Editörler : swat3410

Klav.ye
Memur
28 Haziran 2024 16:35

bu maaş işleri ilçelerden alınıp il merkezine verildiğinden beri bizim il merkezi istanbuldan bile sonra yapıyar işleri. geçen bayramda da öyle oldu. 20 nüfuslu şehirde en geç biz aldık. bu seferde hala yapmadılar. maliye denmi kaynaklı bizim emniyetten mi bilmiyorum ama yine en son yatacak galiba.. bu işleri ilçe mutemetleri yaparken 2 günde yapıp maliyeye veriyorlardı..

28 Haziran 2024 16:51

Kardeşim ben de antepdeyim hala yatmadı trafik mi senin şube

Kartal Benek, 3 hafta önce

Gazjantep yattı. 14.925 TL

Efe0099
Aday Memur
28 Haziran 2024 18:27

Lafa bak sen devriye ekiplerde her gün türlü insanla uğraşıyorum bende mahkeme üstüne mahkeme bi de haklı olduğun konuda fırça yiyorsun. Hiç gözümde yoktu ama trafik mantıklı geliyor artık mukavemet oldu mu ekip gelsin diyip yine biz gidiyoruz trafikçi meslektaşıma. Yeri geliyor gece bir dakika anons susmuyor Hayatta gocunmam gitmeye meslektaşıma aldığın paran da bereketli olsun yanlış konuşma kardeş kıyas yaptığın meslektaşın olmasın hadi eyvallah

EGMpersoneli, 4 hafta önce
Bırakta trafikçi ile diğerleri arasında fark olsun kardeş. Benim saatlerce asfaltta ter götmden akarken yanımdaki asayişçiler arabada oturup klima açıp oturuyorlar. ben uygulama harici sürekli dışarda iken sıcakta soğukta onlar ihbar olursa çıkıyor olmazsa oturuyorlar veya araba ile devriye atıyorlar. biz hep yayan oluyoruz dışarda soğukta da sıcakta da.

save001
Daire Başkanı
28 Haziran 2024 19:02

arkadaşlar burda karakola asayişe de yatırmışlar bayram taltifi. bu herkese mi yatırdılar sayılı kişiye mi belli mi?

SüVari24
Aday Memur
28 Haziran 2024 20:37

trafikciyim ama bu para herkese verilmicekse kimseye vermesinler abi niye 3-5 bin para için bizi birbirimize kızdırıp küstürüyorlar emniyet teşkilatı neden personeli arasında ayrım yapıyor.

Kadersiz34
Aday Memur
28 Haziran 2024 22:43

Bizim bürocu sadece trafikçilere ve uygulama noktalarında görevli memurlara diyor.Gönül isterdiki ayrım yapılmadan herkese yatsın.Ama malesef

save001, 3 hafta önce
arkadaşlar burda karakola asayişe de yatırmışlar bayram taltifi. bu herkese mi yatırdılar sayılı kişiye mi belli mi?

Yatabare
Aday Memur
29 Haziran 2024 06:33

Kilis gece yattı 9924 lira hayırlı olsun

selo_01
Aday Memur
29 Haziran 2024 11:59

Adana 9924 TL yattı. Hayırlı olsun.

eagle4066
Aday Memur
30 Haziran 2024 11:10

yol uygulamasinda bayramda birlikte gorev yaptigim arkadaslara yatti bana yatmadi konunun takipcisi olacam sıkıntı nerden kaynaklaniyor

Kargamen07
Aday Memur
30 Haziran 2024 11:23

Trafik şube dışındaki personel 9 gün yat tatilinde olduğu için ödüllendirme ye dahil edilmemiş miş demek ki

eagle4066
Aday Memur
30 Haziran 2024 12:09

bayramda ayni uygulama noktasinda ayni mesai saatleri içerisinde birlikte 9 gun calistigim karakol,koruma buro personeline yatti miktar az olsa umursamam ama 9900 az para degil
Kargamen07, 3 hafta önce

Trafik şube dışındaki personel 9 gün yat tatilinde olduğu için ödüllendirme ye dahil edilmemiş miş demek ki

Demir355
Memur
30 Haziran 2024 14:36

sen polis falan değilsin. bürocular bile bayramda aralıklı şekilde 1+1 2-3 günde olsa çalışır. tam bayramda tatil yapan ancak koruma veya benzeri şubede çaluşanlar olabilir oda koruduğu kişi il dışına çıktıysa. örneğin deniz kıyısında bir ilin 300 polis istenen tatil ilçesine 2-3 katı personel yazılmış hemde haziranın başından beri bayramda dahil sokakta güneşin alnında uygulama yapan çalışanların hiçbirine taltif yazmamış
Kargamen07, 3 hafta önce

Pinkmannnn
Aday Memur
30 Haziran 2024 19:48

bayramın 1. günü çalışmama rağmen üstelik trafik kurslu personel de olmama rağmen bana yatırılmayip bayram boyunca hiç çalışmamış yanınızdaki kişiye yatırılması insanın zoruna gidiyor (not bahsedilen kişi bir komser yalakasıdır) hakkımızı helal etmiyoruz ama umurlarında olduğunu düşünmüyorum.

Memurbely9900
Aday Memur
30 Haziran 2024 20:01

Ya herkese olmalı ya hiç kimseye

Efendy022
Aday Memur
01 Temmuz 2024 12:24

Var mı yatan yer

01 Temmuz 2024 12:25

bu tipte adamlar varken bizim düşmana ihtiyacımız yok ki. bize az bile yapıyorlar. laflara bak kafayı yersin.
policeman04, 1 ay önce
inşallah olmaz bayram boyunca bir gün çalış o da arabanın içinde akşama kadar otur 8 gün yat sonra da para bekle. inşallah takviye gelen kimseye yatırmazlar.

ay426
Aday Memur
01 Temmuz 2024 16:58

Manisa yattı 9924 lia..

Polise kimsenin birşey vetmemesi çok normal, çünkü kötüyü savunan çok....12/36 ya bı yer bir birim doner derler ki onlar öyle çalışmasın, bı birime ödül olur ne yaptilarda aldılar...biz de istiyoruz yok, vereecek olandan istemek yok verilene beddua çok... Iyi olana bı yerden kapı açıldıysa devamı için ugrasmali....inşallah yalakalar ve hasetler yok olur , sonuna kadar hak ettigimiz iyi ve guzel daha fazlası polisi bulur

85200258
Genel Müdür
02 Temmuz 2024 12:28

Adam ne demiş 8 gün yatıp 1 gün tedbirde görev alıp taltif alanlardan bahsetmiş. Grupta olup bayram günü çalışan dememiş. Vallahi yerden göğe kadar da haklı. Memurlar.net geçmiş başlıklarına bak taltif konusunda tek görecegin ortak özellik adaletsizlik olması. Eee bunu adaletli olarak yapamiyorsan hiç yapma. Teşkilatı en azından ikiye bölme. Bayramda çalışan trafikci alacak, emniyet tedbiri de 1 gün çalışan burocu alacak ,bayramda normal gece gündüz çalışan devriyeci , karakolcu , hassasci alamayacak adalet mi bu?

sinanpolat22, 3 hafta önce
bu tipte adamlar varken bizim düşmana ihtiyacımız yok ki. bize az bile yapıyorlar. laflara bak kafayı yersin.
Toplam 218 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi