Editörler : Lanet
25 Mayıs 2024 21:45

4b sözleşmeli büro personeli

Merhaba, eşim 8 yıllık kadrolu öğretmen ben ise yeni İstanbul?da sözleşmeli büro personeliyim ben eşimin yanına gidebilir miyim? Ben eşimin bulunduğu ile gitmek istiyorum. İstanbul?da yaşamak istemiyoruz. İkimizde 1. Bölgedeyiz ben onun yanına geçebiliyor muyum kim kime tabi ? Böyle bir şey okudum. ?kurumlar arası gerekli koordinasyon sağlanmak suretiyle her iki kurumun da öncelikli hizmet ihtiyacının bulunduğu yere atanması suretiyle yapılabilir.? Zor mu geçmek yanına.

Lord Shingen
Aday Memur
25 Mayıs 2024 22:03

Sizin gitmeniz kadroya geçmeden imkansız çünkü 3+1 e tabisiniz. Eşiniz gelebilir veya kadroya geçtikten sonra eğer kurumunuz muvafakat verirse gidebilirsiniz.

Emir erba
Aday Memur
26 Mayıs 2024 08:45

Sözleşmeli personel 1 yıl dolduktan sonra gidebilir yazıyor internette. Bilemedim İş yerim kaymakamlık mesela muvafakat vermedi gidemiyor muyum yanına. Farklı kurumlar olduğu için sorun yaşar mıyım.

Lord Shingen, 4 hafta önce

Sizin gitmeniz kadroya geçmeden imkansız çünkü 3+1 e tabisiniz. Eşiniz gelebilir veya kadroya geçtikten sonra eğer kurumunuz muvafakat verirse gidebilirsiniz.

Lord Shingen
Aday Memur
26 Mayıs 2024 21:58

Eski 4b liler için geçerli o, yeniler 3+1 e tabi

Emir erba, 4 hafta önce

Sözleşmeli personel 1 yıl dolduktan sonra gidebilir yazıyor internette. Bilemedim İş yerim kaymakamlık mesela muvafakat vermedi gidemiyor muyum yanına. Farklı kurumlar olduğu için sorun yaşar mıyım.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi