Editörler : Pangaea
«189018911892189318941895189618971898189919001901»

Vethekns
Aday Memur
24 Şubat 2022 18:05

Sayın meslektaşlarım burayı güncel tutabiliriz burdaki bir çok kullanıcı ismi ziraatçilerin profilinden tanıdık geliyor yani güncel olarak takip ediyoruz gelişmeleri ziraatçilerin platformu artık kişisel sohbete dönmüş durumda. Duyduklarımızı burdan paylaşabiliriz

Nikotine
Memur
24 Şubat 2022 18:11

Tahmini ne zman atama gelir

betüldlklç
Aday Memur
24 Şubat 2022 18:22

mart ortası diyorlar ya nisana sarkmaz bence de artık eli kulagında ..evet ya burayı güncel tutalım biz orası karıstı

steroidshaundi
Kapalı
24 Şubat 2022 18:25

Dayım bakanlıkta çaycı alım 2023 seçiminden önce olur dedi.

betüldlklç
Aday Memur
24 Şubat 2022 18:37

Bizi de trollüyor arkadas ziraat grubu yetmemis belli ki ..neyse ki en gec mart ortası dediler az kaldı ..vethekns size mesaj attım özelden telegram icin

steroidshaundi, 2 yıl önce

Dayım bakanlıkta çaycı alım 2023 seçiminden önce olur dedi.

vethekin1i
Memur
24 Şubat 2022 18:41

Karşılık veremiyorum. Ayarlarınızı değiştirir misiniz.

betüldlklç, 2 yıl önce

Bizi de trollüyor arkadas ziraat grubu yetmemis belli ki ..neyse ki en gec mart ortası dediler az kaldı ..vethekns size mesaj attım özelden telegram icin

betüldlklç
Aday Memur
24 Şubat 2022 18:43

Degistirdim tesekkür ederim

Vethekns
Aday Memur
24 Şubat 2022 19:17

Mesajınız bana gelmedi ama gruba girdim ben
betüldlklç, 2 yıl önce

betüldlklç
Aday Memur
24 Şubat 2022 19:35

ben de girdim ana grup icin teyit bekliyorum cok tesekkür ederim

vethekin1i
Memur
24 Şubat 2022 22:02

Birtakım gelişmeler varmış. Umarım kısa sürede sonuca ulaşır bizler için.

betüldlklç
Aday Memur
24 Şubat 2022 23:29

Nasıl gelismeler hocam ne duydunuz?

Noyan Lighting
Yasaklı
24 Şubat 2022 23:56

Ankara'ya giden ekip söylemedikleri bir görüşme daha gerçekleştirmişler. MHP genel lideri sayın Devlet Bahçeli'nin başdanışmanı ile. Ama bunu söylememişler nedenini fotoğraf diye geçiştirmişler ama ben başka bir olduğunu seziyorum, 28 Şubat - 2 Mart tarihleri için kesin konuşulmuş akşam yayın açmışlar sesli sohbette orda söylenmiş. Bide veteriner hekim için denilmedi ama ziraat için 950-1000 civarı sayı demişler.. Ankara da bişey duydukları kesin ama söylemiyorlar düşüncem o yönde.
betüldlklç, 2 yıl önce

Nasıl gelismeler hocam ne duydunuz?

Lostt01
Kapalı
25 Şubat 2022 00:24

Ruh sağlığınız iyi değil. Artık dualar bile sizi kurtarmaz.
Noyan Lighting, 2 yıl önce
Ankara'ya giden ekip söylemedikleri bir görüşme daha gerçekleştirmişler. MHP genel lideri sayın Devlet Bahçeli'nin başdanışmanı ile. Ama bunu söylememişler nedenini fotoğraf diye geçiştirmişler ama ben başka bir olduğunu seziyorum, 28 Şubat - 2 Mart tarihleri için kesin konuşulmuş akşam yayın açmışlar sesli sohbette orda söylenmiş. Bide veteriner hekim için denilmedi ama ziraat için 950-1000 civarı sayı demişler.. Ankara da bişey duydukları kesin ama söylemiyorlar düşüncem o yönde.

gamba osaka
Aday Memur
25 Şubat 2022 14:16

25-27 şubat tarihlerinde antalyada il müdürleri toplantısı var o toplantıya bakan katılırsa (şu an hastanede) atamayı müjde olarak açıklama ihtimali var. gecen senelerin il müdürleri toplantılarına baktım fakıbaba zamanında bu toplantıda üreticiye yeni desteklerin ilk açıklamaları yapılmış. nacizane kendi görüşüm bakan buraya gelirse toplantı son günü kapanış konuşmasında atamayı açıklayabilir

Sergen71
Memur
25 Şubat 2022 14:59

27 Şubat 2020 yılında da bu şekilde bir toplantı sonunda açıklama yapılmış. Muhtemelen bu yılki atama haberi de bu şekilde yapılabilir veyahut burda olmasa bile yakın zamanda açıklanacağını düşünüyorum. İnşallah yüksek sayılarda bir alıma gidilir.

2020 yılındaki buton kapama olayı yüzünden kadroların yandığı söyleniyordu ama sonradan davayı kazanmışlar tekrar tercih vermişler. O kişiler işe başladılar mı bilgisi olan var mı ? Bu durumun bu sene bizim için istenen sayıyı etkileme olasılığı olur mu ?

gamba osaka, 2 yıl önce

25-27 şubat tarihlerinde antalyada il müdürleri toplantısı var o toplantıya bakan katılırsa (şu an hastanede) atamayı müjde olarak açıklama ihtimali var. gecen senelerin il müdürleri toplantılarına baktım fakıbaba zamanında bu toplantıda üreticiye yeni desteklerin ilk açıklamaları yapılmış. nacizane kendi görüşüm bakan buraya gelirse toplantı son günü kapanış konuşmasında atamayı açıklayabilir

Noyan Lighting
Yasaklı
25 Şubat 2022 15:10

Hayır daha sonrasında bakanlık Danıştay kararına karşı durumu anlatan bir savunma yapmış ve karşı dava açmış. Sonuç olarak ilk aşamada tercih verenler görevine başladı ama sonradan 2021 ocak ayında çıkılan yeniden tercih alma olayında tercih verip atananlar evraklarını ilgili atandıkları yere teslim ettiler bakanlıkta karşı davayı açınca göreve başlayamadılar. Kadro yakmanın sonu :)
Sergen71, 2 yıl önce

27 Şubat 2020 yılında da bu şekilde bir toplantı sonunda açıklama yapılmış. Muhtemelen bu yılki atama haberi de bu şekilde yapılabilir veyahut burda olmasa bile yakın zamanda açıklanacağını düşünüyorum. İnşallah yüksek sayılarda bir alıma gidilir.

2020 yılındaki buton kapama olayı yüzünden kadroların yandığı söyleniyordu ama sonradan davayı kazanmışlar tekrar tercih vermişler. O kişiler işe başladılar mı bilgisi olan var mı ? Bu durumun bu sene bizim için istenen sayıyı etkileme olasılığı olur mu ?

Sergen71
Memur
25 Şubat 2022 15:34

Bu sayı için 400 diye görmüştüm bir yerde ne kadar doğrudur bilmiyorum ama şimdi bu kişiler işe başlamadıysa ve başlatmayacaklarsa bu sene istenen sayının üstüne+400 mü gelir mi yoksa -400 mü gelir ?

Noyan Lighting, 2 yıl önce
Hayır daha sonrasında bakanlık Danıştay kararına karşı durumu anlatan bir savunma yapmış ve karşı dava açmış. Sonuç olarak ilk aşamada tercih verenler görevine başladı ama sonradan 2021 ocak ayında çıkılan yeniden tercih alma olayında tercih verip atananlar evraklarını ilgili atandıkları yere teslim ettiler bakanlıkta karşı davayı açınca göreve başlayamadılar. Kadro yakmanın sonu :)

Noyan Lighting
Yasaklı
25 Şubat 2022 15:37

400 değil hocam en fazla 100 dür. Ve şöyle bu talep edilen rakam değil bakanlık zaten istediği sayıyı alım yapmış o zaman ama bunlar dava kazanınca bakanlığa ek alım oldu yani fazlalık oldu ki o da iptal oldu
Sergen71, 2 yıl önce

Bu sayı için 400 diye görmüştüm bir yerde ne kadar doğrudur bilmiyorum ama şimdi bu kişiler işe başlamadıysa ve başlatmayacaklarsa bu sene istenen sayının üstüne+400 mü gelir mi yoksa -400 mü gelir ?

vethekin1i
Memur
25 Şubat 2022 20:33

Yakındır umarım. Belirsizlik yoruyor. Bir şeyler duyuyoruz da inanmakta tereddütteyiz. Keşke bakan bir açıklama yapsa artık.

irko
Aday Memur
25 Şubat 2022 21:17

Zaten ne oluyorsa şu belirsizlik yoruyor. Geçen iş görüşmesi için arandım şehir dışındaydı yer. Sırf şu belirsizlik yüzünden şehir dışındaki iş görüşmesine gitmeme kararı aldım geri dönüş yapmadım. Bu belirsizlik hakikatten insanın sinirlerini bozuyor hayatını etkiliyor insanların :S

Toplam 38080 mesaj
«189018911892189318941895189618971898189919001901»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi