Editörler : Mehmet Balci
«2033203420352036203720382039204020412042204320442045
23 Eylül 2019 10:02

mkksn
Aday Memur

Sizin puan 89.9 galiba aramızda baya kişi varmış. Başvuruyorum zaten bunlara ama puanı yüksek olanlar birkaç kadroya yerleştiği için bize kadar düşmüyor sıra. Örnek verecek olursam MSB kazananlar diğer alımlarında hepsine başvurabiliyor çünkü süreç çok uzun.

blackfoam, 4 hafta önce - Alıntıya git

89.75 puanım. sizin sıralamanız max 18dir diye düşünüyorum. Güncelleme yakın zamanda yapıldı çünkü, Temmuz atamasından sonra baya beklettiler sıralamaların güncellenmesini. Sözleşmeli atananların tekrar merkeziden tercih yapabilmesi çok kötü bir durum katılıyorum ama sözleşmeli ile atananların hepsinin yeniden tercih yapacağını düşünmüyorum. Tiski,MSB,Enerji Bakanlığı gibi kurumlara benim puanımdan yüksek kişiler girdi, emin olmamakla birlikte 8 kişi diye düşünüyorum. Atandığı kurumdan memnun olanlar da vardır elbet. İşi riske atmamak için yeniden kpss ye hazırlanmak da bir tercih elbette ki, ama ben bu sıralama ile durumu çok kötü görmüyorum.İnşallah yanılmam.

24 Eylül 2019 11:30

delo
Aday Memur

Enerji bakanlığı sonuçları noldu yayınlandı mı sitede yok

26 Eylül 2019 08:44

blackfoam
Memur

89.75 puanım. sizin sıralamanız max 18dir diye düşünüyorum. Güncelleme yakın zamanda yapıldı çünkü, Temmuz atamasından sonra baya beklettiler sıralamaların güncellenmesini. Sözleşmeli atananların tekrar merkeziden tercih yapabilmesi çok kötü bir durum katılıyorum ama sözleşmeli ile atananların hepsinin yeniden tercih yapacağını düşünmüyorum. Tiski,MSB,Enerji Bakanlığı gibi kurumlara benim puanımdan yüksek kişiler girdi, emin olmamakla birlikte 8 kişi diye düşünüyorum. Atandığı kurumdan memnun olanlar da vardır elbet. İşi riske atmamak için yeniden kpss ye hazırlanmak da bir tercih elbette ki, ama ben bu sıralama ile durumu çok kötü görmüyorum.İnşallah yanılmam.

mkksn, 4 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah yanılmazsınız fakat benim sıralamam 28 Bu arada msb ye atanıpta puanı benden yüksek olan hiç duymadım duyduklarım hep torpilli düşük puanlılar, TİSKİ ye atanan 2 kişiden biri zaten çsb na da atandı diğeri de başka bir kuruma atandı mı araştıramadım. Enerji bakanlığına da eğer yüksek puanla atanan varsa zaten önceki merkezi alımda atananlardan biridir ki uzmanlık olduğu için istifa edip Enerji bakanlığına geçme şansı bulunmaktadır. Kısacası alımlar resmen rezil rüsva oldu fakat sizin sıralamanıza göre eğer alımlar tamamen 0 a inmezse şans var ama benim şansım olduğunu düşünmüyorum. Hakkımızda hayırlısı.

27 Eylül 2019 08:58

cevresecil
Aday Memur
benim de sıralamam 27..2020 ye çalışmayı düşünüyorum.ama atanmaktan yana da umudum var .ki ben Antalya dışı yazamayacagima ragmen
27 Eylül 2019 11:21

blackfoam
Memur
benim de sıralamam 27..2020 ye çalışmayı düşünüyorum.ama atanmaktan yana da umudum var .ki ben Antalya dışı yazamayacagima ragmen
cevresecil, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam sadece Antalya beklemeyin bence zaten alımlar çok düşük :(

27 Eylül 2019 14:40

mkksn
Aday Memur
cevresecil, 3 hafta önce - Alıntıya git

Sadece Antalya için ihtimaliniz çok düşebilir, en azından yakın ve komşu illeri düşünmeniz şansı artırabilir. Ben de Antalya'da yaşıyorum, 2020 ye hazırlanmaya karar verirseniz dershane önerisinde bulunabilirim isterseniz.

Açıkçası bu sıralamalar ile atama endişesi yaşayan bu kadar kişi varken son birkaç gündür ben de yeniden hazırlanma konusunda düşüncelere dalıyorum. Sanırım Aralık atamasındaki kadro sayısına göre karar vereceğim.

27 Eylül 2019 16:14

cevresecil
Aday Memur

Sadece Antalya için ihtimaliniz çok düşebilir, en azından yakın ve komşu illeri düşünmeniz şansı artırabilir. Ben de Antalya'da yaşıyorum, 2020 ye hazırlanmaya karar verirseniz dershane önerisinde bulunabilirim isterseniz.

Açıkçası bu sıralamalar ile atama endişesi yaşayan bu kadar kişi varken son birkaç gündür ben de yeniden hazırlanma konusunda düşüncelere dalıyorum. Sanırım Aralık atamasındaki kadro sayısına göre karar vereceğim.

mkksn, 3 hafta önce - Alıntıya git
2018 e evde hazirlandm..dersanenin sadece denemelerine girdim.dersane zaman kaybı gibi geliyor bana.evli ve çocukla Antalya dan başka bir yer yazamıyorum..ocağa kadar beklicem..sonra tekrar başlicam inş
01 Ekim 2019 15:01

serkan.flz
Aday Memur

/////////////////

04 Ekim 2019 17:25

serkan.flz
Aday Memur

**

11 Ekim 2019 11:11

serkan.flz
Aday Memur

ülkede 80 tane arkeolog alınıyor dillerden düşmeyen çevre alımı 6-7

15 Ekim 2019 15:46

blackfoam
Memur

Şikayet etmeyin arkadaşlar bakanlığımız yeni alıma çıktı, şükürler olsun emeklerimizin karşılığını aldık. Darısı diğer bakanlıkların başına.

https://ilan.memurlar.net/ilan/48693/cevre-ve-sehircilik-bakanligi-175-temizlik-ve-guvenlik-gorevlisi-alacak.html

18 Ekim 2019 16:15

mer_fa
Aday Memur

++++

Toplam 40892 mesaj
«2033203420352036203720382039204020412042204320442045

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;