Editörler : "eskiyara"Pangaea
07 Temmuz 2024 18:30

Tayin İçin İl ya da İlçe Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar. Yıllardır memlekette (Mardin) görev yapıyorum. Sıkıldım. Değişiklik istiyorum. Gitmek istediğim yer serin, sulak kavgasız gürültüsüz bir yer olsun. Buralar sıcak. Mümkünse su kenarı ve serin bir yer arıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim. Şimdiden teşekkürler

asrınmücahidesi
Genel Müdür
07 Temmuz 2024 22:06

Çok şey istiyorsun yeryüzünde cennet yoktur. Dört dörtlük yer bulamazsın illa eksikleri olur. Ama değişiklik iyidir kesinlikle yapmalısın yer olarak da Bursa olabilir mesela

08 Temmuz 2024 00:08

Yazın serin kışın soğuk kar olsun maddi anlamda uygun olsun dersen. Memleketime Manisa demirciye gidebilirsin hocam.

Kagiş
Müsteşar
08 Temmuz 2024 01:24

Edirne - Enez , Çanakkale - Gökçeada , Balıkesir- Burhaniye. Deniz olmazsa Artvin-Ardanuç

bahçesaray
Memur
08 Temmuz 2024 10:35

Eğirdir Yenişarbademli

Memleketinogretmeni
Şube Müdürü
08 Temmuz 2024 11:38

Sinop, Cide, Eğirdir, Marmara

12den
Aday Memur
08 Temmuz 2024 11:53

yaz sıcaklıklığı dışında Adıyaman Kahta tavsiye ederim. kışın ise iklimi ılıman geçer.gelen memurlar kolay kolay gitmek istemezler.halkı herkese karşı sevecendir.ilk atamam kahta. 34 yıldır burdayım.

acıölçer
Aday Memur
08 Temmuz 2024 12:41

Manisa/Akhisar'a, Kayseri/Talas'a ve Artvin/Hopa'ya atanmış arkadaşlarım var. Hepsi de bulundukları yerlerden çok memnunlar. Sessiz, sakin ve huzurlu yerler.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi