Editörler : "eskiyara"Pangaea
08 Temmuz 2024 11:44

Banka Promosyonu

Ben bu il dışı tayin ile başka okula tayin oldum. Tayin oldugum okul farkli bir bankadan maaslari veriyor. Bende bu bankadan hesap actirdim. Promosyon alabilirmiyim? Promosyon talep etmek icin ne yapmaliyim?

bundansora
Aday Memur
08 Temmuz 2024 12:42

Güzel sorular

bahçesaray
Memur
08 Temmuz 2024 13:02

promosyon sözleşmesine bağlı

Dalaras
Şube Müdürü
08 Temmuz 2024 18:31

Bankanın vermesi gerekmiyor mu?

xemal
Aday Memur
08 Temmuz 2024 19:10

Alırsınız hocam. Değişik uygulamalar olmakla beraber farklı banka olduğu için yeni okulunuzda göreve başlayınca dilekçe verirsiniz. Banka uygun zamanda öder. Ya da okulunuz bekleyin der. Bankanın ödeme zamanı vardır. O zaman dilekçe verirsiniz. Bu yıl tayin olduğum okul kasımda ödeme yapılacağını o zamana yakın dilkeçe vermemi söyledi. Yeni okulunuza sorarsınız dilekçe zamanını söylerler.

bahçesaray
Memur
08 Temmuz 2024 20:59

devlet bankalarında havuz var,kontrol ediliyor geldiğiniz ve gittiğiniz yerde aynı banka ise yine zorluyorlar mem in yaptığı protokol maddeleri önemli
Dalaras, 2 hafta önce

Bankanın vermesi gerekmiyor mu?

Dalaras
Şube Müdürü
08 Temmuz 2024 23:01

Farklı bankalar hocam. Burada benim yapmam gereken nedir? Banka ile mi yoksa okul idaresi ile mi iletisime gecmeliyim?

bahçesaray, 2 hafta önce
devlet bankalarında havuz var,kontrol ediliyor geldiğiniz ve gittiğiniz yerde aynı banka ise yine zorluyorlar mem in yaptığı protokol maddeleri önemli

bahçesaray
Memur
09 Temmuz 2024 00:15

okula dilekçe
Dalaras, 2 hafta önce

Farklı bankalar hocam. Burada benim yapmam gereken nedir? Banka ile mi yoksa okul idaresi ile mi iletisime gecmeliyim?

YUSUF YILDIRIM
Müsteşar
09 Temmuz 2024 00:51

Biz İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak tüm şartname ve protokollerimize yeni gelen personelin varsa önceki işyerinden aldığı promosyon mahsuplaşıldıktan sonra kalan tutarın ödenmesi şartını koyuyoruz. Yeni gelen personellerle ilgili de onlar talep etmeden, hatta haberleri bile olmadan bankaya yazı yazıp ödeme yapmalarını istiyoruz.

Siz de öncelikle kurumunuzla görüşün ve protokolde bu yönde hüküm var mı öğrenin. Eğer varsa talep edin, yoksa dava açma hakkınız saklıdır. Protokolde düzenleme yoksa talep ederseniz kurum vermek zorunda kalır. Buna yönelik mahkeme kararlarını bulabilirsiniz.

Sakaryalı540
Aday Memur
09 Temmuz 2024 20:35

Alsan da harcama müslüman insan için haram bir para dediğim gibi müslüman için geçerli bu sözüm

Papaga
Aday Memur
09 Temmuz 2024 21:00

Hocam yeni okulunuzun idaresi promosyon için sizden dilekçe isteyecek. Promosyonun ne gibi şartlarla verileceğini atandığınız yerin milli eğitim müdürlüğüne sormanız lazım veya bankayla yaptıkları sözleşmenin bir nüshası milli eğitim müdürlüğünün sitesinde olur orda daha detaylı bir cevap bulursunuz.

17 Temmuz 2024 14:49

hocam sizin yapacağınız hic bise yok muhasebe servisi size hissettirmeden promosyonunuzu haleder bir bakmıssınız hesabınıza para gelmis alla alla bu ne parası dersiniz hesap hareketlernie bakarsnıız görürsünüz kasmayın o kadar o sizin isiniz değil muhasebenin işi

17 Temmuz 2024 14:51

o zaman maasta alma maasın 1 hafta önce yatıyor banka onu isletiyor sana promosyon yatarsa bana gönder ben zevkle yerim o parayı

Sakaryalı540, 2 hafta önce

Alsan da harcama müslüman insan için haram bir para dediğim gibi müslüman için geçerli bu sözüm

17 Temmuz 2024 14:54

ne dilekcesi hocam ne sacmalıyorsunuz dilekce ile promosyon ödendiğini de senden duyuyorum hic bise yapmasına gerek yok promosyon alır ben tayin olduğum yerde yeni bankam eski bankamla aynı olmasına ve eski bankamda promosyon almama rağmen promosyon aldım muhasebe senin ruhun duymadan halediyor

Papaga, 2 hafta önce

Hocam yeni okulunuzun idaresi promosyon için sizden dilekçe isteyecek. Promosyonun ne gibi şartlarla verileceğini atandığınız yerin milli eğitim müdürlüğüne sormanız lazım veya bankayla yaptıkları sözleşmenin bir nüshası milli eğitim müdürlüğünün sitesinde olur orda daha detaylı bir cevap bulursunuz.

17 Temmuz 2024 14:57

ben sordum. yeni okulumda ilk maaşımı aldıktan sonra dilekçe vercem bankadaki memur öyle dedi. doğrudur yanlıştır bilemiyorum tabii

Dalaras
Şube Müdürü
17 Temmuz 2024 17:11

Nereye verecegim dilekceyi hocam?

aa.gülçiçek1100, 1 hafta önce
ben sordum. yeni okulumda ilk maaşımı aldıktan sonra dilekçe vercem bankadaki memur öyle dedi. doğrudur yanlıştır bilemiyorum tabii
17 Temmuz 2024 19:24

ilk maaşı aldıktan sonra bankaya. memur öyle dedi. ağustos maaşını alınca vercem dilekçeyi hemen
Dalaras, 1 hafta önce

Nereye verecegim dilekceyi hocam?

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi