Editörler : ayşegül bgm
26 Mayıs 2024 17:00

Polis eş tayini

Esim polis tayini çıktı tayin belgesi ile eş tayini yapabilirmiyim göreve başlama belgesi şart mı ?

trakya-odyo
Kapalı
26 Mayıs 2024 22:09

Direkt eşinizin tayin belgesiyle basvuru yapabilirsiniz hemen tayininiz cikiyor zaten meyil müddetini birlikte kullanıp birlikte başlarsınız.Biz öyle yapıyoruz bir kaç gün arayla başliyoruz işe.

trakya-odyo
Kapalı
26 Mayıs 2024 22:11

Mehil demek istemistim.

trakya-odyo, 4 hafta önce

Direkt eşinizin tayin belgesiyle basvuru yapabilirsiniz hemen tayininiz cikiyor zaten meyil müddetini birlikte kullanıp birlikte başlarsınız.Biz öyle yapıyoruz bir kaç gün arayla başliyoruz işe.

Alemdarali
Genel Müdür
26 Mayıs 2024 23:16

tayin belgesi ve dilekçe yeterlimi başka gerekli Bi belge lazım mı

kaderyunus
Aday Memur
27 Mayıs 2024 11:09

Nüfus kayıt örneği eşin tayin belgesi bı dilekçe yazıyorsun çalıştığınız yerin il sağlığına da sorun daha net olur herkes farklı farklı belgeler söylüyor çünkü benim ikinci olucak diğerinde eşim göreve başlamıştı ben öyle tayin istemistim demekki tayin belgesi ile de oluyormuş

Alemdarali, 4 hafta önce

Alemdarali
Genel Müdür
27 Mayıs 2024 11:21

teşekkür ederim
kaderyunus, 4 hafta önce

Nüfus kayıt örneği eşin tayin belgesi bı dilekçe yazıyorsun çalıştığınız yerin il sağlığına da sorun daha net olur herkes farklı farklı belgeler söylüyor çünkü benim ikinci olucak diğerinde eşim göreve başlamıştı ben öyle tayin istemistim demekki tayin belgesi ile de oluyormuş

kaderyunus
Aday Memur
27 Mayıs 2024 18:02

Teşekkür ederim

trakya-odyo
Kapalı
27 Mayıs 2024 19:36

Esimin tayin belgesi ve dilekce yeterli oluyor.

Alemdarali, 4 hafta önce

trakya-odyo
Kapalı
27 Mayıs 2024 19:41

Nüfus kayıt belgesi de isteniyordu sanırım kaderyunusun dediği gibi e devletten onu da alırsınız biz de 2.sarktan döneceğiz bu sene henüz tayin istemedim ben de.

Esimin tayin belgesi ve dilekce yeterli oluyor.

Alemdarali
Genel Müdür
27 Mayıs 2024 20:27

bizde 2.şarktan dönüyoruz teşekkür ederim

Nüfus kayıt belgesi de isteniyordu sanırım kaderyunusun dediği gibi e devletten onu da alırsınız biz de 2.sarktan döneceğiz bu sene henüz tayin istemedim ben de.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi