Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kagiş
Müsteşar
19 Haziran 2024 22:11

Vallaha şimdi kimsenin kimseyi takdir ettiği falan yok hocam! Esas yapmacık olan ne biliyor musunuz : "Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş, teşekkür ederiz!" minvalinden cümleler kurarak personeli tebrik etmek oluyor! Samimiyetten uzak, kuru kuru teşekkür edip bazen de hiç sallamayıp hâl hatır dahi sormayan idareciler dolu okullarda!

Bir yerlere yaranmaya çalışmak , şirin gözükmek, puan toplamak gibi argümanlar çok revaçta iken sizi kim takdir edecek Allah aşkına! Boşversenize!)))

Unutmayın ortada bir başarı varsa o başarıya sahiplenen idarecilerdir, eğer bir başarısızlık varsa o da öğretmenindir! Bu genellikle böyledir!

Memleketinogretmeni, 1 ay önce

Çok yapmacık.İnsanın içinde yoksa yaptığı işleri gidip anlatamaz.Ne idareciler var sen anlatmadan yaptığını gören taktir eden.İltifat konusuna gelince o da içinden geliyorsa basbasayken yapılması daha yerinde olur diye söyledim başkalarının yanında yapılması nahoş oluyor.

19 Haziran 2024 22:50

bence çok değerli bi tavsiye bunu ciddiye alıcam, teşekkür ederim hocam.. Güler yüzden hep zarar gördüm, son bir yıldır suratsızım ve daha mutluyum böylelikle :) yeni dönemde yeni görev yerimde bu yazdıklarınıza arada bakıcam ss aldım :)
Kagiş, 1 ay önce

Kesinlikle! Oyuna böyle başlayın ve takımdaki diğer uyuncuları tanımaya çalışın. Birkaç ay renk vermeyin ki dikkat çekmeyesiniz! Her zaman güler yüzlü ve hoş görülü olursanız bütün işleri size kilitlemeye çalışırlar ve akıllarına ilk siz gelirsiniz!

Ne kızı verin ne de dünürü küstürün şiarından hareketle hamlelerinizi yapın.

10 yıl dershane bir 11 yıl da meb'te çalışmış bir uzman öğretmen olarak bunları paylaşıyorum sizinle!

Canınızı sıkan bir durum olduğunda suratınızı asın ve biraz atar yapın. Uyanık olun ve konudan haberim var, takip ediyorum izlenimi verin!

Yaptığınız işleri/çalışmaları aklınızın bir kenarına yazın ve arada bir anlatın!

Zekanızı ortaya koyacak birkaç söz, alıntı cümleyi de araya sıkıştırmayı unutmayın!

samm84
Şube Müdürü
20 Haziran 2024 00:38

Okul müdürümüz erkek, etliye sütlüye karışmaz, herkes işini eksiksiz yapmaya çalışır. Müdür yardimcilarimizdan biri kadın biri erkek. Okulun tüm disiplinini kadın mudur yardımcısı sağlar, öğrenciler ondan çekinir, okul düzeni ona ait. Biz hiçbir sıkıntı yaşamadık.

edebiyatci22
Başbakan Müsteşarı
20 Haziran 2024 00:40

Arkadaşlar kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız başkalarına da öyle davranırsanız emin olun herkesle gül gibi gecinirsiniz etrafınızi da gulistana çevirisiniz. Şu da var ki kadinlar hemcinslerini daha çok yoruyor. Kıskançlık, trip, kapris vs

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi