Editörler : swat3410
16 Haziran 2024 12:12

Askerlikten muaf olmak için fiilen çalışma süresi

merhaba hayırlı bayramlar mesleğe başlama tarihim 2017 yılı meslekten önce 2 Yıl 6 ay özel sigortam var sistemde işlenik vaziyette askerlik için fayda sağlıyor mu özel sigorta bilgisi olan var mı

Gebeskaplumbagaa
Aday Memur
16 Haziran 2024 12:59

sadece fiili hizmet geçerli 10 yıl

Başkan91
Şef
16 Haziran 2024 13:31

İyi her 10yıl sigortası olan muaf olsun kral

lamartina
Aday Memur
16 Haziran 2024 13:31

olsun kral
Başkan91, 1 ay önce

İyi her 10yıl sigortası olan muaf olsun kral

sımseeekk
Şef
16 Haziran 2024 15:09

olmaz kral.hele çalış on yıl hadi bakalım.
lamartina, 1 ay önce
olsun kral

lamartina
Aday Memur
16 Haziran 2024 15:10

ne kadar muhalefetsiniz sana mı kaldı ne kadar çalışacağım
sımseeekk, 1 ay önce
olmaz kral.hele çalış on yıl hadi bakalım.

sımseeekk
Şef
16 Haziran 2024 15:12

muhalefetlikle ne alakası var.sen pazarlık yapıyosun uyanık.bu meslekte 8-10 yıl sigortası olup polis olan var.ne güzel başlama yapsın muaf olsun.15 yıldır çalışıyorum biz enayı mıyız
lamartina, 1 ay önce
ne kadar muhalefetsiniz sana mı kaldı ne kadar çalışacağım

lamartina
Aday Memur
16 Haziran 2024 15:12

demek ki
sımseeekk, 1 ay önce
muhalefetlikle ne alakası var.sen pazarlık yapıyosun uyanık.bu meslekte 8-10 yıl sigortası olup polis olan var.ne güzel başlama yapsın muaf olsun.15 yıldır çalışıyorum biz enayı mıyız

sımseeekk
Şef
16 Haziran 2024 15:33

çalış çalış hemen kaçmanın derdindeler...
lamartina, 1 ay önce
demek ki

lamartina
Aday Memur
16 Haziran 2024 15:34

saol sen dedin daha iyi caliscam şimdi
sımseeekk, 1 ay önce

allahvrgamyk
Memur
16 Haziran 2024 17:22

Ücretli öğretmenler, kamuda sigortası olanlar 1 yıl askerlik yapanların mesleğe girer girmez yıllık izni açılıyor.10 yılı değil de 9 doldurunca izin belki 30 güne çıkar bunu sormak lazım doğru yere.

Başkan91
Şef
16 Haziran 2024 18:18

Oldu 1-2 yıl çalışıp muaf olma derdinde uyanık

hasan1296
Aday Memur
17 Haziran 2024 18:21

işte emniyette biz bunlarla mücadele veriyoruz sürekli çalış ne gördün sen ben bilmem kaç sene 12/12 çalıştım yok kaçgün eve gitmedim yok siz bunu görmediniz daha durun bakalım bitmiyorlarda emekli oluyorlar sonra türüyorlar nasıl oluyorsa Twitter atmazlar hak arasan hiç birşey değişmez derler müdür amire derdini anlatmaz yok ne değişecek anlatınca derler valla bu zihniyetten gına geldi ha birde beğenmiyorsan çalışmacı tayfa var onlara zaten diyecek bir şey bulamıyorum
sımseeekk, 1 ay önce

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
17 Haziran 2024 18:54

Allahını seversen sen neler yaptın bi anlat hele
hasan1296, 1 ay önce
işte emniyette biz bunlarla mücadele veriyoruz sürekli çalış ne gördün sen ben bilmem kaç sene 12/12 çalıştım yok kaçgün eve gitmedim yok siz bunu görmediniz daha durun bakalım bitmiyorlarda emekli oluyorlar sonra türüyorlar nasıl oluyorsa Twitter atmazlar hak arasan hiç birşey değişmez derler müdür amire derdini anlatmaz yok ne değişecek anlatınca derler valla bu zihniyetten gına geldi ha birde beğenmiyorsan çalışmacı tayfa var onlara zaten diyecek bir şey bulamıyorum

hasan1296
Aday Memur
17 Haziran 2024 20:02

not al kardeş anlatıyorum yazıyor musun
siyahbeyaz88, 1 ay önce
Allahını seversen sen neler yaptın bi anlat hele

lamartina
Aday Memur
17 Haziran 2024 20:03

yazıyorum dinozor dayı anlat bakam
hasan1296, 1 ay önce
not al kardeş anlatıyorum yazıyor musun

Mustafapc
Memur
17 Haziran 2024 20:44

Kardeşim bu meslekten kaçış şansı olmayanlar laf atmaya başlamış. Bana kalsa 5 yıl Polislik yapanların dahi muaf olması da maalesef fiili hizmet istiyor. Kendi meslektaşına iyi niyet dilekleri iletmek yerine daha ne yaptın ki(Ben mesleği bırakacak yürek yok sende de olmasın) gibi eski kafayla cevap veren kafayla uğraşıp moralini bozma.

lamartina
Aday Memur
17 Haziran 2024 21:01

eyvallah şef iste beklediği bu herkes muhalefet
Mustafapc, 1 ay önce

Kardeşim bu meslekten kaçış şansı olmayanlar laf atmaya başlamış. Bana kalsa 5 yıl Polislik yapanların dahi muaf olması da maalesef fiili hizmet istiyor. Kendi meslektaşına iyi niyet dilekleri iletmek yerine daha ne yaptın ki(Ben mesleği bırakacak yürek yok sende de olmasın) gibi eski kafayla cevap veren kafayla uğraşıp moralini bozma.

mutsuz17
Daire Başkanı
17 Haziran 2024 22:40

Kıymetli meslektaşım durumu çok iyi özetlemişsiniz . Bu başlık başka forumda açılsa herkes arkadaşına destek verir polisler için askerliğin anlamsız olduğunu savunur . Kimse askerlikten muaf olmak için polis okuluna gitmez. Meslekte 10 yılım çoktan doldu ama polis okulunu bitiren meslektaşlarımın askerlikten muaf olmaları gerektiğini düşünüyorum ( aksini düşünseydim bile meslektaşıma destek olurdum hak arama konusu olduğu için ) .Başında zebani olmayan kuyudan çıkmaya çalışanları içeriden engellemeye çalışanlara da söyleyecek çok söz var ama anlama kapasiteleri olmadığı için boşuna vakit harcamak istemiyorum .

hasan1296, 1 ay önce

mutsuz17
Daire Başkanı
17 Haziran 2024 22:52

Başlığı açan meslektaşıma da cevap olarak , maalesef önceki çalışmanız bu duruma etki etmiyor diye biliyorum , benim de meslekten önce 1 sene memuriyet vardı ama askerlik kalkması devrelerim ile aynı zamanda oldu ..

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi