Editörler : "eskiyara"Pangaea
15 Haziran 2024 12:49

olur, görevden alınırsın büyük olasılık.

shadesofcool, 1 ay önce

Ben lisede görev yapıyorum fakat bana ortaokul çıkmış bu sorun olur mu acaba ?

Esragnl
Memur
15 Haziran 2024 13:15

il dışındaki okula gitmeyip kendi okulumuzda yapma gibi bir seçenek yok mu artık vazgeçtim ben

shadesofcool
Aday Memur
15 Haziran 2024 13:22

Bir yararın yoksa cevap verme, sizin bir işe yaramaz fikrinize ihtiyacım yok. Seçim yapmadan önce aynı derece ve kademe de okullarda görev verilecek dendi ondan sordum. Saldıracak insan arıyorsunuz sadece. Gereksiz. Her şeyi en çok siz biliyorsunuz, en büyük köy sizin tamam.

ahmet demir7307, 1 ay önce

olur, görevden alınırsın büyük olasılık.

15 Haziran 2024 13:30

son dakika online olacak bence

15 Haziran 2024 13:36

En büyük temennimiz o. Bir buçuk saat ilçeye git gel yapmak hem yorucu hem de masraf ayrıca iller arası tercih istendi ama il içinde de uzak yerlere gidip gelenler var ve onlar düşünülmedi. Online olursa hem enerjiden tasarruf hem de öğretmenleri memnun edecek bir durum olur

sanatogretmeni, 1 ay önce

son dakika online olacak bence

Çelik3
Aday Memur
15 Haziran 2024 14:22

Bende de tan tersi.Ortaokulda görev yapıyorum,lise çıktı.

shadesofcool, 1 ay önce

Ben lisede görev yapıyorum fakat bana ortaokul çıkmış bu sorun olur mu acaba ?

shadesofcool
Aday Memur
15 Haziran 2024 14:39

Teşekkür ederim hocam.

Çelik3, 1 ay önce

Bende de tan tersi.Ortaokulda görev yapıyorum,lise çıktı.

15 Haziran 2024 14:39

ÖMK bu hafta meclise gelecekmiş. Muhtemelen seminerlerde online olacak

Kitap Dünyası, 1 ay önce

En büyük temennimiz o. Bir buçuk saat ilçeye git gel yapmak hem yorucu hem de masraf ayrıca iller arası tercih istendi ama il içinde de uzak yerlere gidip gelenler var ve onlar düşünülmedi. Online olursa hem enerjiden tasarruf hem de öğretmenleri memnun edecek bir durum olur

15 Haziran 2024 14:40

Ah hocam, keşke. İnanın o yolu düşündükçe bu sıcakta stres oluyorum

sanatogretmeni, 1 ay önce

ÖMK bu hafta meclise gelecekmiş. Muhtemelen seminerlerde online olacak

shadesofcool
Aday Memur
15 Haziran 2024 15:18

Umarım online olur, sene başındaki seminerler hariç hiçbir faydası yok.

Kitap Dünyası, 1 ay önce

Ah hocam, keşke. İnanın o yolu düşündükçe bu sıcakta stres oluyorum

Umay-80
Aday Memur
15 Haziran 2024 19:33

bugun cumartesi hala yok birşey denmiyor online diye söylenmiyor
Bullaaşşıkk, 1 ay önce

Online olacak ondan açıklanmıyor.

Tenruhde13
Aday Memur
16 Haziran 2024 00:13

Merhaba öğretmenlerim. Seminer için il dışına başvurmuştum fakat işler istediğim gitmedi. Görev yaptığım ilde kalmak zorundayım. Görev yaptığım okulda seminere devam edebilir miyim yoksa mecbur rapor mu alacağım. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkür ederim. İyi bayramlar herkese.

shadesofcool
Aday Memur
16 Haziran 2024 03:41

Hocam bu soru soröğretmenim sayfasında soruldu. Dilekçe verin görev yaptığınız yerde alacağınızı belirtin yeterli demişti.

Tenruhde13, 1 ay önce
Merhaba öğretmenlerim. Seminer için il dışına başvurmuştum fakat işler istediğim gitmedi. Görev yaptığım ilde kalmak zorundayım. Görev yaptığım okulda seminere devam edebilir miyim yoksa mecbur rapor mu alacağım. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkür ederim. İyi bayramlar herkese.

Tenruhde13
Aday Memur
16 Haziran 2024 06:14

O sayfayı görmedim hocam. Teşekkür ederim.
shadesofcool, 1 ay önce

Hocam bu soru soröğretmenim sayfasında soruldu. Dilekçe verin görev yaptığınız yerde alacağınızı belirtin yeterli demişti.

shadesofcool
Aday Memur
16 Haziran 2024 06:41

Rica ederim.

Tenruhde13, 1 ay önce
O sayfayı görmedim hocam. Teşekkür ederim.

Yenizmnsz
Aday Memur
16 Haziran 2024 13:08

Hocalarım, ben başvuru yaptığım halde başvurum gözükmüyor, il dışındayım, nasıl bir yol izlemeliyim?

shadesofcool
Aday Memur
16 Haziran 2024 15:57

Hocam kaydettiğinizden emin misiniz? Bir arkadaşımda aynı durumda başvuruyu kaydetmemişsiniz dediler, anlamadık. Bayram tatili girdi araya bir yere ulaşmakta mümkün değil.

Yenizmnsz, 1 ay önce

Hocalarım, ben başvuru yaptığım halde başvurum gözükmüyor, il dışındayım, nasıl bir yol izlemeliyim?

16 Haziran 2024 16:31

Artık online olsun da bu çile bitsin

Yenizmnsz
Aday Memur
17 Haziran 2024 14:55

Muhtemelen öyle bir hata yaptım ya da sistemin azizliğine uğradım, inanın hatırlamıyorum 😔

shadesofcool, 1 ay önce

Hocam kaydettiğinizden emin misiniz? Bir arkadaşımda aynı durumda başvuruyu kaydetmemişsiniz dediler, anlamadık. Bayram tatili girdi araya bir yere ulaşmakta mümkün değil.

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi