Editörler : Lanet

Hasan üveys
Aday Memur
15 Haziran 2024 16:12

Evet ilan bu, haklıyım hem de sonuna kadar biliyorum ama işte, ne bileyim

trsalgado, 1 ay önce

2. SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (ŞOFÖR)

a) Ortaöğretim (Lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak,

b) Yerleştirmenin yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak, (01.01.1989 ve daha sonra

doğanlar başvurabilecektir.)

c) ÖSYM tarafından 2022 yılında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P94 puan türünden en az 60 (altmış) ve

üzeri puan almak,

ç) Son başvuru tarihi itibarıyla en az B sınıfı (B, BE, C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D, DE) sürücü belgesine sahip olmak,

d) İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine, mesai saatleri dışında çalışmaya ve şehirlerarası seyahat etmeye engel durumu

olmamak.

3. SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ

a) Ortaöğretim (Lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak,

b) Yerleştirmenin yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz yaşını doldurmamış olmak, (01.01.1994 ve daha sonra

doğanlar başvurabilecektir.)

c) ÖSYM tarafından 2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P94 puan türünden en az 60 (altmış) ve üzeri

puan almak,

ç) İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine ve mesai saatleri dışında çalışmaya engel durumu olmamak.

bu ilan ise hemen dava açın

trsalgado
Daire Başkanı
16 Haziran 2024 07:29

kardeş elin adamı torpille bir yere girmek için ne taklalar atıyor ne paralar harcıyor, sen hakkınla kazanmışsin ne bileyim diyorsun.

Hasan üveys, 1 ay önce

Evet ilan bu, haklıyım hem de sonuna kadar biliyorum ama işte, ne bileyim

Hasan üveys
Aday Memur
16 Haziran 2024 13:01

Hocam devlete karşı hiç idari dava açtınız mı? Ben açtım, haklı olduğunuz halde haksız çıkartıyorlar davayı kaybediyorsun üstüne bir de yargılama masrafları diye binlerce lira ödetiyorlar. Mahkemeden de bişey çıkacağını zannetmiyorum çünkü geçmişte de benim gibi lise kpss e giripte sonradan lisans mezunu olanlara böyle pislik yapmışlar çeşitli forumlardan görebilirsiniz, enerjimi zamanımı ve paramı bu iş için harcamak yerine geleceğe odaklanmak daha iyi bir seçimdir. Mahkemeninde diyeceği farklı bir şey değil onlarda bu kadro lise mezunları için tahsis edilmiş diyip geçecek.

trsalgado, 1 ay önce

kardeş elin adamı torpille bir yere girmek için ne taklalar atıyor ne paralar harcıyor, sen hakkınla kazanmışsin ne bileyim diyorsun.

trsalgado
Daire Başkanı
16 Haziran 2024 18:02

tercih sizin, ben idari dava kazandım en fazla kaybedeceğiniz, yargılama ücreti ve tebligat ücreti, avukat tutmaz iseniz. size tebliğ olalı 60 gün doldumu? dava açmaya,sizin yerinizde olsam 100 bin lira gideceğinide bilsem davayı açarım. sizin uğraşmaya niyetiniz yoksa neden buraya yazıyorsunuz? dava açacaksınız Danıştay emsal kararları, dilekçe örnekleri vb bulmaya çalışırım

Hasan üveys, 1 ay önce

Hocam devlete karşı hiç idari dava açtınız mı? Ben açtım, haklı olduğunuz halde haksız çıkartıyorlar davayı kaybediyorsun üstüne bir de yargılama masrafları diye binlerce lira ödetiyorlar. Mahkemeden de bişey çıkacağını zannetmiyorum çünkü geçmişte de benim gibi lise kpss e giripte sonradan lisans mezunu olanlara böyle pislik yapmışlar çeşitli forumlardan görebilirsiniz, enerjimi zamanımı ve paramı bu iş için harcamak yerine geleceğe odaklanmak daha iyi bir seçimdir. Mahkemeninde diyeceği farklı bir şey değil onlarda bu kadro lise mezunları için tahsis edilmiş diyip geçecek.

selimlerden
Aday Memur
18 Haziran 2024 05:18

İnşallah mağduriyetin son bulur arkadaşım

1legolas
Aday Memur
26 Haziran 2024 17:57

ticaret bakanlığının atamama işlemine karşı davayı ankara idare mahkemesinde açıyoruz değil mi bir de üstat uyaptan açılabiliyor galiba bilmediğim için soruyorum. Toplam masrafım ne kadar olur ?
Memuravukatı, 1 ay önce

Ne yaptılar atamanızı iptal mi ettiler? Olaya bakmak lazım iade işlemine iptal davası açılması gerekecektir.

1legolas
Aday Memur
26 Haziran 2024 17:59

hocam ticaret bakanlığı atamamı yapmadı yürütmeyi durdurmayla birlikte iptal davası açmak istiyorum uyaptan. Ankara idare mahkemesine mi açacağım ? Bir de toplam masrafım ne kadar olur ne kadar sürede sonuçlanır
trsalgado, 1 ay önce

lise kpss ye girdiysen kurum bu hakkını elinden alamaz, mahkeme ile kazanma ihtimaliniz yüksek, avukat bir tanıdığınız varsa size yardımcı olacaktır. uyap vatandaş üzerinden kendinizde dava açabilirsin, Danıştay'ın emsal kararları varsa onlara bakın ve dava dosyanıza ekleyin

1legolas
Aday Memur
26 Haziran 2024 18:02

davayı kaybetme durumunda ne kadar masraf çıkar ? kredi ödemelerim var sıkışığım
1legolas, 3 hafta önce
hocam ticaret bakanlığı atamamı yapmadı yürütmeyi durdurmayla birlikte iptal davası açmak istiyorum uyaptan. Ankara idare mahkemesine mi açacağım ? Bir de toplam masrafım ne kadar olur ne kadar sürede sonuçlanır
27 Haziran 2024 09:14

Şuan için 10.500,00 TL karşı vekalet ücreti çıkıyor ( duruşmasız )

1legolas
Aday Memur
06 Temmuz 2024 13:34

Bakanlığa karşı vatandaş portaldan dava açmak istiyorum. Ancak taraf bilgilerini "kurum ekle" yi seçtiğimde MERSİS NO-DETSİS NO soruyor bu bilgileri nereden alabilirim ?
Memuravukatı, 3 hafta önce

Şuan için 10.500,00 TL karşı vekalet ücreti çıkıyor ( duruşmasız )

trsalgado
Daire Başkanı
07 Temmuz 2024 16:13

https://detsis.gov.tr/ buradan bulabilirsiniz sanırım.

1legolas, 2 hafta önce
Bakanlığa karşı vatandaş portaldan dava açmak istiyorum. Ancak taraf bilgilerini "kurum ekle" yi seçtiğimde MERSİS NO-DETSİS NO soruyor bu bilgileri nereden alabilirim ?
Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi