Editörler : swat3410

Polis abi
Kapalı
26 Mayıs 2024 10:33

Ama sevkin hangi taleple olduğunu söylemiyorlar veya kendileri de bilmiyor. İnşallah olumlu bir şey olarak sevk etmiştir çünkü çok hızlı sevk etti kyok da bana aynı şekilde hızlı gelmişti

Polis abi, 4 hafta önce

Hukuk işlerine sorduğunda söylüyorlar dosya nerde hangi aşamada.. Ankara'da olan varsa gidip sorabilir

srcnomr51
Şef
26 Mayıs 2024 10:33

ydk ya gitmişse son savunma gelmesi gerekmiyor mu birde senin adli idari ydk bu kadar çabuk nasıl ilerledi
Polis abi, 4 hafta önce

Hukuk işlerine sorduğunda söylüyorlar dosya nerde hangi aşamada.. Ankara'da olan varsa gidip sorabilir

sub.zero
Aday Memur
26 Mayıs 2024 11:16

Ben organizede flan hic ifade vermedim direk hukuk islerine ifade icin cagirdilar. Konunun ne oldugunuda bilmiuorum

srcnomr51
Şef
26 Mayıs 2024 12:18

ifadeye ne zaman cagrildiniz
sub.zero, 4 hafta önce

Ben organizede flan hic ifade vermedim direk hukuk islerine ifade icin cagirdilar. Konunun ne oldugunuda bilmiuorum

26 Mayıs 2024 12:46

kod muhabbetidir
sub.zero, 4 hafta önce

srcnomr51
Şef
26 Mayıs 2024 12:52

devrem sen ydk ya sevkedilmis miydin
Confused3434, 4 hafta önce
kod muhabbetidir

tcdebiraynasiz
Aday Memur
26 Mayıs 2024 13:58

Ya bu işler karman çorman benle aynı durumda olan arkadaşım var ona savcılık syok vermiş yani adamın ifadesini bile almadan kapattılar. Ve bu adamı zamanında özel harekattan çıkarmışlardı şimdi geri çağırdılar kendisi gitmedi. Aynı durum bende de var sadece isim verme muhabbetine organizeye ifade verdik kod ad idari soruşturma henüz yok. İyice nefret ettim bu sistemden de herşeyden de

sub.zero
Aday Memur
26 Mayıs 2024 16:56

Bence sirayla cagiracaklar herkesi. Cogu kisinin haberi bile yok idari sorusturmadan.

tcdebiraynasiz, 4 hafta önce
Ya bu işler karman çorman benle aynı durumda olan arkadaşım var ona savcılık syok vermiş yani adamın ifadesini bile almadan kapattılar. Ve bu adamı zamanında özel harekattan çıkarmışlardı şimdi geri çağırdılar kendisi gitmedi. Aynı durum bende de var sadece isim verme muhabbetine organizeye ifade verdik kod ad idari soruşturma henüz yok. İyice nefret ettim bu sistemden de herşeyden de
26 Mayıs 2024 18:45

yok devrem mayıs başı istinabeli müfettişe ifade verdim
srcnomr51, 4 hafta önce
devrem sen ydk ya sevkedilmis miydin

srcnomr51
Şef
26 Mayıs 2024 19:58

Bende martta istinabeli ifade verdim demekki bu kod muhabbetine bütün teşkilat ifade verecek olumlu olumsuz kodda olsa
26 Mayıs 2024 20:19

Bende öyle düşünüyorum herkesi kodlamis adiler
srcnomr51, 4 hafta önce
Bende martta istinabeli ifade verdim demekki bu kod muhabbetine bütün teşkilat ifade verecek olumlu olumsuz kodda olsa

Polis abi
Kapalı
26 Mayıs 2024 22:28

Benimle birlikte aranan listeyi gördüm tüm sınıf var ama hala adli idari geçirmeyenler var bizi cımbızla çekmişler sanki aradan.. tiksindim ya herseyden

tcdebiraynasiz
Aday Memur
27 Mayıs 2024 09:48

İstinabeli dediğiniz ne oluyor devrem?
27 Mayıs 2024 10:04

dosyaya teftiş kurulundan bir müfettiş muhakkik olarak atanıyor o da matbu ifade tutanağı yolluyor personelin bulunduğu yere hukuk işleri çağırıyor veriyorsun ifadeyi
İstinabeli dediğiniz ne oluyor devrem?
27 Mayıs 2024 11:15

Bende aktif çalışıyorum geçen sene iade edildim. İlk derece ve bim kazandım. dosyam danistayda. şimdi tekrar ifadem alınmak üzere hukuk işleri gidiyorum tam konuyu bilmiyorum ama kod muhabbeti galiba
27 Mayıs 2024 11:21

benim anladığım en son çıkan sd kartta çok önceki yıllara ait kodlama veri falan çıkmış çünkü benim kod 2019 kyok kararında sc olarak yazılı iken müfettişe verdiğim ifadede ea ya evrilmiş tarih olarak 2011-2013 diyor şimdi merak ettiğim hangi kod baz alınıp karar verilecek acaba
Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi