Editörler : swat3410

Alaca0606
Aday Memur
26 Mayıs 2024 17:43

Tamam kardeşim o zaman merkez olursa lojmana yerleşmek mantıklı. Polis evin de bir müddet kalayım çıkana kadar o zaman.
maliyeci1983, 4 hafta önce

20 yıllık memursan kesin çıkar lojman aidat dahil 1500 lira 3+1 için eşyalı 1+2 tokilrrden kiralik daire bulabilirsiniz ama ailecekte gelebilirsiniz imkanlar iyi

26 Mayıs 2024 17:56

Abi burda adet böyle istersen polis evi ile anlaşıp komplede bile kalırsın geçen sene gunluk 3 kilsilik oda 150 TL idi

Alaca0606, 4 hafta önce
Tamam kardeşim o zaman merkez olursa lojmana yerleşmek mantıklı. Polis evin de bir müddet kalayım çıkana kadar o zaman.

Meryem0659
Aday Memur
27 Mayıs 2024 14:18

Güncel

Musti Show
Aday Memur
27 Mayıs 2024 19:19

İstanbul'dan IĞDIR'a gidecek var mi evi birlikte taşıma açısından

KareAs01
Aday Memur
28 Mayıs 2024 23:07

ben varım devrem özelden yazdım
Musti Show, 4 hafta önce
İstanbul'dan IĞDIR'a gidecek var mi evi birlikte taşıma açısından

Mrs4646
Aday Memur
29 Mayıs 2024 23:11

Abi gözünü seveyim ığdırı bu kadar övmene gerek. Tayini çıkanlara hayırlı olsun. Çok büyük beklentiye girmeyin sağlık konusunda sıfır bir il en ufacık konuda Erzuruma sevk ediyorlar. Eğitim devlet okullarında 1 enfazla 2 okul güzel. Lojman sıkıntısı yaşamazsınız. Öncelikli başvurunuz lojmanda 3+1 i seçin 2 artı 1 de hala birkaç daire boş. Geçen yıl 15 daire boştu. Sosyal yaşam kısıtlı piknik mesire alanları 3-4 tane onlarda hep parayı. Havası çok leş çok kirlidir. Merkez de kiralar 8-12 bin bandında. Tayin döneminde 12-15 arasına çıkar diye tahmin ediyorum. Başka merak edilen konu varsa sorabilirsiniz. He birde ığdırspor derdimizvar. Buradaki sevgili taraftarlarımıza taşkınlık çıkarsalarda kısıtlı müdahale edebiliyoruz 😀 neyse maç görevlerinde anlarsınız durumu

Pesto04
Aday Memur
31 Mayıs 2024 02:14

Herkese hayırlı olsun Iğdır sosyal yaşantı sağlık ve eğitim konusunda beklentileri karşılamaz ama kışın yumuşak geçer yazın ağır bi sıcağı ve sineği çoktur tozu hiç bitmez hayat nispeten ucuzdur ama kiralar çok hızlı değişkenlik gösterir burda tayin dönemlerinde zaten 10 binden aşşağı düzgün ev kalmadı gibi çalışma sistemi çakma 36 ama batıya göre ek görev yoğunluğu baya azalıyor İstihdam formlarıyla alakalı olarak geçmiş yıllardaki valimiz tek tek inceliyor değişikler isteyebiliyordu o yüzden gecikiyordu bu sene yeni baş müdür ve vali ile erken açıklanacağı kanaatindeyim

Murat1088
Aday Memur
31 Mayıs 2024 14:18

Herkese iyi günler, Iğdır fena değil il merkezinde ortam biraz daha iyi kiralar batıya göre uygun ama baya yükseldi en kotu 8 10 bin bı aile için gözden çıkartmak gerekebilir, lojman var ama puana ve erken başlamaya bağlı. Karakoyunlu ilçesinde lojman yok ama merkeze yakın, aralık ilçesinde sadece tam terör tazminatı var, lojman sıkıntısı yok, karı koca polis olanlar varsa bence uygun bir yer, çocuğu almak sıkıntı olmuyor küçük bir yer, anaokulu, ilkokulu ve ortaokulun durumları iyi ama lise için aynısını söyleyemeyeceğim. Kiralar 5 6 bin bandında şuan için ama lojman sıkıntısı yok dediğim gibi. Özetle come to Aralık. :) il genelinde ve ilçelerde personel eksikliği var bu da bir not arkadaşlar.

KareAs01, 4 hafta önce
Iğdır da lojman durumları nasıl arkadaşlar
31 Mayıs 2024 19:41

Çevre 10 tane il gezdim doguda Van harici hepsinden güzel havası ılıman çoluk cocugu olmayana sıkıcı gelebilir ama coluk çocuğun kışın bile dışarda rahatça oynayabilmesi büyük nimet bu arada lojmamdayim karstaki arkadaşlar 3 ay evden çıkamadı çocuklar demişlerdi...

Hastane şartları Van Erzurum harici doğu Anadolu'da assagi yukarı aynı....

Bide iş konusunda maç harici görev yoğunluğu yok istambulda calsiip gelen birisi için tabiki nimet burası

Kuzu eti İstanbul'da 1300 lira burada 600 lira vb...

Mrs4646, 4 hafta önce

Abi gözünü seveyim ığdırı bu kadar övmene gerek. Tayini çıkanlara hayırlı olsun. Çok büyük beklentiye girmeyin sağlık konusunda sıfır bir il en ufacık konuda Erzuruma sevk ediyorlar. Eğitim devlet okullarında 1 enfazla 2 okul güzel. Lojman sıkıntısı yaşamazsınız. Öncelikli başvurunuz lojmanda 3+1 i seçin 2 artı 1 de hala birkaç daire boş. Geçen yıl 15 daire boştu. Sosyal yaşam kısıtlı piknik mesire alanları 3-4 tane onlarda hep parayı. Havası çok leş çok kirlidir. Merkez de kiralar 8-12 bin bandında. Tayin döneminde 12-15 arasına çıkar diye tahmin ediyorum. Başka merak edilen konu varsa sorabilirsiniz. He birde ığdırspor derdimizvar. Buradaki sevgili taraftarlarımıza taşkınlık çıkarsalarda kısıtlı müdahale edebiliyoruz 😀 neyse maç görevlerinde anlarsınız durumu

Alaca0606
Aday Memur
31 Mayıs 2024 20:39

Tuzluca da var mı lojman. eşyalı evler 2+1 Onlar ne kadar şuan şimdiden teşekkürler
Murat1088, 3 hafta önce

Herkese iyi günler, Iğdır fena değil il merkezinde ortam biraz daha iyi kiralar batıya göre uygun ama baya yükseldi en kotu 8 10 bin bı aile için gözden çıkartmak gerekebilir, lojman var ama puana ve erken başlamaya bağlı. Karakoyunlu ilçesinde lojman yok ama merkeze yakın, aralık ilçesinde sadece tam terör tazminatı var, lojman sıkıntısı yok, karı koca polis olanlar varsa bence uygun bir yer, çocuğu almak sıkıntı olmuyor küçük bir yer, anaokulu, ilkokulu ve ortaokulun durumları iyi ama lise için aynısını söyleyemeyeceğim. Kiralar 5 6 bin bandında şuan için ama lojman sıkıntısı yok dediğim gibi. Özetle come to Aralık. :) il genelinde ve ilçelerde personel eksikliği var bu da bir not arkadaşlar.

funnx
Aday Memur
02 Haziran 2024 09:15

ığdır türkiyenin mi avrupanın mı en pis havasına sahip şehri diye biliyorum hatta belgeselini yaptılar 1 yaşında çocugum var sırf havası kötü diye yazmadım

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi