Editörler : swat3410
13 Haziran 2024 18:04

Pmyo eğitim sonu sınavı

Pmyo yıl sonu sınav sonuçları açıkladı. Bir çok arkadaşımız ben dahil mağdur oldu ve elendi. Şimdi ne yapacağız? Ess'den elenen arkadaşlar süreç nasıl ilerledi? Mesleğe başlayan var mı? Bir kaç avukatla görüştüm. Ne yapacağımı bilmiyorum. Toplu hareket edip sesimizi duyuralım arkadaşlar.

sedaözütürk
Aday Memur
13 Haziran 2024 18:06

Geçmiş olsun. Her yıl bu şekilde insanlar mağdur oluyor. Dava açıp dönen çok var. Ama tekrar seni mülakata alıyorlar. Ordan geçmen lazım. Davanı kendin açabilirsin. Burada avukat her detayı yazmış. Yardımcı olacaktır.

https://kadimhukuk.com.tr/makale/paem-pmyo-pomem-yil-sonu-mulakati-sene-eleneler-iptal-davasi/

muratgedikli
Aday Memur
13 Haziran 2024 18:08

Bu mülakata biri dur demeli. Yazık 2 yıl emek boşa gidiyor. Dava açın arkadaşlar. Mahkemeler hep lehe karar veriyor. Bu konuda Av. Umur Yıldırımı öneririm. Eski emniyet mensubu. Size yardımcı olacaktır.

ümmühankutay
Aday Memur
13 Haziran 2024 18:10

2 yıl eğitim verip eledikleri insanın tek bir elenme sebebi var o da güvenlik arşiv araştırmasında bir sorun sıkıntı görmeleri. Biz girerken hepsine bakıyorlar. O zaman neden elemiyorlar. Yazık verdiğimiz emeğe. Yazıyı okudum. Onlarda aynısını diyor.

sedaözütürk, 1 ay önce

Geçmiş olsun. Her yıl bu şekilde insanlar mağdur oluyor. Dava açıp dönen çok var. Ama tekrar seni mülakata alıyorlar. Ordan geçmen lazım. Davanı kendin açabilirsin. Burada avukat her detayı yazmış. Yardımcı olacaktır.

https://kadimhukuk.com.tr/makale/paem-pmyo-pomem-yil-sonu-mulakati-sene-eleneler-iptal-davasi/

serhatbaydemir
Aday Memur
13 Haziran 2024 18:16

Bizim böyle devreler açıp açıp döndüler.Hakkinizi arayın arkadaşlar.

Corking
Aday Memur
13 Haziran 2024 18:17

Yanlış düşünüyorsunuz.
ümmühankutay, 1 ay önce

2 yıl eğitim verip eledikleri insanın tek bir elenme sebebi var o da güvenlik arşiv araştırmasında bir sorun sıkıntı görmeleri. Biz girerken hepsine bakıyorlar. O zaman neden elemiyorlar. Yazık verdiğimiz emeğe. Yazıyı okudum. Onlarda aynısını diyor.

baharsarıca
Aday Memur
13 Haziran 2024 18:22

Umur beyle konuştuk anlaştık. İnşallah davamız lehimize sonuçlanır.

muratgedikli, 1 ay önce

Bu mülakata biri dur demeli. Yazık 2 yıl emek boşa gidiyor. Dava açın arkadaşlar. Mahkemeler hep lehe karar veriyor. Bu konuda Av. Umur Yıldırımı öneririm. Eski emniyet mensubu. Size yardımcı olacaktır.

mehmetburan
Aday Memur
13 Haziran 2024 18:49

Kimse bana adaletten bahsetmesin. Çektiğim soruyu bilmeme rağmen elediler. Umur beyle konuştum vekaleti verdim. Bundan sonrasında size bilgi vereceğim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Allah yardımcımız olsun.

13 Haziran 2024 18:57

Bizde anlaştık. Vekaleti noter kapanmadan verdik. Bayramdan sonra davayı açarım dedi.

baharsarıca, 1 ay önce

Umur beyle konuştuk anlaştık. İnşallah davamız lehimize sonuçlanır.

14 Haziran 2024 01:23

Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Davamızı nasipse avukatımız bayramdan sonra açacak.

sedaözütürk, 1 ay önce

Askeradam15
Aday Memur
14 Haziran 2024 16:55

sahil güvenlik ve jandarmayada getirdiler. insanların hayatlarıyla oynuyorlar.

14 Haziran 2024 17:32

EVET İPTAL DAVASINI KAZANAN PEK ÇOK ARKADAŞIMIZ OLDU, ÖZELDEN YAZAN ARKADAŞLARLA KARAR PAYLAŞMAK, YARDIMCI OLMAK İSTERİM.

Adayymemur2526
Aday Memur
17 Haziran 2024 16:01

Kardeş geçmiş mahkemen var mıydı? Ya da karakolluk olduğun durum falan

Adayymemur2526
Aday Memur
18 Haziran 2024 12:37

Yada e nabızda geçmiş bir tanı veya psikolojik geçmiş?

Adayymemur2526, 1 ay önce

Kardeş geçmiş mahkemen var mıydı? Ya da karakolluk olduğun durum falan

White3425
Memur
23 Haziran 2024 09:20

geçmiş olsun yapılabilecek hiç bir şey yok. kanunusuzlukta üstlerine yok çünkü. davayı kazansan mülakatı tekrar geçip mesleğe başlasan dahi boş durmuyorlar, karşı dava açıp iptal ettiriyorlar. sırf hala bakın çalışıyoruz uğraşıyoruz diye göstermek için heybeye adam eliyorlar. 2 yıl ettikleri masraflar ve yıktıkları hayatlar umurlarında bile değil.

White3425
Memur
23 Haziran 2024 09:24

avukatlara para yedirmeyin, davayı kendiniz açsanınız da avukata açtırsanız da sonuç değişmiyor. önceden komisyondaki her aday aynı puanı veriyor diye iptal ettiriliyordu, şimdi uyandılar aynı puanı da vermiyorlar.

pa000pa000
Aday Memur
23 Haziran 2024 14:52

essden elenenlere birkaç sorum olacak iletişime gecermisiniz benimle

Bilinmeyennn.0
Aday Memur
27 Haziran 2024 20:36

geçmiş olsun hocam zor bir durum 29.donem POMEM öğrencisi olarak ben de bu konudan mağdurum davam geçen hafta sonuçlandı mahkeme red verdi şimdi istinafa götürdük davayı bekliyoruz bugün bir arkadaşımın oda arkadaşı davayı kazanmış tekrar sınava girecek,isteyen arkadaşlara iletişim numarami atarım süreç ile ilgili bildiklerimi aktaririm elimden geldiğince
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi