Editörler : "eskiyara"Pangaea
06 Haziran 2024 15:49

Yıl sonu semineri online şekilde devam etmeli...

Sayın Yusuf TEKİN bakanlığından ricamız şudur,

Lütfen seminer konusunda 1 gün yüz-yüze dışında (ki o da kurul toplantısı amaclı) diğer 4 günü Allah rızasına online yapsınlar. Hatta gerekirse bir günlük yüz-yüze durumu okul idaresi insiyatifine bırakılır.

Mahmut OZER Bey in yapılanmacı ve hoşnutluk yaratan birçok düzenlemelerini, ÖMK, Online seminer ve ara-tatil konusu başta olmak üzere al.aşağı etmesinler.

Böyle yapabilirse bu camia her şeye ragmen kendisine belki bir nebze ısınabilir. Çünkü bakan bey ani kararlarıyla, sahadan uzak icraatleeiyle inanın hepimizi çok yordu çok... Seminerler, okulda düzenlenen rutin kahvaltı anlayışı ve senaryosuna asla yeniden hapsedilmemeli

Öğretmenden yana olunmalı biraz da...

Bionature
Aday Memur
06 Haziran 2024 15:57

O kadar haklısınız ki.. inşallah eski serencama dönülmez

Teknikerok
Aday Memur
06 Haziran 2024 16:13

Destek... Aynen öyle Online varken 40-41 derecede öğretmenleri okullara tıkmanın mantığı yok.

Yamyamav
Şef
06 Haziran 2024 17:07

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Arkadaşlar böyle bir şey ihtimal dahilinde bile değil

bulaşşıkk
Memur
06 Haziran 2024 17:09

Niye değilmiş. Bakanın bi sözüne bakar.

Yamyamav, 2 hafta önce

Arkadaşlar böyle bir şey ihtimal dahilinde bile değil

prove
Aday Memur
06 Haziran 2024 18:01

Her açıdan olması gereken

Kahvaltı senaryosu bi tarafa cocuk zırıltısı bi tarafa

prove
Aday Memur
06 Haziran 2024 18:03

O degil de muallim34 gerek yok demeye gelir mi:)

bulaşşıkk, 2 hafta önce

Niye değilmiş. Bakanın bi sözüne bakar.

pripina
Aday Memur
06 Haziran 2024 18:40

Dejavu istemiyorum ! Mış gibi yerine Mis gibi online devam etmeli

bulaşşıkk
Memur
06 Haziran 2024 20:00

Boşver hocam dikkate alma o çakma muallimi.

prove, 2 hafta önce

O degil de muallim34 gerek yok demeye gelir mi:)

Emir ka
Şube Müdürü
06 Haziran 2024 20:18

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
yere batsın sizin semineriniz de onlınenınız da.öğretmenlerin tüm derdi bitti de bi online seminermi kaldı.zaten 2 ay tatil var 3-4 gün dişinizi sıkın be.bu sizin işiniz gitmeyelim diye bir lüksünüz yok maaş alıyorsunuz öğrenci değilsiniz.seminerden daha önemli konu var.ömk gibi bi felaket kanun çıkmak üzere farkındaysınız.tüm enerjimiz bu kanuna direnmeye harcamalıyız. ömk aynı bu şekliyle çıkarsa ne meslek garantin kalır ne itibarın kalır.o zaman görürsün online semineri
06 Haziran 2024 20:20

Tepkinizde haklısınız hocam ben bu kanunun anayasa mahkemesinden döneceğine inanıyorum. Gerçekten aklım almıyor bir bakanlık nasıl çalışanına bu kadar düşmanca yaklaşabilir

Emir ka, 2 hafta önce
yere batsın sizin semineriniz de onlınenınız da.öğretmenlerin tüm derdi bitti de bi online seminermi kaldı.zaten 2 ay tatil var 3-4 gün dişinizi sıkın be.bu sizin işiniz gitmeyelim diye bir lüksünüz yok maaş alıyorsunuz öğrenci değilsiniz.seminerden daha önemli konu var.ömk gibi bi felaket kanun çıkmak üzere farkındaysınız.tüm enerjimiz bu kanuna direnmeye harcamalıyız. ömk aynı bu şekliyle çıkarsa ne meslek garantin kalır ne itibarın kalır.o zaman görürsün online semineri

bulaşşıkk
Memur
06 Haziran 2024 21:27

Aynı anda ikisine de karşı çıkabiliriz diye düşünüyorum. En etkili yol twitter etkinliği bence. Sendikalardan hayır yok.

Emir ka, 2 hafta önce

hilalogtmrn
Aday Memur
06 Haziran 2024 22:19

Saygısızlık etmeyin Böyle yaparak çok mu haklı oldunuz, yoksa haklı iken kendinizi haksız mı düşürmüş oldunuz... Eksilerden de anlaşıldığı gibi yorum sahiplerinin anlayışına kalsın. Bahsi gecen konuda hangi görüş ve değerlendirmeleri yaptınız mesela şimdiye kadar pek rastlayamadım. Ne ömk ne de rotasyon konusunda fikir paylaşımınızı göremedim. Varsa yoksa Mali konularda yazışma yapmışsınız. Oysa ki biz günlerdir mücadele ettik buralarda rotasyonla ömk ile. Bir daha böyle genc ergen gibi atarlanmak yerine, açın kendi konunuzu derdiniz neyse onu belirtin ki bizler de aynı sorun ve dert ile dertlenelim.

Ama böyle değil konular farklı ve bu şekilde de olmaz..!

Emir ka, 2 hafta önce

prove
Aday Memur
06 Haziran 2024 22:43

haklı maklı degil hocam; haklı iken haksız

Kitap Dünyası, 2 hafta önce

Tepkinizde haklısınız hocam ben bu kanunun anayasa mahkemesinden döneceğine inanıyorum. Gerçekten aklım almıyor bir bakanlık nasıl çalışanına bu kadar düşmanca yaklaşabilir

Bionature
Aday Memur
06 Haziran 2024 23:02

Haklı iken haksız diye bir mantık pek doğru olmaz. Haksız dediğin haksızdır. Az önce bakayım dedim, konu sahibinin belirttiği gibi, yeni/eski mevcutta tek satır paylaşımını elbirliği görünmüyor. AYrıyeten konu başlığı açılırken ÖMK ya da bir değinme ve atıf söz konusu zaten. Kimse kusura kalmasın lakin ya kendinizi güneşten koruyun:) veya Evde hanımına söz geçiremeyenler buralarda klavye başında feriştah kesilmesin mümkünse.

Online seminerin devamını istiyor herkes o kadar

hilalogtmrn
Aday Memur
06 Haziran 2024 23:09

Tebrikler Bionature hocam ha şöyle ..

hilalogtmrn
Aday Memur
06 Haziran 2024 23:21

Madem haklı da şimdiye dek ne durmuş tepki gösterme konusunda, Sözgelimi Bakanla ilgili başlıklar duruyor orada hani nerede tepkisi? ÖMK ve Rotasyonla ilgili tepkisi nerede sayın hocam??? Burada kendi meslektaşına hönkürmeyi ve yine tepkiyi kendi meslektaşına göstermeyi lütfen babayigitlik sanmaynız.. Yanlış anlamayın fakat böyle tiplere alkış tutmak sizin seviyenizi de düşürüebilir. Şimdi mümkünse konu hakkındaki düşüncelerimize yer verelim. fazla uzadı

Kitap Dünyası, 2 hafta önce

Emir ka
Şube Müdürü
06 Haziran 2024 23:48

fikrimi belirtiyorum ne saygısızlığından bahsediyorsunuz.haklı olmak sadece bu forumda tepki gösterincemi oluyor.başka yerlerde ortamlarda tepkimi gösteriyorum ben.bu eksi verenlerde haksız olduğum için değil çıkarlarına ters konuştuğum için eksiledi.öğretmen milletinin mantığı bana dokunmayan yılan mantığıdır.seminer online demeye devam edin byy
hilalogtmrn, 2 hafta önce

Saygısızlık etmeyin Böyle yaparak çok mu haklı oldunuz, yoksa haklı iken kendinizi haksız mı düşürmüş oldunuz... Eksilerden de anlaşıldığı gibi yorum sahiplerinin anlayışına kalsın. Bahsi gecen konuda hangi görüş ve değerlendirmeleri yaptınız mesela şimdiye kadar pek rastlayamadım. Ne ömk ne de rotasyon konusunda fikir paylaşımınızı göremedim. Varsa yoksa Mali konularda yazışma yapmışsınız. Oysa ki biz günlerdir mücadele ettik buralarda rotasyonla ömk ile. Bir daha böyle genc ergen gibi atarlanmak yerine, açın kendi konunuzu derdiniz neyse onu belirtin ki bizler de aynı sorun ve dert ile dertlenelim.

Ama böyle değil konular farklı ve bu şekilde de olmaz..!

hilalogtmrn
Aday Memur
06 Haziran 2024 23:57

O zaman siz o başka yer ve ortamlarda tepkinizi göstemeye devam edin. Öğretmen olmadığınız yeterince açık. Zira öğretmen birisi "Ogretmen Milleti..." atışı ve ifadesini kullanmaz bir defa. Özür beklerken özrünüz kabahatinizden beter. Senin seminerin batsın yerin dibine, gördünüz mü nasıl da saygısız seviyesiz bir lügatmış..

Emir ka, 2 hafta önce
fikrimi belirtiyorum ne saygısızlığından bahsediyorsunuz.haklı olmak sadece bu forumda tepki gösterincemi oluyor.başka yerlerde ortamlarda tepkimi gösteriyorum ben.bu eksi verenlerde haksız olduğum için değil çıkarlarına ters konuştuğum için eksiledi.öğretmen milletinin mantığı bana dokunmayan yılan mantığıdır.seminer online demeye devam edin byy

pripina
Aday Memur
07 Haziran 2024 00:25

Konuştukça batıyorsunuz, belirttiğinizden yola çıkıyorum, demek oluyor ki öğretmenin çıkarı sizin çıkarınız demek değil... Bu da kendi içerisinde bir nevi ikilem ve tutarsızlık ve aynı zamanda itiraftan sayılır.

Emir ka, 2 hafta önce

pripina
Aday Memur
07 Haziran 2024 00:32

Tıktıkları bişey degil diyebilmek isterdim amma velakin ne mümkün, normal memurların çalışma alanlarındaki imkanı okullara da versinler razıyız diyelim kardeşim.. Bizim de oturma ve çalışma alanımıza klima veya etkin bir havalandırma konulsun, ağaçlık alan mimarisi eklensin mesela.. Eee bakıyoruz hani bunlardan hangi biri var. 3 Kuruş seminer ücreti verecekler cayır cayır pişsinler modundalar. Gavur yapmaz gavur.

Teknikerok, 2 hafta önce

Destek... Aynen öyle Online varken 40-41 derecede öğretmenleri okullara tıkmanın mantığı yok.

Toplam 154 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi