Editörler : "eskiyara"Pangaea

Susan adam
Aday Memur
13 Haziran 2024 13:42

Liseden üniversiteye geçen öğrencilerin de bur kısmı üniversiteye geçiyor. Bence orada da prof.lar çarpım tablosu öğretsin. Hazır bulunuşluk ölene kadar mantığı

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 13:43

Ya arkadaşım insanı çileden çıkarmayın, utanmıyorsun matematik öğretmeni olarak öğrencinin çarpım tablosunu bilmemesinden, öğretemiyorsun, kalkmş bana laf ediyorsun

Susan adam, 1 ay önce
öğretmen olmadığınız belli oldu. Lisede carpım tablosu öğretilmez, öğrenilir.

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 13:45

Sen iyi misin?

Sence çarpım tablosu bilmeyen üniversite kazanabilir mi? Farzet ki kazandı , sence kazandığı bölümde matematik okutuluyor olabilir mi?

Şaka mısız siz?

Susan adam, 1 ay önce
Liseden üniversiteye geçen öğrencilerin de bur kısmı üniversiteye geçiyor. Bence orada da prof.lar çarpım tablosu öğretsin. Hazır bulunuşluk ölene kadar mantığı

Susan adam
Aday Memur
13 Haziran 2024 13:47

Ben bilmiyorum mesela bana öğretsene. 7×6 kaç olduğunu. Ben ezberlemeyecegim ama sen öğreteceksin.
Pelinin1, 1 ay önce

Ya arkadaşım insanı çileden çıkarmayın, utanmıyorsun matematik öğretmeni olarak öğrencinin çarpım tablosunu bilmemesinden, öğretemiyorsun, kalkmş bana laf ediyorsun

Susan adam
Aday Memur
13 Haziran 2024 13:51

memurlar.net 30 Kasım 2022 haberi. Aç bak. eksi 8.75 netle iş sağlığı ve güvenliği eksi 7.5 net ile cocuk gelişimi bölümüne üniversiteye girmiş. Bence yazma artık, hem bu ülkeden değilsin, hem öğretmen değilsin
Pelinin1, 1 ay önce

Sen iyi misin?

Sence çarpım tablosu bilmeyen üniversite kazanabilir mi? Farzet ki kazandı , sence kazandığı bölümde matematik okutuluyor olabilir mi?

Şaka mısız siz?

Susan adam
Aday Memur
13 Haziran 2024 14:02

öğretmen isen eğer senin gibileri sayesinde eksi netlerle üniversiteye girdi bu öğrenciler. YAZIK
Pelinin1, 1 ay önce

Sen iyi misin?

Şaka mısız siz?

Susan adam
Aday Memur
13 Haziran 2024 14:04

hiç bir soruya cevap yok. yazsana eksi ile üniversiteye girenlerin nedeni benim diye. bende hakaret yok ben öğretmenim. sen de olursun inşallah

Susan adam
Aday Memur
13 Haziran 2024 14:06

Hadi yaz Allah aşkınam, çarpım tablosu nasıl öğretilir utanayım. Mesela dualarda öğretilir ezberlenmez değil mi. Bana öğretsene mesela Fatiha'yı ben ezberleyemiyorum

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 14:07

Hala utanmıyorsun, 4 yıl tek kelime matematik öğretmemişsin , hala diyorsun ki niye böyle, Allah akıl fikir izan versin, benim yazılı sınavlarımda öğrenci önlü arkalı tüm kağıdı doldurup ikinci kağıdı istiyor, onu da dolduruyor, sana da boş kağıt veriyorlar, ben yanlışım sen doğru öylemi, Allah ıslah etsin sizi

Susan adam, 1 ay önce
hiç bir soruya cevap yok. yazsana eksi ile üniversiteye girenlerin nedeni benim diye. bende hakaret yok ben öğretmenim. sen de olursun inşallah

Susan adam
Aday Memur
13 Haziran 2024 14:08

Bu pelinin1 isimli arkadaşa cevap yazmayın boşverin takılsın

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 14:09

Sen gerçek misin ya? Matematik öğretmenisin ve nasıl öğreteceğini bilmiyor musun?

Bana mı soruyorsun? Dalga mı geçiyorsunuz

Susan adam, 1 ay önce
Hadi yaz Allah aşkınam, çarpım tablosu nasıl öğretilir utanayım. Mesela dualarda öğretilir ezberlenmez değil mi. Bana öğretsene mesela Fatiha'yı ben ezberleyemiyorum

Susan adam
Aday Memur
13 Haziran 2024 14:14

Çarpım tablosu genellikle ilkokulda ezberlenmektedir. Çarpım tablosu ezberleme yöntemleri arasında yer alan Pisagor tablosunun yanı sıra çocuğun yaşına uygun olan farklı öğrenme stratejilerinin izlenmesi gerekir. Öğretilmez ezberlenir. Hadi başka foruma geç cevap veremiyorsan
Pelinin1, 1 ay önce

Sen gerçek misin ya? Matematik öğretmenisin ve nasıl öğreteceğini bilmiyor musun?

Bana mı soruyorsun? Dalga mı geçiyorsunuz

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 14:21

Peki ne olucak o zaman? Sen meslek lisesinde ömür boyu tek kelime öğretmeden emekli mi olacaksın?

İnsan aldığı parayı hak etmeye çalışır biraz

O zaman madem bir çözümü yok sen ne yapıyorsun sınıfta 20 saat? Merak ediyorum ne yapıyorsunuz?

Susan adam, 1 ay önce
Çarpım tablosu genellikle ilkokulda ezberlenmektedir. Çarpım tablosu ezberleme yöntemleri arasında yer alan Pisagor tablosunun yanı sıra çocuğun yaşına uygun olan farklı öğrenme stratejilerinin izlenmesi gerekir. Öğretilmez ezberlenir. Hadi başka foruma geç cevap veremiyorsan

baykuş123
Şef
13 Haziran 2024 19:21

*** git trollugunu başka yerde yap.

matemkogr
Şube Müdürü
13 Haziran 2024 22:51

Hocam kusura bakmayın ama dört işlem bilmeden ilk okulu ortaokulu bir şekilde şişirme notlarla şök kararları ile geçip liseye gelmiş öğrenciye oturup sıfırdan matematik öğretme gibi bir lüksümüz yok. Müfredat gereği ne ise onu anlatırım. Niye ben inisiyatif alıp müfredatı esnetip benden önceki öğretmenlerin yapmadıkları telafileri yapmakla uğraşayım. İlçe müdürleri İl müdürleri, Bakanlık bu durumun farkında değil mi? Meslek liselerine sınavsız öğrenci alan anadolu liselerine ona göre müfredat düzenlesinler bizler de onu uygulayalım.

Pelinin1, 1 ay önce

Peki ne olucak o zaman? Sen meslek lisesinde ömür boyu tek kelime öğretmeden emekli mi olacaksın?

İnsan aldığı parayı hak etmeye çalışır biraz

O zaman madem bir çözümü yok sen ne yapıyorsun sınıfta 20 saat? Merak ediyorum ne yapıyorsunuz?

Pelinin1
Memur
14 Haziran 2024 00:01

baykuş123, 1 ay önce

*** git trollugunu başka yerde yap.

ysmn-78
Aday Memur
14 Haziran 2024 14:19

Öğrenciyi sadece sessiz diye geçirelim diyenler o zaman ilerde karşılarına işini bilmeyen, doğru düzgün yapamayan doktor, mühendis, mimar, öğretmen veya tamirci, tesisatçı çıktığında şikayet etmeyecek. Çünkü şimdi yata yata geçmeye alışan, sorumluluk duygusu olmayan öğrenciden ileride mesleğini iyi yapmasını bekleyemezsiniz.

Toplam 77 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi