Editörler : "eskiyara"Pangaea

Ayşegül2320
Aday Memur
13 Haziran 2024 11:59

Hakaret etmeye çalışman sinirlendiğinde kaniti :) ellerin titriyor muhtemelen :) gozlerim dolmus bile olabilir :)

Pelinin1, 1 ay önce

Vitaminsiz ayşegül olsun senin adın :))

Benim sadece bir tane açtığım başlık var bu nik ile, daha öncekileri biliyor isen beni daha önceden takip ediyor olman gerek

İstersen heceleyerek yazayım

Vi ta min siz ay şe gül

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 12:01

Ağlıyorum şuan :)))

Ama gülmekten :)))

Ayşegül2320, 1 ay önce

Hakaret etmeye çalışman sinirlendiğinde kaniti :) ellerin titriyor muhtemelen :) gozlerim dolmus bile olabilir :)

Ayşegül2320
Aday Memur
13 Haziran 2024 12:07

Bu arada birden fazla hesabin olduğuna göre iki yorum çıkıyor. Kendin çalıp kendin oynuyorsun ya da insanlara hakaret ediyorsun ve hesapların kapanıyor:)

Pelinin1, 1 ay önce

Ağlıyorum şuan :)))

Ama gülmekten :)))

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 12:17

Sen zeka düzeyine inemiyorum artık, bi öyle diyosun, bi böyle diyosun, rezil oldun hala toparlamaya çalışıyosun, sabahtan beri bana yazıp ondan sonra kendin çalıp kendin oynuyorsun diyorsun

La madem eski hesabımı bilmiyorsun son 3 başlık fikri nerden ortaya çıktı senin iq mu düşük?

Pelinin1, 1 ay önce

Vitaminsiz ayşegül olsun senin adın :))

Benim sadece bir tane açtığım başlık var bu nik ile, daha öncekileri biliyor isen beni daha önceden takip ediyor olman gerek

İstersen heceleyerek yazayım

Vi ta min siz ay şe gül

Ayşegül2320
Aday Memur
13 Haziran 2024 12:22

Kendi kendine cevap veriyorsun :) hesabı degistirde yaz :) aynı hesaptan olunca anlaşılıyor:)

Pelinin1, 1 ay önce

Sen zeka düzeyine inemiyorum artık, bi öyle diyosun, bi böyle diyosun, rezil oldun hala toparlamaya çalışıyosun, sabahtan beri bana yazıp ondan sonra kendin çalıp kendin oynuyorsun diyorsun

La madem eski hesabımı bilmiyorsun son 3 başlık fikri nerden ortaya çıktı senin iq mu düşük?

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 12:26

Galiba burda ilgi çekmeye çalışıyorsun, başka açıklaması yok artık bu kadar sataşma ve seviyesizliğin, sana hayatında başarılar dilerim

Ayşegül2320, 1 ay önce

Kendi kendine cevap veriyorsun :) hesabı degistirde yaz :) aynı hesaptan olunca anlaşılıyor:)

masummemur
Aday Memur
13 Haziran 2024 12:39

25 saat %50 artırımlı haftalık 37 saat eder, 4 hafta 148 saat eder, 148 x 91 = 13468 tl gibi meblağ eder

Ayşegül2320
Aday Memur
13 Haziran 2024 13:52

Defalarca yasaklanmasına ragmen israr gelip insanlara hakaret ettiğine göre kim ne belli :)

Pelinin1, 1 ay önce

Galiba burda ilgi çekmeye çalışıyorsun, başka açıklaması yok artık bu kadar sataşma ve seviyesizliğin, sana hayatında başarılar dilerim

13 Haziran 2024 13:59

Teşekkür ederim

Ayşegül2320, 1 ay önce

Sanki gizli bilgi paylaşacak. Ben cevap vereyim 15 bin TL alir

Pelinin1
Memur
13 Haziran 2024 14:01

Burda böyle yeterince ilgi çekemedin, bence başka yollar bul, sen de vardır başka numaralar

Ayşegül2320, 1 ay önce

Defalarca yasaklanmasına ragmen israr gelip insanlara hakaret ettiğine göre kim ne belli :)

13 Haziran 2024 14:02

Hayır

fztogretmn, 1 ay önce
tartışmaya sebep oldun serhat hoca mutlu musun

Ayşegül2320
Aday Memur
13 Haziran 2024 17:44

Rica ederim ne demek.

serhat hocaa, 1 ay önce

Teşekkür ederim

13 Haziran 2024 17:56

başlığa en uygun ve yerinde cvp bu cvp :)
Pelinin1, 1 ay önce

Anladığım kadarı ile, eşinizin veya kız arkadaşınızın maaşını merak ediyorsunuz, yoksa bu soruyu sormayacağınızı düşünüyorum

Eğer doğru değilse bu yazacağımı üzerinize alınmayın, size maaşını söylemeyen biri varsa karşınızda demek ki lüzum görmemiş siz de merak etmeyin

Yok eğer durum böyle değilse, nedenini belirtirseniz yanıt verebilirim sorunuza

Memleketinogretmeni
Şube Müdürü
16 Haziran 2024 03:41

Bu üye herkese sataşıp kavga edip rahatlıyor burada.Aldırmayın size özel bir şey değil.

Ayşegül2320, 1 ay önce

Veremezsin :) tek atimlik kurşunun vardi o da namluda patladı:)

mzonen
Aday Memur
17 Haziran 2024 08:42

Öğretmen de olsanız insansınız. Yeri gelir gurur yapar, tartışabilirsiniz. Devam edin, sıkıntı yok.
Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi