Editörler : swat3410

hardboy48
Aday Memur
09 Haziran 2024 08:20

Mart'ta dilekce vermiştim hala deverlendirilmektedir yaziyor daireyi arıyorum bekleyin diyor gecistiriyor bu durumda olan var mı?

Emre.93
Aday Memur
09 Haziran 2024 10:11

2 sene önce bende de öyleydi atamadan 1 Ay sonra açıklanmıştı ve olumludu biraz sabır
hardboy48, 2 hafta önce

Mart'ta dilekce vermiştim hala deverlendirilmektedir yaziyor daireyi arıyorum bekleyin diyor gecistiriyor bu durumda olan var mı?

Kara0033
Aday Memur
09 Haziran 2024 16:31

Bende personel başkanlığını aradım telefonu açan kişi sonuçların açıklandığını açıklanmayan kişilerin büyük ihtimalle olumsuz girilecek şeklinde söyledi isteyene numarayı yazaym aradığım yerin arayıp sorsun

yengec7
Aday Memur
10 Haziran 2024 11:52

Bugün açıklanan oldum acaba, ya da durumunda değişiklik olan.

10 Haziran 2024 18:53

Az önce baktım hala genel atamada değerlendirilecektir yazıyor

yengec7, 2 hafta önce

Bugün açıklanan oldum acaba, ya da durumunda değişiklik olan.

yengec7
Aday Memur
11 Haziran 2024 08:33

Bende genel atama döneminde degerlendirilecektir yazıyordu, 4 gün önce talebiniz derlendirilmektedire döndü. Bunun bir anlamı var mı acaba.

hardboy48
Aday Memur
11 Haziran 2024 08:40

Aradığımda Atama daire mazeretler genel atamayla birlikte açıklandı diyor 25 Mayıs'ta olumlu olmadıysa olumsuz girilir diyor sistemde değerlendirilmektedir yazıyor olumlu ya da olumsuz nezaman girilecek sisteme acaba bilen var mı?

12 Haziran 2024 19:39

Atamalar açıklandı.

Ayrıca bugün Ebys'de 2 il yazısı gördüm, o illere batı illerinden ataması yapılan personelin istihdam planlaması bile yapılmış.

Zamanında Mazeret ataması için 3 yıl uğraşmış 3 yılın sonunda tayin çıkmış bir meslektaşınız olarak umudunuzu kırmak istemem ama bu saatten sonra tayin olmayanların durumunda değişiklik olacağını pek sanmıyorum

13 Haziran 2024 11:12

Olumlu veya olumsuz 25 mayıstan sonra girilen varmı?

hardboy48
Aday Memur
13 Haziran 2024 14:50

Bende bekliyorum değerlendirilmektedir yazıyor daireyi her arayisimda farklı şeyler söylüyorlar

veyso2126
Aday Memur
13 Haziran 2024 16:56

Açıklanmayan herkesin olumsuz olsaydi sisteme girerlerdi. Günde kim bilir kaç kişi arıyor.Daha müdür atamalarıda belli olmadı batıdan batıya atamalarda belli olmadı.Hayirlisi bekliyoruz.

_Özgür Özkan_, 2 hafta önce

Atamalar açıklandı.

Ayrıca bugün Ebys'de 2 il yazısı gördüm, o illere batı illerinden ataması yapılan personelin istihdam planlaması bile yapılmış.

Zamanında Mazeret ataması için 3 yıl uğraşmış 3 yılın sonunda tayin çıkmış bir meslektaşınız olarak umudunuzu kırmak istemem ama bu saatten sonra tayin olmayanların durumunda değişiklik olacağını pek sanmıyorum

Ertyq
Aday Memur
13 Haziran 2024 17:20

bana personel başkanlığını numarasını yazabilirmisin özelden

hardboy48
Aday Memur
13 Haziran 2024 18:57

Arkadaşlar bilgi alabilen var mı ben aradım ay sonuna kadar girilecek dendi ama farklı cevaplarda veriyolar

15 Haziran 2024 05:49

Temennim, duam dileğim Bayram arefesi bu günde mazereti olan herkesin talebinin kabul edilmesi ama hepimizin bir temennisi, gönlünden geçen vardır bir de hayatın gerçekleri vardır.

Batıdan batıya tayinle gelenlerin planlamasını yapan ve Ebys le planlamayı gönderen illerden biri Balıkesir, diğer ili hatırlayamadım.

Daha önceki iletimde belirttiğim gibi 3. yılda mazereti kabul edilip ataması yapılmış bir meslektaşınız olarak hepinizin talebinin kabul edilmesi temennim.

Umarım ben yanılırımda bekleyenlerin ataması gerçekleşir.

veyso2126, 1 hafta önce

Açıklanmayan herkesin olumsuz olsaydi sisteme girerlerdi. Günde kim bilir kaç kişi arıyor.Daha müdür atamalarıda belli olmadı batıdan batıya atamalarda belli olmadı.Hayirlisi bekliyoruz.

Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi