Editörler : F16 Gökçen

18 Temmuz 2007 23:30

Saç Dökülmesine Karşı En Etkili İlaç Hangisidir?

Bilen va rmı?

h-a-k-a-n
Yasaklı
18 Temmuz 2007 23:35

hangi bölge için ?

vatansevergenc
Yasaklı
18 Temmuz 2007 23:41

genelde tepeler oluyor.

h-a-k-a-n
Yasaklı
18 Temmuz 2007 23:44

ha ! tamam

onurozbey
Memur
18 Temmuz 2007 23:49

Aslında yeni bir ilaç çıkmış... (vizontele) :)))

makrofaj
Şef
19 Temmuz 2007 01:00

bioxcin şampuan var bitkisel kullananlar memnun olduğunu söylüyo eczanede satılıyo 24 ytl

sosyolog35035
Kapalı
19 Temmuz 2007 03:31

kelin merhemi olsa kendine sürermiş derler ya...hehehe...

allahtan saçım çok, ben baharatçının birinden yılan yağı saç dökülmesini önlermiş diye duydum. dene belki işe yarar. sonra bana dua edersin.

sanemm
Kapalı
19 Temmuz 2007 08:27

önce saçın dökülme sebebini bulmak lazım(hormonal olabilir örn.hipotiroidi).böyle bir sebep yoksa saç dökülmesine karşı en iyi ilaç sağlıklı beslenme bence.

Candy_girl
Kapalı
19 Temmuz 2007 09:48

Susam yağı ile tatlı hindistan cevizi yağını bir kapta karşıtır daha sonra saçınızın dökülmüş kısmına sürün tülbentle yada bir bezle bağlayın gece boyunca bekleyin daha sonra ılık suda katranlı sabun ile yıkayın.

beckham-
Yasaklı
19 Temmuz 2007 13:18

minoxidil sappuan ve sprey var burda kullanan herkesin sacı cıktı ya sasırdım suan bende kullanmaya basladım. bu arada buras mardin

balkanlı1915
Genel Müdür
19 Temmuz 2007 14:24

saç dökülmesi için her kafadan bir ses çıkıyor. ben doktora gittim.zira ailemde genetik olarak kellik yok. revigen diye bir hap verdi.bir tür saç diplerini besleyen vitamin.şampuanu bıraktım ,defne sabunu kullandım.jöle kullanmam yasaklandı.artık sürmüyorum.deki bunların bir faydasını gördünmü.cevap koskoca bir hayır.

vatansevergenc
Yasaklı
20 Temmuz 2007 22:59

....

kummrall
Yasaklı
02 Ağustos 2007 00:23

bırak dökülsün ya hem kel erkeler daha karizmatik olurmuşş ben hem kel hemde karizma çok gördüm valla..hem laf aramızda bazen hoşlandığım birileri bi bakıyorum aaa kelmişş..bişi olmaz bırak dökülsün

MaNinThERaiN
Daire Başkanı
02 Ağustos 2007 00:24

bioxin şampuan + bioxin ampul kullananların yalancısıyım :)

vatansevergenc
Yasaklı
05 Eylül 2007 21:53

....

router
Şube Müdürü
05 Eylül 2007 22:56

Ayırabileceğin sağlam bütçe varsa Bioxin i dene..Tamamem doğal yollardan(Anadolunun birçok yerindeli bitkilerden) üretiliyor...

Allah acil şifa versin...

:)masal
Aday Memur
05 Eylül 2007 23:07

:)

daha önceki yıllarda belli dönemlerde ben de bu sorunu yaşıyordum, ama nihayetinde kurtuldum...

demem o ki... dışarıdan saçına kullanacağın hiç bir losyon, şampuan vs... kesinlikle çözüm değil... saçlar bir çok nedenden ötürü dökülür ki; hormonal değişim, B12 ve folik asit eksikliği, kortizol yüksekliği, hipotiroidi ve elde olmayan diğer bir neden stresss:( üzgünüm ama eğer sorunun genetik değilse; ve dökülme şiddetliyse stresini bir an önce azaltmanı ya da stres kaynağından kurtulmanı öneririm, yok eğer bunları yapmam imkansız diyorsan; iyi ve dengeli, düzenli beslenecek, özellikle E vitamini ve çinko içeren vitamin haplrını tüketecek, kalitelii bir şampuan kullanacak(vichy'i öneririm hala kullanıyorum:)) ve kapsül aminexsil kullanacaksın. bu kouda doktora tezi yapmış biri olarak, önerilerimi yabana atma erim:)

en kısa sürede sağlığına kavuşman dileğimle...

piskolog26
Kapalı
05 Eylül 2007 23:12

ya bana bebe şampuanları iyidir demişlerdi kullanan arkadaşlar.kullanan vr mı ben 1 aydır o dalin olmayanı yani yabancı markayı kullanıyyorum fena değil(ismini unuttum ya iyi mi.şimdi kim gidip bakacak oo) ;)

eldiven
Aday Memur
01 Kasım 2007 22:33

kobra yılanın yağını aldım.. bioxcin şamp. kullanıorm ii geldi.. herbal glo set almayı düşünüorm.. herbal glo u bilen kullanan varmıı.

router
Şube Müdürü
01 Kasım 2007 22:40

Dibine japon yapıştırıcısı dökünce dökülmüyormuş bi daha:)

blackcode
Aday Memur
06 Kasım 2007 23:11

saçlar başımızın tacı...sırganlayın onları

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi