Editörler : ayşegül bgm
25 Mayıs 2024 17:07

Sertika programları

Merhabalar. Ben lise mezunu 8 yıllık bir devlet hastanesinde hemşireyim. Lisans tamamlama ile sosyal hizmete tamamladım. Neden lise mezunu hemşireler bütün sertifikaları alamıyorlar da lisanslar hepsine başvurabiliyor. Yoğun bakım sertifikalarına başvururken bir sorun yok da eğitim hemşireliği, diyabet, nutrisyon hemşireliği gibi sertifika programlarına neden başvuru yapamıyoruz. Bu ayrımın nedeni nedir? Yoğun bakım sertifikasını psikiyatri sertifikasını alırken neden bazı(!) sertifikaları alamıyoruz . Ya da itirazla alan birileri var mı merak ediyorum . Nütrisyon sertikası almak istiyorum ama başvuru şartı uymuyor malesef

sarnav338
Aday Memur
25 Mayıs 2024 20:50

Merhaba ben daha yeni göreve başladım. Bende eğitimlere başvurmak istiyordum fakat başvuracağım eğitimlerde ''İlgili kişilerin dışında başvurular kabul edilmeyecektir.'' uyarısı veriyor. Bunun haricinde de herhangi bir koşul bilgisi yok. Başvuru şartlarını nereden görebiliyoruz.

nergis123
Aday Memur
25 Mayıs 2024 21:46

İstediğiniz eğitim programlarının sağlık bakanlığı sertifikasyon sayfasında yönetmeliği var . Her branşın başvuru koşulları ayrı oradan bakabilirsiniz

sarnav338, 4 hafta önce

Merhaba ben daha yeni göreve başladım. Bende eğitimlere başvurmak istiyordum fakat başvuracağım eğitimlerde ''İlgili kişilerin dışında başvurular kabul edilmeyecektir.'' uyarısı veriyor. Bunun haricinde de herhangi bir koşul bilgisi yok. Başvuru şartlarını nereden görebiliyoruz.

sarnav338
Aday Memur
25 Mayıs 2024 22:12

Teşekkür ederim.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi