Editörler : supporters.

hüsna84
Daire Başkanı
24 Ağustos 2009 23:59

arkadaşlar ben geçen yıl kazandım biliyosunuzu eğitim yönetimi ve denetimi bölümü 2,5 yıl 1 dönem bilimsel hazırlık 2 dönem ders süresi 1 yılda tez yardımcı oalbileceğim şeyler varsa buyrun sorun elimden geldiğince sorularınıza cevap vermeye çalışırım

elmayran
Aday Memur
25 Ağustos 2009 00:04

bilimsel hzarlık nasıl oluyo hocam acaba

elmayran
Aday Memur
25 Ağustos 2009 00:06

bşy dha sorcam bu alanla ilgili 3isim flan soruluyomşş.ben pek blgi sahibide deilim alanla ilgili yardmcı olablrmisniz hüsna hocam

hüsna84
Daire Başkanı
25 Ağustos 2009 00:08

hocam eskiden bu bölümün lisans programı varmış ama kalkmış bilimsel hazırlıkta o lisans bölümündeki bazı dersleri alıyoruz bunlar zorunlu dersler kalırsanız bi sonraki yıl tekrar alıyosunuz tekrar kalırsanız okula veda ediyosunuz yani bir dersten sadece bir kere kalma hakkınız var bizim en zorlandığımız dönemdi

elmayran
Aday Memur
25 Ağustos 2009 00:12

anladım hocam saolun.ales puanım 75 yüzdelik hesaplada ortalamam 76 acaba şansım vrmıdır ne dersnzz.

hüsna84
Daire Başkanı
25 Ağustos 2009 00:14

ben çanakkalede yl yapıyorum 3 isim sordukları doğrudur banada sordular ben hiç bir soruyu cevaplayamadım ama size uardımcı olayım ziya bursalıoğlu mustafa aydın cavit binbaşıoğlu bi tane daha vardı sürekli kitabını aldığımızı ama unuttum hatırlayınca yazarım

hüsna84
Daire Başkanı
25 Ağustos 2009 00:18

benima alesimde 76 ydı ama üni ortalamam baya yüksekti ama önemli olan sizin orada kendinizi ifade edebilmeniz puanlar önemli şüphesiz ama yeterli olsaydı mülakat yapılmazdı

elmayran
Aday Memur
25 Ağustos 2009 00:25

çok saolun hocam çok teşekkür edrim.

özbaycan
Aday Memur
10 Eylül 2009 05:46

arkadaşlar ben alesten 59 almıştım 2007 de ve eğitimi yönetimi ve denetimi alanında yapmak istiyorum y.lisansı. fakat birşeyi merak ediyorum bu alanda tezli mi oluyor y.lisans tezsiz mi oluyor? okul öncesi öğretmeni olarak müfettiş olmak istiyorum çünkü bu alanda yeterince benim alanımdan müfettiş yok ve 5 yıllık öğretmenim şimdilik... bir de hangi ünilerin bu alanda öğrenci aldığını yazarsanız sevinirim saygılarımla...

hüsna84
Daire Başkanı
10 Eylül 2009 22:21

hocam eğitim yönetimi ve denetiminin tezliside var tezsizide tezli 2.5 yıl tezsiz 1.5 yıl

Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi