Editörler : "eskiyara"Pangaea
19 Haziran 2024 11:03

Milli Eğitim'e eğitimci bir bakan fonlayabilir misiniz ?

Milli Eğitim'e eğitimci bir bakan fonlayabilir misiniz ?

Eğitim camiası artık çok gergin ve mutsuz

bulaşşıkk
Memur
19 Haziran 2024 12:09

Foncu tekin İSTİFAAA

blackdesert
Memur
19 Haziran 2024 17:46

Ziya selçuk çok iyiydi kıymetini bilemedik kral adamdı eğitimciydi.

miralay2007
Aday Memur
19 Haziran 2024 17:57

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Öğretmene çalışan kral adamdı eğitimciydi, öğrenciye ve devletin geleceğine çalışan foncu öyle mi? Milli eğitim öğrenciler için vardır. Öğrenci yoksa öğretmen yoktur. Öğretmenler odasında zamları, ek ders ücretlerini, borsa, özel ders ücretlerini konuşan öğretmen istemiyoruz.

Millennium
Şube Müdürü
19 Haziran 2024 18:07

Maaşımı 100 bin yapın söz veriyorum maddiyattan bahsetmeyeceğim.

miralay2007, 1 ay önce
Öğretmene çalışan kral adamdı eğitimciydi, öğrenciye ve devletin geleceğine çalışan foncu öyle mi? Milli eğitim öğrenciler için vardır. Öğrenci yoksa öğretmen yoktur. Öğretmenler odasında zamları, ek ders ücretlerini, borsa, özel ders ücretlerini konuşan öğretmen istemiyoruz.

ziya64
Şube Müdürü
19 Haziran 2024 18:22

Öğretmenlerin, zam, ekders ve borsa konuşmaları genele yayılmış bir durum değil mi? Eğer genele yayılmışsa burada sistemsel bir sorun vardır demekki. Bir düşün neden acaba sürekli bu konular konuşuluyor.. Gerçi düşünebilsen, bunları yazmazdın zaten...
miralay2007, 1 ay önce

blackdesert
Memur
19 Haziran 2024 18:22

benim için 100bine gerek yok. baş öğretmen tazminatını tüm öğretmenlere versinler bir de lojmanım olsun tamam bitti. şuan kiralar çok uçuk olduğu için zorluk yaşıyorum.

Millennium, 1 ay önce

Maaşımı 100 bin yapın söz veriyorum maddiyattan bahsetmeyeceğim.

erdembay1
Aday Memur
19 Haziran 2024 19:15

Sayın Mahmut ÖZER'den başkasından hayır çıkmaz.

Memleketinogretmeni
Şube Müdürü
19 Haziran 2024 19:16

Bir bakan kendine bağlı çalışan bunca insanı bir lafıyla kendinden soğutamaz.Diğer kusurlarını da görmemiş olmalısınız iyice araştırın ama tarafsız.

miralay2007, 1 ay önce

Entellektüelizm
Şube Müdürü
20 Haziran 2024 03:47

öğretmen olmayan okula mı öğrenci gitmez, öğrenci olmayan okula mı öğretmen gitmez. öğretmen de insan istediği işle uğraşız. 10 dk lık tenefüsünde ister atomu parçalar ister at yarışı kuponu yapar, sana batan ne?
miralay2007, 1 ay önce

freef
Şube Müdürü
21 Haziran 2024 12:00

Öğretmen odasında ne konşulsun peki. Yemek listesi gibi bir şey yapsınlar o zaman.

1. Teneffüs: Uzay ve insan

2 Teneffüs: Bulim tarihi

miralay2007, 1 ay önce

kimininduası
Aday Memur
21 Haziran 2024 15:36

bir anda 7500 okul oncesi atayip aof mezunlarini hic puana memur yapmasi cok yanlisti ancak sistemi guzel isletiyordu, ogretmen dusmani degildi

erdembay1, 1 ay önce

Sayın Mahmut ÖZER'den başkasından hayır çıkmaz.

yrhsnn
Aday Memur
24 Haziran 2024 01:10

Neden? Borsa yasal değil mi? Neye dayanarak borsayı yasaklı listeye aldınız? Öğretmenler ücretsiz çalışsın mı? Bakan beyin dediği gibi önce toplum kendine baksın sonra eğitimi ve eğitimcileri sorgulasın.
miralay2007, 1 ay önce
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi