
Aday Memur
25 Mayıs 2024 11:55

bu kadar cezaya karşı böyle bir ihtimal var mı hocam?
majesteleri7, 4 hafta önce

Gitmezse yandı çıranız belli olmaz hazır olun

dgzshmt
Aday Memur
25 Mayıs 2024 21:04

bu konu ile ilgili bilgisi olan arkaşlar yardımcı olursa sevinirim
dgzshmt, 4 hafta önce
bu kadar cezaya karşı böyle bir ihtimal var mı hocam?

dgzshmt
Aday Memur
25 Mayıs 2024 21:08

disiplin amirinin bakanlık soruşturma raporunda getirmiş olduğu teklifleri uygulamama gibi bir yetkisi var mı?

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi