Editörler : "eskiyara"Pangaea
09 Haziran 2024 14:15

Tyt de barkot kitapçığını yanlış poşete koydum.

Bugün yeni farkettim. Tyt sınavında barkot kitapçığını yanlışlıkla soru kitapçıkları on olduğunpoşete koymuşum. Bu durumda çocuklar mağdur olur mu?

fokyay
Şef
09 Haziran 2024 14:18

Hocam yapılmaması gereken en büyük hatalardan birini yapmışsın malesef. İnşallah sorun çıkmaz.

d.zz
Şube Müdürü
09 Haziran 2024 14:25

Hocam büyük bir hata. Bilgi verdiniz mi ÖSYM görevlilerine

mühendis0007
Aday Memur
09 Haziran 2024 14:29

düş peşine hocam sıkıntı yaşarsın

fadime82
Şef
09 Haziran 2024 14:33

ah hocam ne yaptın.

mstd
Aday Memur
09 Haziran 2024 14:55

Ah vah demeniz için değil yol gösterin diye yazdım arkadaşlar

Nicksizkarakter
Aday Memur
09 Haziran 2024 15:14

Hocam ösym yi arayıp bilgi vereceksin işte . bunu da dusunemiyorsan zaten niye görev alıyorsun ki bu kadar önemli bir sınavda. sınav talimatnamesinde ki hiç bir adımı okumadan yapmışsın demek ki sınavı.

erdem.k88
Genel Müdür
09 Haziran 2024 15:17

millet duruma uzuluyor sen hala tavır trip derdindesin. Yolu yordamı belli hemen tutanak tutup, durumu okul bina sorumlusu ilce sorumlusu ,il sorumlusu vs derken silsile şeklinde gerekli kişilere bildireceksin inşallah bir şey olmaz çocuklara. Sınavda yapılmaması gereken en büyük ihmali gerçekleştirmişsin, o barkodlar kişiye özel , o barkodlara gore optikler okunuyor dua et sorun çözülsün zira aksi durumda sınıfında ki öğrencilerin hiç birinin sınavı okunmazsa maddi manevi çok yipranirsin. Benim çocuğumun başına gelse ne yapardım bilmiyorum, umarım çözülür ÖSYMye zamanında başvurulup problemin çözülmesi tek dileğim. siz de bu arada ceza alırsınız her türlü
mstd, 2 hafta önce

Ah vah demeniz için değil yol gösterin diye yazdım arkadaşlar

mstd
Aday Memur
09 Haziran 2024 15:29

1. Olay dün oldu yeni farkettim yanlış yaptığımı.

2. Dünkü sınavda yaptığım hatayı yeni farkettim. Yoksa tutanak tutardım.

3.ösym yi aramayı düşüne bildim. O kadar kafam çalışıyor. Defalarca aramama rağmen cevap vermediler.

4. En sonunda telefon düştü. Bana dilekçeyi ptt ile gönder sorunu çözeriz dediler.

5. Bilmeyenler biliyormuş gibi kafalarından uydurma cevap yazmasın lütfen.

6. Allah kimseyi bu forumdaki çok bilmiş arkadaşların bilgisine muhtaç eylemesin.

Memleketinogretmeni
Şube Müdürü
09 Haziran 2024 17:44

Öğrencimin sınıfındaki öğretmen de sürekli şeker paketi hısirdatmış ÖSYM öğretmenlere istediği ücreti verse keşke öğrencimizin başında sorumluluk sahibi öğretmenler olsa!

bulaşşıkk
Memur
09 Haziran 2024 18:28

Öğretmen olduğu nerden belli lise mezunu memur, hemşire bilmem ne ne buldularsa kullanmışlar.

Memleketinogretmeni, 2 hafta önce

Öğrencimin sınıfındaki öğretmen de sürekli şeker paketi hısirdatmış ÖSYM öğretmenlere istediği ücreti verse keşke öğrencimizin başında sorumluluk sahibi öğretmenler olsa!

Rıdvanongun
Aday Memur
09 Haziran 2024 18:38

Öncelikle her sene yapılan bir hata olabiliyor maalesef. İl temsilcisine haber vermeniz iyi olacaktır. Farklı poşette olması sorun değil bence sonuçta hepsi aynı yere gidiyor. Sıkıntılı bir durum olması için eksik belge veya yanlış yapıştırılan barkod gibi şeylerin olması gerekiyor.

jamett
Şef
09 Haziran 2024 18:59

Kitapçıklar sadece barkoddan okunmuyor. öğrenciler kitapçık numaralarını doğru yazdiysa sorun yaşamazlar.

freef
Şube Müdürü
09 Haziran 2024 19:12

Ben de ilk gün kimliksiz gittim, arkadaşın arabasına düşmüş. 08.45'te okulda oldum ama kimlik yoktu, evrakları vermediler. Getittirdim lakin 09.10 oldu ama ÖSYM temsilcisi, sen gelme lan ayı, dedi, resmen. Neyse haklılar, diyecek bir şey yok. Bir daha başvurmayı düşünmüyorum.

mstd, 2 hafta önce

1. Olay dün oldu yeni farkettim yanlış yaptığımı.

2. Dünkü sınavda yaptığım hatayı yeni farkettim. Yoksa tutanak tutardım.

3.ösym yi aramayı düşüne bildim. O kadar kafam çalışıyor. Defalarca aramama rağmen cevap vermediler.

4. En sonunda telefon düştü. Bana dilekçeyi ptt ile gönder sorunu çözeriz dediler.

5. Bilmeyenler biliyormuş gibi kafalarından uydurma cevap yazmasın lütfen.

6. Allah kimseyi bu forumdaki çok bilmiş arkadaşların bilgisine muhtaç eylemesin.

mstd
Aday Memur
09 Haziran 2024 19:27

Bir nevi alışkanlık olmuş. Yoksa yapılacak iş değil

freef, 2 hafta önce

Ben de ilk gün kimliksiz gittim, arkadaşın arabasına düşmüş. 08.45'te okulda oldum ama kimlik yoktu, evrakları vermediler. Getittirdim lakin 09.10 oldu ama ÖSYM temsilcisi, sen gelme lan ayı, dedi, resmen. Neyse haklılar, diyecek bir şey yok. Bir daha başvurmayı düşünmüyorum.

kimininduası
Aday Memur
09 Haziran 2024 20:31

Muhtemelen bir yıl ceza alırsınız ancak öğrenciler açısından bir problem olmayacaktır.

wax meber
Memur
09 Haziran 2024 20:51

Öğretmen dışında görevli olabilen var mı ki

bulaşşıkk, 2 hafta önce

Öğretmen olduğu nerden belli lise mezunu memur, hemşire bilmem ne ne buldularsa kullanmışlar.

mivoltan
Aday Memur
09 Haziran 2024 21:12

Bir iş yapıyorsunuz onu da elinize gözünüze bulaştırıyorsunuz. ösym nin düzenlediği bütün sınıflara sadece üniversite personellerinin görev alması lazım. lisedekiler halen ciddiyetsizliğini devam ettiriyor

tugruldonmez
Aday Memur
09 Haziran 2024 23:32

Gorev aldigim yksde baskanlar ogretmendi, gozetmenlerin hepsi farkli sektorlerden gelen cogunkugu lise mezunu memurlardi. Hatta birini baskan yapmislardi, ben birsey bilmiyorum diyince gozetmen yaptilar...

wax meber, 2 hafta önce

fclb
Aday Memur
09 Haziran 2024 23:45

özel okul öğretmenlerinden de görev verilenler oldu.

wax meber, 2 hafta önce

yorguntarihçi
Genel Müdür
10 Haziran 2024 01:14

Bırak geyik yapmayı Hacı emmi öğretmen görev almayınca en son bulduğu tüm memurlara hatta ücretli öğretmenlere görev verdi ÖSYM o da yetmedi bazı salonlara gözetmen atayamadi. Şayet az daha boykot etse idi öğretmen arkadaşlar ÖSYM sınavları duracaktı kalkmış üniversite personeli olsa hep diyorsun, geçeceksin bu işleri öyle yada böyle eğitim ve sınav bizim işimiz

mivoltan, 2 hafta önce

Bir iş yapıyorsunuz onu da elinize gözünüze bulaştırıyorsunuz. ösym nin düzenlediği bütün sınıflara sadece üniversite personellerinin görev alması lazım. lisedekiler halen ciddiyetsizliğini devam ettiriyor

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi