Editörler : Pangaea
28 Mayıs 2024 21:23

Aile bakanlığı

merhaba, göreve başlama tebligatı almayan var mı?

29 Mayıs 2024 11:00

Ben de bekliyorum arayan soran yok henüz

Magduruz12
Aday Memur
29 Mayıs 2024 11:05

Bende bekliyorum henüz haber yok ama yarısından fazlasına tebligat ulaştı dedi görevli

29 Mayıs 2024 11:45

Bu tebligat nasıl oluyor ? Mesela telefonla arayıp atamanız yapıldı demeleri tebligat mi oluyor ?

gandalf75
Aday Memur
29 Mayıs 2024 13:12

hangi görevli ve ne zaman dedi hocam
Magduruz12, 3 hafta önce

Bende bekliyorum henüz haber yok ama yarısından fazlasına tebligat ulaştı dedi görevli

ilknurkz
Aday Memur
29 Mayıs 2024 14:18

Bende bekliyorum ve süre uzadıkça tedirgin oluyorum

Magduruz12
Aday Memur
29 Mayıs 2024 16:57

Tokat merkez personel işleri söyledi

gandalf75, 3 hafta önce
hangi görevli ve ne zaman dedi hocam

Magduruz12
Aday Memur
29 Mayıs 2024 16:59

Önce arayıp sonra da adresinize tebligat yazıyoruz dedi görevli

Moonlighteem, 3 hafta önce

Bu tebligat nasıl oluyor ? Mesela telefonla arayıp atamanız yapıldı demeleri tebligat mi oluyor ?

trknyr8
Aday Memur
30 Mayıs 2024 21:19

arkadaşlar kimse aramadı beni il müdürlüklerinden, atama yapılmış 8 gün önce, atandığım kurumdan aradılar bir sorun mu var gelmediniz diye, atandığınız birimle görüşün.
04 Haziran 2024 10:57

Her Cuma sisteme atananlar düşüyormuş part part .. Çoğu meslek grubu başlamış , psikologlar mühendisler kalmış sadece, onlar da bayramdan önce tamamlanır dedi görüştüğüm kişi . Çalışanlar için 2 aya kdr istifa için süre tanınıyormuş. Bu arada atananların çoğu feragat etmiş gelmeyen çok varmış özellikle mühendisler ve avukatlar .

avukat0808
Aday Memur
04 Haziran 2024 12:42

Kaç kişinin feragat ettiğini nereden öğrenebiliriz peki

Moonlighteem, 2 hafta önce

Her Cuma sisteme atananlar düşüyormuş part part .. Çoğu meslek grubu başlamış , psikologlar mühendisler kalmış sadece, onlar da bayramdan önce tamamlanır dedi görüştüğüm kişi . Çalışanlar için 2 aya kdr istifa için süre tanınıyormuş. Bu arada atananların çoğu feragat etmiş gelmeyen çok varmış özellikle mühendisler ve avukatlar .

idili
Memur
04 Haziran 2024 14:02

Kiminle görüşmüştünüz hocam. Bu bilgiler sahih mi ?
Moonlighteem, 2 hafta önce

04 Haziran 2024 14:15

Nerede yedekseniz orayı arayıp ogrenebilirsiniz

avukat0808, 2 hafta önce

Kaç kişinin feragat ettiğini nereden öğrenebiliriz peki

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi