Editörler : "eskiyara"Pangaea

muallim_34
Genel Müdür
28 Mayıs 2024 21:45

Sizin meslektaşlarınıza saygisizliginiz psikoloji bir sorun.

pelining, 4 hafta önce

Savunacağınız tek bir argüman olmadığı için, konu ile ilgisiz kişiliğime saygısızlıkta bulunarak cevap verebiliyorsunuz.

Hayatta ki tek yeterliliğinizin 20 yılınızı doldurmuş olmak olduğunu anlıyorum bu nedenle de bu sizin için çok önemli siz de haklısınız

pelining
Yasaklı
28 Mayıs 2024 21:48

Senin yaptığında suç teşkil ediyor, şansını zorlama, kendini şikayet ettirme

muallim_34, 4 hafta önce

Sizin meslektaşlarınıza saygisizliginiz psikoloji bir sorun.

muallim_34
Genel Müdür
28 Mayıs 2024 22:33

Saldıran siz suçlu olan ben miyim. Artık başka bir şey demiyorum.Bundan sonra size cevap verme gereği duymuyorum.

pelining, 4 hafta önce

Senin yaptığında suç teşkil ediyor, şansını zorlama, kendini şikayet ettirme

majesteleri7
Şube Müdürü
28 Mayıs 2024 22:43

Maşallah memlekette herkes mağdur.2005 te uzmanlık sınavını kazanamamışlar da gelmiş mağdur edebiyatı yapıyo.zorunlu hizmeti affedilmiş zorunlu yer görmemiş adam katlamalı puan alamıyorum edebiyatı yapıyo.eş durumundan depoya kaçmış adam istemediğim yere gitmem edebiyatı yapıyo,sözleşmesi yeni bitmiş 5 yıllık öğretmen ben uzmanın edebiyatı parçalanıyo.ulan herkes mağdur vay arkadaş kimi memnun edecez?

arda011
Memur
28 Mayıs 2024 22:53

Bu ülkeye 20 ve üzerinde emek vermiş kıdemli öğretmenlere bir miktar zam yapılmasının neyi yanlış? Sonuçta bu hak herkese verilmiyor mu? Genç , dinamik arkadaşlar da kıdemi arttıkça bu haktan faydalanack. Elbette öğretmenlerin maaşları düşük. Sonuna kadar grev dahil mücadele edelim ama eksik de olsa (uzmanlık ve başöğretmenlik süreleri kesinlikle kısalmalı) bu bir kazanımdır. Daha iyisini mücadele ederek , birlik olarak kazanabiliriz

sairbey
Aday Memur
28 Mayıs 2024 22:54

valla 17 senedir madurum, 1 7 senedir de alacaklıyım,

"borçlu ölmeöiş benzi ağarmış" daha ötesi yok (!)

ya haci:) ne anlatıyon hele

majesteleri7, 4 hafta önce

Maşallah memlekette herkes mağdur.2005 te uzmanlık sınavını kazanamamışlar da gelmiş mağdur edebiyatı yapıyo.zorunlu hizmeti affedilmiş zorunlu yer görmemiş adam katlamalı puan alamıyorum edebiyatı yapıyo.eş durumundan depoya kaçmış adam istemediğim yere gitmem edebiyatı yapıyo,sözleşmesi yeni bitmiş 5 yıllık öğretmen ben uzmanın edebiyatı parçalanıyo.ulan herkes mağdur vay arkadaş kimi memnun edecez?

majesteleri7
Şube Müdürü
28 Mayıs 2024 23:01

Ne verdin elime ne sürüyüm yüzüne derse bakan da sana? Zenginin gönlü olana kadar fakirin canı çıkarmış hacı baba :)) anladın dimi?

sairbey, 4 hafta önce

valla 17 senedir madurum, 1 7 senedir de alacaklıyım,

"borçlu ölmeöiş benzi ağarmış" daha ötesi yok (!)

ya haci:) ne anlatıyon hele

sairbey
Aday Memur
28 Mayıs 2024 23:19

Şimdi sana neresinden başlasak, anlatacağımızın ne kadarını geçirebilsek (argo manada deil) nafile lakin şunun şu kadarını bil kafi,

Geçmişten bahsini ettiğin Uzmanlık sınav tarihlemesi kaç 2005 degil mi kendin belirmişsin zaten. Eee seneye biz kaçtayız 2025...

İlgili tarihten bu yana yapılan sendikal müracaat ve girişimlere kapıyı kapatanlar, o tarihte sınavı 1 ay ile kaçıranlar velev ki dediğin gibi kazanamamış ve de tekrar girmek isteyen öğretmenleri

sence leylekler mi getirdi

sence ağac kovugundan mı çıktı

sence bu yaşanan Hak İhlali oluşturmadı mı !?

Ordan geçtim, resmi platformlarda adamlar ilk ağızdan verilen demecler ve vaadler ile ne dediler? 8 seneye 16 sene...

Efendi duyguyu sana geçirebildim mi bari:))

Hani adını madurum da madurum koydugun duyguyu

Bence yeter,, sencesine doyum olmaz

Veselam

Ne verdin elime ne sürüyüm yüzüne derse bakan da sana? Zenginin gönlü olana kadar fakirin canı çıkarmış hacı baba :)) anladın dimi?

majesteleri7
Şube Müdürü
28 Mayıs 2024 23:31

Sen başlık parasında kalmışsın dedeciğim.o iş tamam anlaşmışlar başlık parasında.diğer maddelerden bahsediyoruz biz onlara da iki çift laf etsen rabbena hep bana demesen

sairbey, 4 hafta önce

Şimdi sana neresinden başlasak, anlatacağımızın ne kadarını geçirebilsek (argo manada deil) nafile lakin şunun şu kadarını bil kafi,

Geçmişten bahsini ettiğin Uzmanlık sınav tarihlemesi kaç 2005 degil mi kendin belirmişsin zaten. Eee seneye biz kaçtayız 2025...

İlgili tarihten bu yana yapılan sendikal müracaat ve girişimlere kapıyı kapatanlar, o tarihte sınavı 1 ay ile kaçıranlar velev ki dediğin gibi kazanamamış ve de tekrar girmek isteyen öğretmenleri

sence leylekler mi getirdi

sence ağac kovugundan mı çıktı

sence bu yaşanan Hak İhlali oluşturmadı mı !?

Ordan geçtim, resmi platformlarda adamlar ilk ağızdan verilen demecler ve vaadler ile ne dediler? 8 seneye 16 sene...

Efendi duyguyu sana geçirebildim mi bari:))

Hani adını madurum da madurum koydugun duyguyu

Bence yeter,, sencesine doyum olmaz

Veselam

Memleketinogretmeni
Şube Müdürü
28 Mayıs 2024 23:38

Uzman öğretmenlik sınavı ilk yapıldığı 2006 yılında 7 yıllık öğretmen olmak gerekiyordu. sınavı birkaç ayla kaçıranlar oldu.Cahil kadın

pelining, 4 hafta önce

Mağdur olduğunu idda eden 20 yılını dolduranlar, ben mağdur olduklarını düşünmüyorum, mağdur olmaları için 20 yıl onlardan çok maaş olan birileri olmalıydı öyle bir şey var mı ? yok!

İlk uzmanlık tazminatı( gerçek manada maddi fark eden) tazminatı zaten siz almaya başladınız

Siz 5 yıllık öğretmenken 10 yılık öğretmenle aranızda 8 bin lira fark mı vardı da mağdur oldunuz

Yasa çıkacaksa herkese eşit olmalı süreler düşürülmeli, bazılarına ayrıcalık olmamalı

sairbey
Aday Memur
28 Mayıs 2024 23:49

Üsküdaaar'a gider iken aldı da bir yağmur

Sen başlık parasında kalmışsın dedeciğim.o iş tamam anlaşmışlar başlık parasında.diğer maddelerden bahsediyoruz biz onlara da iki çift laf etsen rabbena hep bana demesen

pelining
Yasaklı
29 Mayıs 2024 00:05

Yav he he, körler sağırlar birbirini ağırlar, dedeler toplanmış mağdur edebiyatı yapıyor, tamam en mağdur sizsiniz

Memleketinogretmeni, 4 hafta önce

Uzman öğretmenlik sınavı ilk yapıldığı 2006 yılında 7 yıllık öğretmen olmak gerekiyordu. sınavı birkaç ayla kaçıranlar oldu.Cahil kadın

majesteleri7
Şube Müdürü
29 Mayıs 2024 00:09

Seni tanımak güzeldi dost.kız anası kız babası kalksın başlık parasıııı

sairbey, 4 hafta önce

Üsküdaaar'a gider iken aldı da bir yağmur

sairbey
Aday Memur
29 Mayıs 2024 00:19

Berhudar olasın.

@dayına dedene ihtiyacın var deyiver:) pelin kızımıza

Seni tanımak güzeldi dost.kız anası kız babası kalksın başlık parasıııı

cemol
Genel Müdür
29 Mayıs 2024 08:27

20 yılı dolduran başğretmen olacak dense ne 8 yıllık ne 19 yıllık itiraz eder en adil yöntem bu

29 Mayıs 2024 08:35

Muhtemelen öyle olacak zaten

cemol, 4 hafta önce

20 yılı dolduran başğretmen olacak dense ne 8 yıllık ne 19 yıllık itiraz eder en adil yöntem bu

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi