Editörler : Lanet
24 Mayıs 2024 18:55

lütfen!!!!
lütfen bilen biri yatdımcı olsun iki şey sormak istiyorum birincisi kadroya geçtim üni hastanesinde görevliyim istifa edip 6 ay sonra başka bir yere başvurma olayı nedir ikinciside kadroya heçtim kpssye girsem tekrar başka bir üni hastanesine tercih yapıp girebilirmiyim lütfen bilgisi olan varsa yatdımcı olursa çol mutlu olurum

Dgncnns
Aday Memur
24 Mayıs 2024 22:33

ilk sorunuzun cevabını bilmiyorum ama ikinci sorunuz için egerki sozlesmeli bir pozisyona basvurursaniz kadrolu olduğunuz için bekleme suresine takılmadan puaninizda yeterse yerlesebilirsiniz

guard12345
Memur
25 Mayıs 2024 14:58

bende merak ediyorum atanan birisi KPSS ile yeniden atanabilir mi yeni sınav ile

r.diyojen
Genel Müdür
27 Mayıs 2024 11:05

KPSS ile tekrar atanan kadrolu memurun kurumundan muvafakat alması gerekir.

ElectronicsTech
Aday Memur
27 Mayıs 2024 11:37

eğer atandığı pozisyon sözleşmeliyse gerekmez, kadroludan kadroluya geçiş için dediğin geçerli , kadroludan sözleşmeliye geçiş işin istifa edip yeni kazandığın sözleşmeli pozisyona süre şartı aranmaksızın geçersin
r.diyojen, 4 hafta önce

r.diyojen
Genel Müdür
27 Mayıs 2024 12:01

Evet, haklısınız. Soruda ayrıntı yoktu, kadrolu olarak yorumladım.

ElectronicsTech, 4 hafta önce
eğer atandığı pozisyon sözleşmeliyse gerekmez, kadroludan kadroluya geçiş için dediğin geçerli , kadroludan sözleşmeliye geçiş işin istifa edip yeni kazandığın sözleşmeli pozisyona süre şartı aranmaksızın geçersin

guard12345
Memur
27 Mayıs 2024 23:49

muvafakat yeterli değil mi ? kadroludan kadroluya geçişte
r.diyojen, 4 hafta önce

r.diyojen
Genel Müdür
28 Mayıs 2024 08:45

Evet, muvafakat alabilirse atanabilir.

guard12345, 4 hafta önce
muvafakat yeterli değil mi ? kadroludan kadroluya geçişte
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi