Editörler : crops35
27 Mayıs 2024 16:19

GİH Sınıfındaki lisans mezunu Şef, sosyal hizmet lisans bitirirse sosyal bilimler lisansiyerleri hk.

GİH Sınıfındaki lisans mezunu Şef, sosyal hizmet lisans bitirirse sosyal bilimler lisansiyerlerine verilen 1 dereceden faydalanır mı?.

merhaba.

bir kamu kurumunda 3. derecede şef kadrosunda çalışan bir memur, sosyal hizmet lisans bitirirse sosyal bilimler lisansiyeri sayılır mı?.

sosyal hizmet, sosyal bilimler lisansiyeri sayılmaktadır. Ancak bu konuda aldığım kurum içi görüş, zaten iktisat lisans diplomamı verdiğim için derece kademe değerlendirildiği yönünde.


YUSUF YILDIRIM
Müsteşar
27 Mayıs 2024 16:45

Sosyal bilimler lisansiyerlerine 1 derece verileceğinin dayanağı nedir?


sahinbaba
Genel Müdür
03 Haziran 2024 10:47

.657 sayılı Kanunun 36. maddesinin A-5 fıkrasında ?diğer sağlık bilimleri lisansiyeri? unvanına sahip olanlara bir derece verileceği belirtilmiştir.

düzeltme. sosyal bilimler değil sağlık bilimleri lisansiyeri.

YUSUF YILDIRIM, 4 hafta önce

Sosyal bilimler lisansiyerlerine 1 derece verileceğinin dayanağı nedir?

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi