Editörler : ayşegül bgm

enizerdem
Aday Memur
17 Temmuz 2024 11:53

Arkadaşlar Ekip den başvuruya girince sicil numarasi alanı pasif oluyor. Boş mu kalacak o kısım

Yunus7878
Aday Memur
17 Temmuz 2024 14:49

evet
enizerdem, 4 gün önce

Arkadaşlar Ekip den başvuruya girince sicil numarasi alanı pasif oluyor. Boş mu kalacak o kısım

canerakkaya
Aday Memur
17 Temmuz 2024 19:25

Merhaba, ben tercih yaparken boş kalan kadrolardan birine yerleşmek istiyorum kısmını hatayla evet işaretledim ve değişmiyor, kuraya başvurup gitmezsek 1 yıl atanamama cezası gibi bir durum söz konusu oluyor mu?

enizerdem
Aday Memur
17 Temmuz 2024 22:22

Teşekkür ederim

Yunus7878, 4 gün önce
evet

Yunus7878
Aday Memur
17 Temmuz 2024 22:47

eger kurada isminiz cikar ve gitmesseniz 1 yil boyunca yeniden aciktan atama kurasina katilamassiniz
canerakkaya, 4 gün önce

Merhaba, ben tercih yaparken boş kalan kadrolardan birine yerleşmek istiyorum kısmını hatayla evet işaretledim ve değişmiyor, kuraya başvurup gitmezsek 1 yıl atanamama cezası gibi bir durum söz konusu oluyor mu?

canerakkaya
Aday Memur
19 Temmuz 2024 19:14

Cevabınız için teşekkür ederim. Eş durumu tayini nasıl oluyor bilginiz var mıdır? Eşim şuanda kamuda, benim de atanmam halinde eş durumu tayini ne şekilde oluyor acaba?

Yunus7878, 4 gün önce
eger kurada isminiz cikar ve gitmesseniz 1 yil boyunca yeniden aciktan atama kurasina katilamassiniz

Elif burak
Aday Memur
19 Temmuz 2024 19:27

Arkadaşlar 1. Tercihleriniz neresi yazabilir misiniz

paramedicdemir
Aday Memur
20 Temmuz 2024 01:05

Arkadaşlar merhaba şuan sözleşmeli öğretmenim , kadrolu att iken istifa ettim şimdi t

paramedicdemir
Aday Memur
20 Temmuz 2024 01:10

Bir yıl önce milieğitime sözleşmeli atandım kadrolu ATT den istifa ettim şimdi tercih verecem ancak milieğitimde ki öğretmenlik görevimden atama sonucunu bekleyip mi istifa etmeliyim yoksa öncesinde mi istifa etmeliyim bilgisi olan varsa yazsa çok sevinirim

Elif burak
Aday Memur
20 Temmuz 2024 17:10

Hocam önce att olarak atanın ckys ye düşün (4 veya 5 ay suruyor)sonra öğretmenlikten istifa edin

ckmk05
Aday Memur
20 Temmuz 2024 17:15

kuraya katılacak arkadaşlar telegram grubumuza gelebilirler. arama kısmına; istifasonrasiyenidenaciktanatama

kykdr
Aday Memur
20 Temmuz 2024 20:23

güvenlik soruşturması olacak mı

paramedicdemir
Aday Memur
21 Temmuz 2024 09:19

Bende öyle düşündüm elif hanım ama örneği olan bi durum olmadığı için tereddüte kaldım , istifa edip bu uzun süreçte boşta da kalmak istemiyorum ama etmesem de atamamda sorun olur mu onu bilemedim

Elif burak, Dün

Hocam önce att olarak atanın ckys ye düşün (4 veya 5 ay suruyor)sonra öğretmenlikten istifa edin

Elif burak
Aday Memur
21 Temmuz 2024 12:42

Güvenlik soruşturması tabikide olacak süreç genelde uzun suruyor

Aramanıza engel bir durum yoksa mevcut şartlarda çalışıyor olmanız atanmasına engel değil o yüzden cksy ye düşün sonra istifanın edersiniz

Toplam 194 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi