DUYURU
1- Başkanlığımızca " Gelir İdaresi Başkanlığı Gelir Uzmanlığı Görev, Çalışma ve Atama Yönetmeliği " uyarınca 16 Haziran 2007 tarihinde yapılan Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Yazılı Sınavında başarılı olan adayların ad ve soyadları alfabetik sıraya göre aşağıda gösterilmiştir.
SIRA NO ADI SOYADI ADAY NO
1 ABDULLAH YAĞLI 610
2 ABİDİN TAŞDEMİR 291
3 AHMED EKİNCİ 1182
4 AHMET BAŞBAYDAR 59
5 AHMET ERKAN 1307
6 AHMET ERMENEK 166
7 AHMET UZELLİ 1026
8 ALİ MAHMUT 516
9 ALİ EVREN DOĞANALP 424
10 ALİ KEMAL TERZİ 917
11 ALPER İBRAHİM GÜRER 187
12 ARMAĞAN SÜTLÜOĞLU 674
13 ATİLLA ÖZKAN 1214
14 AYŞE ÜZÜMCÜ 606
15 AYŞEGÜL OVALI 580
16 AZİZ AZMAN 1223
17 BAŞAK DAŞTAN 43
18 BEKİR ÇETİNKAYA 439
19 BEKİR PARILDAR 131
20 BERRİN HAKVERDİ 498
21 BİLAL ÖZCAN 355
22 BİLGE KAAN OKTAY 426
23 BİROL YILMAZ 164
24 BURÇİN ERASLAN 1154
25 BÜLENT YILDIZ 311
26 CANER GÖKBULUT 545
27 CANER NALCI 890
28 CELALETTİN HAMAYKAYA 933
29 CEM SUSULU 703
30 CUMA ERSİN DİREK 134
31 ÇİĞDEM BENGOĞULLARI 1291
32 ÇİĞDEM ÖRS 65
33 ÇİĞDEM YILAN 454
34 DAVUT YURT 108
35 DERYAMİ ALTIN 760
36 DUYGU ÇEKİRDEKOĞLU 369
37 DUYGU YILDIRIM 94
38 DÜNDAR PEKACAR 784
39 EBUBEKİR ÇAKAR 536
40 ELİF AÇIL 350
41 EMİN HAMURCU 1196
42 EMİN CAN YALMANOĞLU 1055
43 EMRAH UZUN 681
44 EMRE EMİRAL 581
45 ENES ÖZKAN 1057
46 ENGİN ERDİRİK 871
47 ERDAL SÖNMEZ 511
48 ERDEM KILIÇ 954
49 ERKAN YILMAZ 649
50 FATİH COMART 21
51 FATİH DÜLGEROĞLU 102
52 FATİH KAYA 888
53 FATİH PEKŞEN 381
54 FAZIL UÇAR 363
55 GÖKHAN İSKEÇELİ 1174
56 GÖKHAN KAR KAYA 135
57 GÖRKEM YILDIRIM 968
58 GÜLAY AYDIN 420
59 GÜLCAN COŞKUN 1018
60 GÜLİZ ÖZCAN 752
61 GÜLİZ SAĞLAM 345
62 GÜLİZAR AKAY 336
63 GÜRDAL MATİLOĞLU 76
64 HACI ARSLAN UZAN 639
65 HALE POLAT 447
66 HALİL AKTEPE 428
67 HALİL ŞİMŞEK 422
68 HALİL İBRAHİM ÇOBAN 362
69 HARUN ERCAN 1128
70 HASAN ATAY 965
71 HASAN BEYDİLİ 376
72 HATİCE DÖNER AŞ 902
73 HAYRİ BOZKURT 882
74 HÜSEYİN UKUŞLU 629
75 İBRAHİM ALTUNYURT 122
76 İDRİS ARSLAN 48
77 İLYAS SIR 347
78 İSA KARAASLAN 698
79 KAMİL ÖZDEMİR 114
80 KAZIM AVCAR 980
81 KENAN AKTAŞ 411
82 KENAN TATAR 893
83 KEREM GİRİŞKEN 326
84 KERİM POLAT 1150
85 KÜRŞAD ATAK 198
86 MAHBUP AYDIN 1126
87 MAHİR ERALP ÖZEN 132
88 MAHMUT EREN ÜNAL 1267
89 MEHMET ÇİÇEK 1110
90 MEHMET MISIRCI 823
91 MEHMET POLAT 1052
92 MEHMET AKİF TEKEREK 307
93 MEHMET ALİ ATAŞ 679
94 MEHMET ALİ KIZKIN 1047
95 MEHMET UMUD CEMİLOĞLU 432
96 MERAL AĞCAOĞLU 250
97 MESUT TÜYLÜ 821
98 MEVLÜT ALKAN 1201
99 MİRAÇ HALİL BİLGİN 710
100 MUHAMMED KUTLUER KARAGÖZOĞLU 713
101 MUHAMMET ALİ ÖZTÜRK 375
102 MURAT ESKİN 199
103 MURAT ÖZKAYA 762
104 MUSTAFA AKMAN 1259
105 MUSTAFA YILMAZ 1207
106 MUTLAY ÇELİK 20
107 MUZAFFER BADEM 416
108 MÜKRAMİN TAVLAN 993
109 NEVZAT SOYLU 54
110 NİLGÜN SAYAR 425
111 NUR SEVİNÇ ÖZBEK 960
112 NURDAN KISAOĞLU 522
113 NURİ AYDOĞDU 228
114 OKAN SÜLER 996
115 OKTAY KAAN 1251
116 ONUR BAKAR 799
117 OSMAN YILMAZ 320
118 OYA EYLEM KANDEMİR 546
119 OZAN SARIYILDIZ 385
120 ÖZDEN SAPANOĞLU 329
121 ÖZGE TUĞBA BAKLACIOĞLU 274
122 ÖZGÜR DURGUT 726
123 ÖZLEM BOZYİĞİT 1203
124 ÖZLEM ÇAĞLUOĞLU 496
125 PINAR VELDET 406
126 PINAR EMİNE TARBAK 718
127 RECEP ŞİMŞEK 998
128 RECEP YÜCEDOĞRU 372
129 RESUL ÖZMEN 244
130 RIZA ELMAS 1165
131 SALİH BAYAR 51
132 SECAHATTİN VURAL 115
133 SEÇİL KOÇ 1281
134 SEDAT SADETTİN GÜNDÜZ 322
135 SELİM KAYA 474
136 SELMA YAŞAR 1009
137 SEMA ÇİVİOĞLU 787
138 SEMRA GÜLMÜŞ 572
139 SERAP YILDIRIM 104
140 SERDAR YAŞAR 661
141 SULTAN ALPTEKİN 938
142 ŞAHABETTİN YASİN ÖZKAN 992
143 ŞAKİR VEZİROĞLU 437
144 ŞERİFE ÖZLEM YILDIZ 156
145 TAHİR SALİHOĞLU 794
146 TEMEL AYCA 923
147 TUNAHAN ÇİL 1234
148 TUNCAY KAKIZ 37
149 TURHAN BARIŞ 640
150 TÜBA DİLİÇIKIK 707
151 UFUK AKIL 302
152 UFUK UZUNOĞLU 569
153 UTKAN ALTEKİN 1235
154 VEYSEL YILDIZ 290
155 VEYSEL KORAL ÇAYCI 392
156 YASEMİN BAŞARIR 764
157 YASİN KURT 740
158 YAVUZ KOTAN 1229
159 YAVUZ AZAR 280
160 YILDIZ YAZICI 531
161 YUNUS YAMA N 182
162 ZEHRA ALTUNTOP 1050
163 ZUHAL ÇELEBİ 1086
2-Sınavda başarılı olan adayların sözlü sınav tarihleri ve yeri aşağıda belirtilmiştir.
SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ SIRA NO
3 Temmuz 2007 1-55
4 Temmuz 2007 56-110
5 Temmuz 2007 111-163
DUYURU
1- Başkanlığımızca " Gelir İdaresi Başkanlığı Gelir Uzmanlığı Görev, Çalışma ve Atama Yönetmeliği " uyarınca 16 Haziran 2007 tarihinde yapılan Gelir Uzman Yardımcılığı Giriş Yazılı Sınavında başarılı olan adayların ad ve soyadları alfabetik sıraya göre aşağıda gösterilmiştir.
SIRA NO ADI SOYADI ADAY NO
1 ABDULLAH YAĞLI 610
2 ABİDİN TAŞDEMİR 291
3 AHMED EKİNCİ 1182
4 AHMET BAŞBAYDAR 59
5 AHMET ERKAN 1307
6 AHMET ERMENEK 166
7 AHMET UZELLİ 1026
8 ALİ MAHMUT 516
9 ALİ EVREN DOĞANALP 424
10 ALİ KEMAL TERZİ 917
11 ALPER İBRAHİM GÜRER 187
12 ARMAĞAN SÜTLÜOĞLU 674
13 ATİLLA ÖZKAN 1214
14 AYŞE ÜZÜMCÜ 606
15 AYŞEGÜL OVALI 580
16 AZİZ AZMAN 1223
17 BAŞAK DAŞTAN 43
18 BEKİR ÇETİNKAYA 439
19 BEKİR PARILDAR 131
20 BERRİN HAKVERDİ 498
21 BİLAL ÖZCAN 355
22 BİLGE KAAN OKTAY 426
23 BİROL YILMAZ 164
24 BURÇİN ERASLAN 1154
25 BÜLENT YILDIZ 311
26 CANER GÖKBULUT 545
27 CANER NALCI 890
28 CELALETTİN HAMAYKAYA 933
29 CEM SUSULU 703
30 CUMA ERSİN DİREK 134
31 ÇİĞDEM BENGOĞULLARI 1291
32 ÇİĞDEM ÖRS 65
33 ÇİĞDEM YILAN 454
34 DAVUT YURT 108
35 DERYAMİ ALTIN 760
36 DUYGU ÇEKİRDEKOĞLU 369
37 DUYGU YILDIRIM 94
38 DÜNDAR PEKACAR 784
39 EBUBEKİR ÇAKAR 536
40 ELİF AÇIL 350
41 EMİN HAMURCU 1196
42 EMİN CAN YALMANOĞLU 1055
43 EMRAH UZUN 681
44 EMRE EMİRAL 581
45 ENES ÖZKAN 1057
46 ENGİN ERDİRİK 871
47 ERDAL SÖNMEZ 511
48 ERDEM KILIÇ 954
49 ERKAN YILMAZ 649
50 FATİH COMART 21
51 FATİH DÜLGEROĞLU 102
52 FATİH KAYA 888
53 FATİH PEKŞEN 381
54 FAZIL UÇAR 363
55 GÖKHAN İSKEÇELİ 1174
56 GÖKHAN KAR KAYA 135
57 GÖRKEM YILDIRIM 968
58 GÜLAY AYDIN 420
59 GÜLCAN COŞKUN 1018
60 GÜLİZ ÖZCAN 752
61 GÜLİZ SAĞLAM 345
62 GÜLİZAR AKAY 336
63 GÜRDAL MATİLOĞLU 76
64 HACI ARSLAN UZAN 639
65 HALE POLAT 447
66 HALİL AKTEPE 428
67 HALİL ŞİMŞEK 422
68 HALİL İBRAHİM ÇOBAN 362
69 HARUN ERCAN 1128
70 HASAN ATAY 965
71 HASAN BEYDİLİ 376
72 HATİCE DÖNER AŞ 902
73 HAYRİ BOZKURT 882
74 HÜSEYİN UKUŞLU 629
75 İBRAHİM ALTUNYURT 122
76 İDRİS ARSLAN 48
77 İLYAS SIR 347
78 İSA KARAASLAN 698
79 KAMİL ÖZDEMİR 114
80 KAZIM AVCAR 980
81 KENAN AKTAŞ 411
82 KENAN TATAR 893
83 KEREM GİRİŞKEN 326
84 KERİM POLAT 1150
85 KÜRŞAD ATAK 198
86 MAHBUP AYDIN 1126
87 MAHİR ERALP ÖZEN 132
88 MAHMUT EREN ÜNAL 1267
89 MEHMET ÇİÇEK 1110
90 MEHMET MISIRCI 823
91 MEHMET POLAT 1052
92 MEHMET AKİF TEKEREK 307
93 MEHMET ALİ ATAŞ 679
94 MEHMET ALİ KIZKIN 1047
95 MEHMET UMUD CEMİLOĞLU 432
96 MERAL AĞCAOĞLU 250
97 MESUT TÜYLÜ 821
98 MEVLÜT ALKAN 1201
99 MİRAÇ HALİL BİLGİN 710
100 MUHAMMED KUTLUER KARAGÖZOĞLU 713
101 MUHAMMET ALİ ÖZTÜRK 375
102 MURAT ESKİN 199
103 MURAT ÖZKAYA 762
104 MUSTAFA AKMAN 1259
105 MUSTAFA YILMAZ 1207
106 MUTLAY ÇELİK 20
107 MUZAFFER BADEM 416
108 MÜKRAMİN TAVLAN 993
109 NEVZAT SOYLU 54
110 NİLGÜN SAYAR 425
111 NUR SEVİNÇ ÖZBEK 960
112 NURDAN KISAOĞLU 522
113 NURİ AYDOĞDU 228
114 OKAN SÜLER 996
115 OKTAY KAAN 1251
116 ONUR BAKAR 799
117 OSMAN YILMAZ 320
118 OYA EYLEM KANDEMİR 546
119 OZAN SARIYILDIZ 385
120 ÖZDEN SAPANOĞLU 329
121 ÖZGE TUĞBA BAKLACIOĞLU 274
122 ÖZGÜR DURGUT 726
123 ÖZLEM BOZYİĞİT 1203
124 ÖZLEM ÇAĞLUOĞLU 496
125 PINAR VELDET 406
126 PINAR EMİNE TARBAK 718
127 RECEP ŞİMŞEK 998
128 RECEP YÜCEDOĞRU 372
129 RESUL ÖZMEN 244
130 RIZA ELMAS 1165
131 SALİH BAYAR 51
132 SECAHATTİN VURAL 115
133 SEÇİL KOÇ 1281
134 SEDAT SADETTİN GÜNDÜZ 322
135 SELİM KAYA 474
136 SELMA YAŞAR 1009
137 SEMA ÇİVİOĞLU 787
138 SEMRA GÜLMÜŞ 572
139 SERAP YILDIRIM 104
140 SERDAR YAŞAR 661
141 SULTAN ALPTEKİN 938
142 ŞAHABETTİN YASİN ÖZKAN 992
143 ŞAKİR VEZİROĞLU 437
144 ŞERİFE ÖZLEM YILDIZ 156
145 TAHİR SALİHOĞLU 794
146 TEMEL AYCA 923
147 TUNAHAN ÇİL 1234
148 TUNCAY KAKIZ 37
149 TURHAN BARIŞ 640
150 TÜBA DİLİÇIKIK 707
151 UFUK AKIL 302
152 UFUK UZUNOĞLU 569
153 UTKAN ALTEKİN 1235
154 VEYSEL YILDIZ 290
155 VEYSEL KORAL ÇAYCI 392
156 YASEMİN BAŞARIR 764
157 YASİN KURT 740
158 YAVUZ KOTAN 1229
159 YAVUZ AZAR 280
160 YILDIZ YAZICI 531
161 YUNUS YAMA N 182
162 ZEHRA ALTUNTOP 1050
163 ZUHAL ÇELEBİ 1086
2-Sınavda başarılı olan adayların sözlü sınav tarihleri ve yeri aşağıda belirtilmiştir.
SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ SIRA NO
3 Temmuz 2007 1-55
4 Temmuz 2007 56-110
5 Temmuz 2007 111-163