Editörler : "eskiyara"Pangaea

baykuş123
Şef
19 Haziran 2024 13:38

Özelde istediğiniz il ve ilde çalışabilirsiniz.Devlet memuru tanımına bakın ondan sonra tekrar konuşalım.Burdakilerin alayı ben istediğim yere gideyim de sonrakiler ne bok yerse yesin kafasında .Sizin içinizi bilirim ben ;)

Nightcall61, 1 ay önce

Senin 1 (bir) tane mantıklı yorumun olmayacak mı hiç? Özellikle saçma yorum yapmaya çalışıyor gibisin istisnasız her yerde. Zaten zorunlu görevi yapmışsın dağın başında, doğuda senelerce durmuşsun o dediğini yapmışsın zaten. Ömrünün sonuna kadar orada mı durman lazım illa? Öğretmen olurken il dışı tayin ile bir süre sonra başka yere geçme ihtimaliyle öğretmen olunuyor değil mi? Sonradan değişme yok yani. Küçük çocuğa anlatır gibi anlattım bak yine. Ama sen yine anlamayacaksın. Öğretmenlere bir garezin var çünkü çok belli bu.

baykuş123
Şef
19 Haziran 2024 13:40

Boş insanlarla boş konular konuşulur senle ne konuşacağım başka

oyuncu6155, 1 ay önce
Yav boş konuşma şeyim m da canım cennette olsun derdindesin

Nightcall61
Aday Memur
19 Haziran 2024 15:16

Yazık kafana

baykuş123, 1 ay önce

Özelde istediğiniz il ve ilde çalışabilirsiniz.Devlet memuru tanımına bakın ondan sonra tekrar konuşalım.Burdakilerin alayı ben istediğim yere gideyim de sonrakiler ne bok yerse yesin kafasında .Sizin içinizi bilirim ben ;)

baykuş123
Şef
23 Haziran 2024 14:06

Sen ağlamaya devam et :) belki emzik verir bakan bey :)

Nightcall61, 1 ay önce

Yazık kafana

baykuş123
Şef
23 Haziran 2024 14:10

Bir de diyor ömrümüzün sonuna kadar orda duracağız:) Yer yoksa seve seve duracaksın.Devlet memurusun la .Sanki atanırken seni 4 yıl sonra evinin oraya atayacagiz diye bı madde var .Bı de yazık kafana diyor hhahaha .Vasfin varsa geç özele ama özelde bu paraları rüyanda görürsün.

baykuş123, 1 ay önce

uğurlu deniz
Aday Memur
28 Haziran 2024 11:03

2 il dışı atama yapılacak diye düşünüyorum. 2. il dışı için beklenti var.

merofen
Şef
28 Haziran 2024 20:10

inşallah
uğurlu deniz, 4 hafta önce

2 il dışı atama yapılacak diye düşünüyorum. 2. il dışı için beklenti var.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi